מגדלי הטימלר בישראל

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
t-karmel

מגדלי הטימלר בישראל

שליחה על ידי t-karmel »

שלום לכולם וחג שמח בשבוע שעבר נערך מפגש של מגדלי הטימלר בישראל אצל אבי תורג׳מן הנשוי הטרי ובהזדמנות זו נאחל לו מזל טוב במפגש נכחו כ15 מגדלים מכל קצוות הארץ מפגש מאוד מוצלח עם הרבה אנרגיות טובות ומצב רוח טוב נושא הדיון היה בעיקר על תערוכות בעתיד כאשר התקבלה ברכת הדרך מידידנו קותי היקר ששמו הוזכר רבות במפגש בעיקר על תרומתו הרבה לקידום הטימלר הישראלי ובהחלט היה שם הרבה פירגון לקותי וגם לאילן אבוקסיס על תרומתם למפגשים ותערוכות שערכנו בעבר עם זאת הוחלט שבתערוכות הבאות ישפטו 3 שופטים כאשר שמעון פרץ יהיה אחד מהם בנימין מאשדוד ועוד אחד מהצפון או המרכז שיהיה מקובל על כולם עוד סוכם שהתקן של הטימלר לא ישתנה ויהיה כפי שבנה אותו ידידנו קותי בקיצור כמו שנאמר היה מפגש מוצלח האירוח של הזוג תורג׳מן היה מקסים משה דאלי אין עליו פינק אותנו בפול ללקק את האצבעות מעשי ידיו וניסן התותח דאג להביא וודקה גריגוס להרמת הכוסית לכבוד החג ולסיום כן ירבו מפגשים כאלה היו גם תמונות במפגש וגם פתחנו קבוצה בפייסבוק ובכדי להיכנס ולראות תמונות ולהתעדכן יש להיכנס לפייסבוק לבקש חברות ממכבי עירוני טירת כרמל וכשתאושרו להכנס לקבוצה ״מגדלי הטימלר בישראל ״ חג שמח לכל עם ישראל.
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: מגדלי הטימלר בישראל

שליחה על ידי קותי »

רפי שלום ושנה טובה,
שנה טובה לכל מגדלי הטימלר ובירכת מזל-טוב לאבי תורג'מן לנישואיו,

תודה על הדיווח באתר ,שמחתי לקרא שהמפגש היה מוצלח ושהיתה אוירה טובה,היוזמה של החברים להמשיך ולהפעיל את הפעילות היזומה מאוד שימחה אותי ולוא רק מידיעת העובדה שהשקעה של שלוש שנים לא ירדה לטימיון ויש המשך לעשייה , אני חושב שנתינת האמון לעוד חברים שישפטו הוא מעשה נכון ואלו שילקחו על עצמם את המשימה יבינו את גודל אחריותם,
נתתי לשמעון במפגש האחרון ברינתיה דף להיתייחסות העצמית בבואו לשפוט את היונים ואני מקווה שאת שלמד יעביר גם לשופטים החדשים,
קיבלתי מספר חלוקים לבנים לשופטים בגודל מלא מחברינו יומה ובשמחה אעבירם לשמעון ולשופטים החדשים,אשמח אם תרקמו עליהם את המילה שופט ואת השם של מועדון מגדלי הטימלר הישראלי,אפשר להוריד תצלום יפה של טימלר ישראלי למחשב ולרקום גם את התמונה על הבד,זה יתן נופך מכובד יותר וחשוב שהשופטים ישמרו על ניקיון וגיהוץ החלוק לקראת כל תערוכה כדיברי חז"ל : "תלמיד חכמים שנימצא רבב בלבושו כאילו לא למד תורה "וגו, כבדו את המיפגשים ,כבדו את עצמכם ואת הארוע ותצאו כולכם מכובדים , שנה טובה והרבה הצלחה.מקותי,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
dovev76

Re: מגדלי הטימלר בישראל

שליחה על ידי dovev76 »

אבי מזל טוב,שנה טובה לכולם.
אני שמח שהצלחתם לערוך מפגש מוצלח, רציתי גם אני להגיע אך לצערי נבצר ממני לעשוץ כך בשל עניינים משפחתיים.
אשמח לעזור במה שאוכל בעתיד

שיהיה בהצלחה
דובב
ייעוץ באחזקה ופתרון בעיות בשובך
בדיקות לגילוי מוקדם של טפילים וזיהוי מחלות יונים
חיסונים (ניוקאסל, סלמונלה)ותילוע.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
שלח תגובה