אנשים קטנים

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
t-karmel

אנשים קטנים

שליחה על ידי t-karmel »

אילן וקוטי זה רפי עטר שמאוד מצטער שלא יכול לשמור בבטן מה שיש לו וכמו שאמר קותי פיו וליבו שווים רציתי להודות לכם צמד חמד על המקום שבזכותו הייתה תחרות לונג פייס מול טימלר זה לא פעם ראשונה אחרי מפגש או תערוכה אצלי במקום שאני נותן בתרומה חינם אתם מוצאים לנכון להודות לכולם חוץ מזה שתרם את המקום לארוע אל תתאמצו הפעם לתקן כמו בפעמים קודמות הפעם זה לא יתקבל ולגבי התערוכה עצמה הייתי נוכח לא להרבה זמן היה לי משחק וממה שראיתי התרשמתי שבאמת יש התקדמות אצל המגדלים ובהזדמנות זאת רוצה לברך את חוגי ותומר על הזכייה המקום הראשון היה בהחלט מגיע לכם רק חבל שהבאתם כמה יונים שעדיין הם לונג פייס דבר שגרם לתסיסה קלה אבל בשורה התחתונה כל הכבוד הצלחתם לייצר טימלר יפה מלונג פייס ואני אומר זאת מתוך פירגון ולא ציניות אני בכל אופן לא ינסה לערבב למרות שזה יצא טוב פשוט כדאי לשמור על הטימלר האמיתי שלנו ולסיום אני מאחל לכולם עונה מוצלחת בגידול ובחיים ובעיקר בריאות.
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: אנשים קטנים

שליחה על ידי קותי »

רפי שלום
על אף שזה לא מיתקבל כפי שאמרת ,אנו רק יכולים לבקש את סליחתך,

אני משתדל באופן אישי להתייחס לכל התורמים לארוע ואין ספק שאתה בעל זכויות לכל הצלחה,הפעם פיספסתי ובגדול ואיתך הסליחה אתה צודק,

מכאן אני לוקח אחריות ולוקח האשמה עלי ,מתוך שאף לא ראיתיך במפגש ובמאמץ המשימות של אותו היום, לא ציינתי את עובדת
הסיוע הרב שלך לקיום כל מפגש שכזה,אתה הרי יודע כמה חשיבות יש לעזרתך ומתוך שאני יודע להעריך את חשיבות תרומתיך הרי שלאחר
מעשה אני יכול רק להיתנצל בפניך בגלוי ולפני כולם,

אנו רק יכולים להתברך שבכמוך ושבזכותך כולם זכו למקום בו ניתן להציג את היונים ולהיפגש יחד,

חג חנוכה שמח לך ולמשפחתיך, מקותי,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

שליחה על ידי אילן »

רפי שלום
אני מבין שאתה כועס ויודע למה גם הפסדתם במשחק וגם לא היית נוכח בתערוכה אז יש לך סיבה מוצדקת
שנית רפי גם אני עושה מעל ומעבר אני חושב ולא מחכה לשום טפיחה על השכם
אני רוצה לומר לך שכולם יודעים בדיוק למי מגיע הקרדיט על כל המיפגשים והתערוכות שהתקיימו אצלך עד היום
ולבסוף אני גם יפתיע אותך אתה חושב שאנחנו לא פירגננו לך אז הנה ההוכחה והיא מצולמת בבקשה.
קבצים מצורפים
חברים זה מגיע לא אבל הוא סירב
חברים זה מגיע לא אבל הוא סירב
Resize of PC160002.JPG (67.32 KiB) נצפה 2091 פעמים
Resize of PC160003.JPG
Resize of PC160003.JPG (39.96 KiB) נצפה 2091 פעמים
אילן אבקסיס
מנהל אתר יונים בישראל
050-2550101
roni132

שליחה על ידי roni132 »

לאחי היקר,
מה שמגיע מגיע יצאת חתיך בתמונות וגם במציאות אתה חתיך ,אפשר לצאת איתך הערב?
t-karmel

שליחה על ידי t-karmel »

אילן שלום תאמין לי שלא פירגון ממך זה מה שאני צריך האגו שלי לא כזה אבל בפעם הקודמת הודתה לכולם אחד אחד באופן אישי בכתב בפורום ורק לי לא אז שינית את הכתוב והוספת תודה גם לי הפעם חזרתם על זה גם אתה וגם קותי זה כבר לא נראה טוב עושים תערוכה אצלי במקום ואתם מודים לכולם וכאילו המקום בו נערכה התערוכה לא חשוב וחוץ מזה התמונה ששמת היום מעניין שלא הופיעה עד היום ושלא יובן שקיבלתי גביע זה רק לתמונה ולא שמגיע לי ודרך אגב אחלה מצלמה יש לך ועוד דבר מגיע גם תודה לחנניה ולוי קורקוס שעזרו לשמעון גם להכין את הכלובים ולרוני אני נשוי.חג חנוכה שמח לכל עם ישראל
שלח תגובה