החיפוש הניב 40 תוצאות

על ידי t-karmel
ג' מרץ 18, 2014 6:30 pm
פורום: פורום הטימלר הישראלי
נושא: תערוכת הטימלר הישראלי 2014
תגובות: 2
צפיות: 2312

תערוכת הטימלר הישראלי 2014

לכל מגדלי הטימלר בישראל בתאריך 17 באפריל חול המועד פסח תערך תערוכת יוני הטימלר בטירת הכרמל בקשה לכל המגדלים נא להערך בהתאם ולהכין את היונים לתערוכה יונים שיגיעו עם כינים לא ישתתפו בתערוכה וזאת לטובת כולם יונים לא נקיות מעבירות מחלות . עוד בקשה נא להגיע ולהשתתף כמה שיותר מגדלים כאשר המטרה היא לבחון א...
על ידי t-karmel
ג' ינואר 08, 2013 8:12 pm
פורום: פורום מכירה וקניה
נושא: לבנים עין לבנה למכירה
צפיות: 2702

Re: לבנים עין לבנה למכירה

כולם ללא כתרים
על ידי t-karmel
ג' ינואר 08, 2013 5:55 am
פורום: פורום מכירה וקניה
נושא: לבנים עין לבנה למכירה
צפיות: 2702

לבנים עין לבנה למכירה

למכירה טימלרים לבנים ושחורים עין לבנה עקב דילול השובך שעמוס מדי 0507802073
על ידי t-karmel
ב' ספטמבר 17, 2012 1:08 pm
נושא: מגדלי הטימלר בישראל
צפיות: 1819

מגדלי הטימלר בישראל

שלום לכולם וחג שמח בשבוע שעבר נערך מפגש של מגדלי הטימלר בישראל אצל אבי תורג׳מן הנשוי הטרי ובהזדמנות זו נאחל לו מזל טוב במפגש נכחו כ15 מגדלים מכל קצוות הארץ מפגש מאוד מוצלח עם הרבה אנרגיות טובות ומצב רוח טוב נושא הדיון היה בעיקר על תערוכות בעתיד כאשר התקבלה ברכת הדרך מידידנו קותי היקר ששמו הוזכר רבות...
על ידי t-karmel
ו' אוגוסט 10, 2012 5:43 pm
נושא: טימלר אירלנדי
תגובות: 10
צפיות: 5803

Re: טימלר אירלנדי

לא הבנת? בכ זה בא לי להקיא
על ידי t-karmel
ו' דצמבר 30, 2011 6:48 pm
נושא: בשעה טובה ומוצלחת השובך החדש מוכן
תגובות: 13
צפיות: 6173

Re: בשעה טובה ומוצלחת השובך החדש מוכן

בנימין כל הכבוד על השובך שובך ברמה גבוה מאוד כמו המגדל שהוא מגדל ברמה של תותחים שיהיה בהצלחה רפי עטר
על ידי t-karmel
ג' דצמבר 20, 2011 4:40 pm
נושא: אנשים קטנים
תגובות: 4
צפיות: 2104

Re: אנשים קטנים

אילן שלום תאמין לי שלא פירגון ממך זה מה שאני צריך האגו שלי לא כזה אבל בפעם הקודמת הודתה לכולם אחד אחד באופן אישי בכתב בפורום ורק לי לא אז שינית את הכתוב והוספת תודה גם לי הפעם חזרתם על זה גם אתה וגם קותי זה כבר לא נראה טוב עושים תערוכה אצלי במקום ואתם מודים לכולם וכאילו המקום בו נערכה התערוכה לא חשו...
על ידי t-karmel
ב' דצמבר 19, 2011 9:46 pm
נושא: אנשים קטנים
תגובות: 4
צפיות: 2104

אנשים קטנים

אילן וקוטי זה רפי עטר שמאוד מצטער שלא יכול לשמור בבטן מה שיש לו וכמו שאמר קותי פיו וליבו שווים רציתי להודות לכם צמד חמד על המקום שבזכותו הייתה תחרות לונג פייס מול טימלר זה לא פעם ראשונה אחרי מפגש או תערוכה אצלי במקום שאני נותן בתרומה חינם אתם מוצאים לנכון להודות לכולם חוץ מזה שתרם את המקום לארוע אל ...
על ידי t-karmel
א' אוגוסט 07, 2011 5:14 pm
נושא: תמונות של היונים שלנו
תגובות: 38
צפיות: 17211

Re: תמונות של היונים שלנו

שלום לכולם אני רואה שכל פעם שעולה דיון על הכלאות האתר מתמלא בתגובות ומה שמעניין זה שאותם אנשים תמיד מעורבים בדיון הזה אני לא מבין דבר אחד יש קבוצת אנשים שנבחרה לייצג את כולם בנוגע לטימלר הישראלי ואיך שהוא יראה בראשותו של ידידנו קותי שהיה מהחלוצים שביקשו שלטימלר יהיה תקן וקבעו מפורשות איך יראה הטימלר...
על ידי t-karmel
ב' אוגוסט 01, 2011 4:22 pm
נושא: תמונות של היונים שלנו
תגובות: 38
צפיות: 17211

e: תמונות של היונים שלנו

קותי היקר שלום לך לא אהבתי את ההתקפה שלך על בנימין זכותו של כל אחד לשאול ולהגיד מה שיש לו הוא שאל שאלה ואתה לא אמור להיות עורך דין של אף אחד חוגי ילד גדול וחבר של בנימין כך שבטח לא צריך את עזרתך הוא שאל שאלה בכדי לדעת האם כרגע לפי מראה היונה כבר אפשר לקרוא לה טימלר או עדיין לונג פייס ואתה התקפת אותו...