החיפוש הניב 120 תוצאות

על ידי ראובן
ד' אוגוסט 18, 2010 12:33 pm
פורום: פורום יונים פרסיות
נושא: והפעם ברצינות,מי מוכן להשתתף בתחרות תעופה ?
תגובות: 6
צפיות: 2581

Re: והפעם ברצינות,מי מוכן להשתתף בתחרות תעופה ?

אני ישתתף ב"ה רק שתיגמר הנשירה ונראה מה קורה. כי לפי התוצאות שאני מקבל עכשיו זה קטסטרופה
על ידי ראובן
ו' אוגוסט 13, 2010 1:23 pm
נושא: קצת תמונות מהיונים שלי
תגובות: 4
צפיות: 2903

Re: קצת תמונות מהיונים שלי

ישראל חביבי איזה להקה יפה יש לך פגז... כמו באירן יפה אחי אהבתי
על ידי ראובן
ו' אוגוסט 13, 2010 1:20 pm
נושא: מברוק על הפורום החדש שלנו!!!
תגובות: 0
צפיות: 1370

מברוק על הפורום החדש שלנו!!!

אילן וקותי כול הכבוד!! איזה שמחה חבל על הזמן זה הולך להיות הפורום הכי פעיל בארץ. ממלכת הפרסים!!! אילן תודה שהצלחת להעביר לכאן קצת חומר ותודה שבחרת לשים יונה שלי בלוגו שימחתני לאללה . אם מישהו יכול לשים הודעה בהייד פארק שאנחנו כאן כולנו עם קישור זה יהיה מעולה שתהיה לכולם אחלה שבת
על ידי ראובן
ד' אוגוסט 11, 2010 3:07 pm
נושא: המפגש בדרום
תגובות: 22
צפיות: 13244

Re: המפגש בדרום

וואלה... איך אני שמח לראות שוב את כול החברים באשכול אחד, ממש כיף , שרון וצחי התגעגתי ,חבל שנעלמתם עשינו דרך ארוכה יחד עוד מהפורום של נתי , אני מרגיש שנישארתי אחרון וסוחב את עגלת התעופה כמה שאני יכול , גם לי לפעמים לא מסתדר לכתוב אבל תמיד נכנס לבדוק מה קורה . הפורום בהייד פארק נגמר רק באשמת הייד פארק...
על ידי ראובן
ש' אוגוסט 07, 2010 10:38 am
פורום: פורום יוני תעופה שונות
נושא: סיכום המפגש של מגדלי היונים הפרסיות,
תגובות: 2
צפיות: 1863

Re: סיכום המפגש של מגדלי היונים הפרסיות,

אחחח......... איזה מפגש חבל על הזמן ... כבר עשינו כמה מפגשים אבל המפגש הזה היה באמת משהו שעוד ידברו עליו בעוד שנים כי שם נזרע הגרעין של מועדון המגדלי הפרסים בישראל!!!!. ועל זה חייבים תודות לכול מי שתרם להרים את זה לקותי ראש ממשלת היונים בישראל. לאילן אלוף פיקוד הלוגיסטיקה . איציק וראובן המלאכים שלקח...
על ידי ראובן
ב' יולי 19, 2010 5:40 pm
נושא: חדש בפורום
תגובות: 18
צפיות: 8083

Re: חדש בפורום

יוסי ברוך הבא אחי אני שמח לפגוש אותך גם כאן אני מקווה שגם שאר החברה מהייד פארק יצטרפו ונחזור לימים הטובים איזה תמונות יפות כמו תמיד אצלך יונים ברמה הכי גבוהה כול הכבוד
על ידי ראובן
ד' יולי 07, 2010 5:37 pm
נושא: מפגש חברים שרוצים לתרום לקידום היונה הפרסית
תגובות: 16
צפיות: 7201

Re: מפגש חברים שרוצים לתרום לקידום היונה הפרסית

איזה יופי אני שמח שהענין מתחיל לתפוס תאוצה. אני בטוח שיגיעו הרבה מגדלים וצריך קצת כיבוד אני השמח לתרום 150 שח. אני מאמין שעוד כמה יוסיפו קצת מי בשקלים ומי בלוגיסטיקה ונצא לדרך .חברה צריך להתחיל להריץ טלפונים בין החברה שמגדלים פרסים ולפרסם שהולך להיות מפגש חזק שעוד לא היה כמותו . מי שמצליח לכתוב בהיי...
על ידי ראובן
ג' יוני 29, 2010 5:22 pm
נושא: מפגש חברים שרוצים לתרום לקידום היונה הפרסית
תגובות: 16
צפיות: 7201

Re: מפגש חברים שרוצים לתרום לקידום היונה הפרסית

אני מאודהשמח להיות שותף. אני יעשה כמה טלפונים לחברים שלא גולשים כאן ונראה מה אפשר לעשות כדי להרים מפגש מוצלח
על ידי ראובן
ו' יוני 25, 2010 10:54 am
נושא: גם עפות גם יפות,,,,,כן אפשר להתקדם ביונים הפרסיות
תגובות: 37
צפיות: 16564

Re: גם עפות גם יפות,,,,,כן אפשר להתקדם ביונים הפרסיות

יש הרבה במה שאיציק המסטר טוען. מגדלי הפרסים ברובם יונאים אמיתיים שעליהם נאמר פסולים לעדות. אבל אני מאמין שברגע הראשון שבאמת נתחיל בתערוכה רצינית יצטרפו הרבה חברה טובים מאוד שעוסקים בנוי. אני בטוח בזה. אם יש יונה שבאמת מגיע לה הכבוד זו היונה הפרסית שהיא אחד הזנים העתיקים בעולם והכי פופולרית בישראל. מ...
על ידי ראובן
ד' יוני 23, 2010 6:16 pm
נושא: גם עפות גם יפות,,,,,כן אפשר להתקדם ביונים הפרסיות
תגובות: 37
צפיות: 16564

Re: גם עפות גם יפות,,,,,כן אפשר להתקדם ביונים הפרסיות

אחחח.. איזה יופי של דיון צחי אין לך מושג כמה אני שמח לראות שלא שכחת אותנו. הבנת אותי נכון. אבל אני חושב שהגיע הזמן לשים את האמת על השולחן!! מספר המגדלים שבאמת מגדלים ועוסקים בתעופה הוא זעום. וכמות המגדלים העוסקים ביופי של היונה הפרסית הוא עצום [גם הם מאמינים שהם מעיפים אבל זה לא הנושא] מהדברים שאני ...