תמונות של היונים שלנו

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
סמל אישי של משתמש
חוגי נחום

תמונות של היונים שלנו

שליחה על ידי חוגי נחום »

שבת שלום .
מספר תמונות של היונים שלנו .
ת ה נ ו ....
קבצים מצורפים
DSCF7094.JPG
DSCF7094.JPG (69.62 KiB) נצפה 4193 פעמים
DSCF7089.JPG
DSCF7089.JPG (83.04 KiB) נצפה 4193 פעמים
DSCF7090.JPG
DSCF7090.JPG (58.62 KiB) נצפה 4193 פעמים
DSCF7082.JPG
DSCF7082.JPG (57.67 KiB) נצפה 4193 פעמים
DSCF7081.JPG
DSCF7081.JPG (76.76 KiB) נצפה 4193 פעמים
חוגי נחום
057-8151086
אבי תורגמן

Re: תמונות של היונים שלנו

שליחה על ידי אבי תורגמן »

יונים מדהימות !!! כל הכבוד חוגי על ההתמדה והסבלנות עדיין צריך עוד שניים שלוש דורות בשביל להגיע ליעד אבל יפים מאוד !
משה אבוטבול

שליחה על ידי משה אבוטבול »

חוגי שבת שלום , אין ויכוח על כך שהיונים המצולמות יפיפיות , יחד עם זאת המראה שלהן רק מדגיש את הנקודה עליה אנחנו מדברים כבר המון זמן שברגע שמכליאים צורת הטימלר משתנה ולכן אי אפשר לקרוא ליונה טימלר ישראלי. מעבר לכך היונים נראות נהדר . עלה והצלח.
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

שליחה על ידי אילן »

חוגי יונים יפות מאוד וכל הכבוד על ההתמדה בטיפוח הטימלר הישראלי
בתמונות שצירפת רואים שההתמדה מישתלמת וכן יש שיפור בכיוון שאנו
רוצים שיראה הטימלר הישראלי
חבל שלא צירפת גם תמונה שלך כי לא ראינו אותך יובלות.
אילן אבקסיס
מנהל אתר יונים בישראל
050-2550101
peter88s

שליחה על ידי peter88s »

אחי שיחקת אותה ראש מהמם עמידה גרב פשוט תענוג לעיניים,ועוד דבר מי שמבטיח מקיים לא????? ;)
בנימין

שליחה על ידי בנימין »

יונה יפה אבל השאלה היא איזה שם יש ליונה הזו
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

בנימין שלום ,אם כבר שאלת שאלה אז לפני כן הייתי רוצה לשאול אותך,,,,,
באחד המפגשים האחרונים הבאת יונה צעירה בצבע שחור עם מקור קטן וראש שטוח מהגידול שלך "הטהור "
מעניין איזה שם היית נותן ליונה שלך "טהורת הגזע" כי כבר נאמר ע"י חז"ל : הפוסל,,במומו פוסל, חשוב בבקשה לפני שתדבר, כי מילה שזרקת כבר אינה שלך,
נכון שניראית השפעה של טימלר אחר, אך זו ראשית הדרך והתכונות שנוספו הן תכונות רצויות וטובות ועל זה מותר לפרגן,כשיעמוד לפניך המוצר הסופי בעוד מספר דורות ניראה מה תגיד אז ,,כן זה נכון שלכולנו יש עוד עבודה רבה בהחדרת התכונות הרצויות כמו שיפור סף המצח,(הקסקט האלכסוני), יישור המקור,שיפור הפדחת השטוחה ברום הגולגולת,עמידה זקופה ואצילית,העיין במרכז הראש,גרב מלאה ועוד, אבל כולנו עוסקים ומחפשים את הדרך הנכונה כדי להגיע לטימלר הישראלי האידיאלי שבתקן מוגדרות תכונותיו,כולם שכחו את השפעת היונים הרוסיות הטימלרים הטורקים והאוזבקים שהוכנסו לגידול הישראלי ואז אף אחד לא אמר מאומה ,העובדה שאתה ושכמוך מקבלים לא פעם גוזלים שאינם עומדים ברמה הדרושה בעיני עצמיך רק מעידה על כך אלף מונים, שיש עוד דרך ארוכה להגיע לשלמות ולביסוס הגזע ועל כך כתבתי במאמרי הקודם על ההכרה של הגזע בחול,הינא לפנך אדם שמראה לך את תוצאות עבודתו בפחות משנה וחצי כאשר לייצב גזע לוקח כ10- שנים וזה מה שיש לך להגיד?
דרך אגב מחקרים מדעיים הוכיחו שעדיין אף אחד לא מת מפירגון לזולתו,לכן הציניות שנישמעת מפיך היא מיותרת,אתה יכול לא להסכים לדרך אך להתייחס בכבוד לעבודתו של אחר ,ראה למשל את התגובות המכובדות של קודמיך גם אם הביעו אי הסכמה מסויימת הרי שעשו זאת בכבוד,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
בנימין

שליחה על ידי בנימין »

תראה קותי אני וחוגי חברים טובים מאוד אתה רוצה לומר לי שאני רשמתי משהו לא בסדר רק שאלתי איך קוראים ליונה שבתמונה אתה
חושב שאני מזלזל ביונים של חוגי אז אני לא אשם פה אתה יכול לומר לי שזה טימלר או לונג פייס לא אז בבקשה בו לא נרד לרמה שאנחנו
משה אבוטבול

Re: תמונות של היונים שלנו- מאת עמי אבוטבול

שליחה על ידי משה אבוטבול »

חוגי שלום וראש חודש טוב .
אתה מכיר את דעותיי לגבי הטימלר , ראיתי את התמונות ואני מסכים שהמקור המצולם ישר יותר, ובולט {לא דחוס} מעבר לכך היונה נראית לונג פייס עם מקור מאורך .ואי אפשר להתייחס איליה כאל טימלר.
אין ספק שהיונה יפה . כבודה במקומה מונח . שוב, לא כטימלר ישראלי . יש לי עוד מספר נקודות אדבר איתך בטלפון עליהם .
עלה והצלח
בברכה
עמי אבוטבול .
t-karmel

e: תמונות של היונים שלנו

שליחה על ידי t-karmel »

קותי היקר שלום לך לא אהבתי את ההתקפה שלך על בנימין זכותו של כל אחד לשאול ולהגיד מה שיש לו הוא שאל שאלה ואתה לא אמור להיות עורך דין של אף אחד חוגי ילד גדול וחבר של בנימין כך שבטח לא צריך את עזרתך הוא שאל שאלה בכדי לדעת האם כרגע לפי מראה היונה כבר אפשר לקרוא לה טימלר או עדיין לונג פייס ואתה התקפת אותו לשווא כאילו אתה מגדל את היונים האלה ולגבי היונים אני חושב שהם יפות אך כרגע הם לא יכולות להכנס לקטגוריה של הטימלר הישראלי ואני חושב שגם חוגי ידידי חושב כך ולחוגי כל הכבוד על הנחישות ואני מחכה להזמנה יום טוב ובהצלחה לכולם אני פורש חפשו אותי באחת המחאות או העגלות או מחאת הלונגפייס ולבנימין יש לך טימלרים הכי יפים בארץ אתה מספר אחד.
שלח תגובה