והפעם ברצינות,מי מוכן להשתתף בתחרות תעופה ?

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

והפעם ברצינות,מי מוכן להשתתף בתחרות תעופה ?

שליחה על ידי קותי »

שלום חברים יקרים,

מכיוון שאנו בסיומה של עונת הנשירה בתוך חדשיים שלושה אני מבקש מכולם להתחיל לאמן את היונים שלהם,
20-25 גרם אוכל ליונה ובאותה עת גם השקייה במיים נקיים,
פעם אחת ביום כמובן לא לאלו שמגדלים גוזלים באותה העת,
כל מגדל יבחר לעצמו קיט (קבוצה של 5 יונים בלבד מאלו שיש להם מירב הסיכויים לתת תוצאות) ועליהם נשים את הדגש,
אפשר להכין שני קיטים כאלו 5 ועוד חמש אך ביום התחרות נחליט מי מהם יהיה הקיט עם מירב הסיכויים לתת לנו תעופה טובה,
השופטים יהיו החברים עצמם וישהו במשך כל זמן התחרות אצל המעיף עד לסיומה,
לגבי החוקים וההגבלות נדבר במפגש הבא ,אנני זוכר מי הציע שנערוך את המפגש אצלו אך בוודאי שימצא החבר שיסכים לארח את החבורה שהחליטה לעבוד הפעם ברצינות,

זיכרו שזה בסה"כ ספורט ככל ספורט אחר ומי שאינו מצליח בפעם זו יצליח יותר בפעם הבאה,

האפשרויות לאימון וניסוי בתעופה ילמדו את כולנו להגיע להישגים ,החברים עצמם אינם מודעים תמיד לאיכות היונים שבירשותם

ולכן חשוב מאוד לנסותם מי שמצליחה הכי טוב מייד תשמש את המגדל להיכנס לניבחרת הטיפוח וידע את הפוטנציאל האמיתי שלה בגידול

הדור הבא של המובחרים שבשמיים,
לא הכנסתי כאן את כל הפרטים אך חשוב שתתחילו לקחת זאת ברצינות ותתיחסו בכבוד הראוי ליונים שלכם,

אין לי ספק שישנן בארץ יונים ברמה גבוהה ביותר לא פחות מאלו שבאיראן וכדאי להתחיל להתייחס אליהן בכבוד הראוי,

חברים יקרים עסקו בעבר ביבוא יונים מאיראן והביאו מהמיטב שהיה קיים שם בתעופה כמו ביופי בואו ונשנס מתניים ונכיח שמגדלים ישראלים יודעים לעשות עבודה טובה כמו כל אחד אחר ,אנו מסוגלים אנא האמינו בכך,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
ראובן

Re: והפעם ברצינות,מי מוכן להשתתף בתחרות תעופה ?

שליחה על ידי ראובן »

אני ישתתף ב"ה רק שתיגמר הנשירה ונראה מה קורה. כי לפי התוצאות שאני מקבל עכשיו זה קטסטרופה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

ראובן היקר
מי כמוך יודע שכעת קשה ביותר להגיע למיצוי תעופה מספקת ותלוי גם באיזה שלב של הנשירה היונה נימצאת,
אם עדיין דם בנוצותיה הרי שתעופה ממושכת כרוכה בכאבים וככל שהמאמץ גדול יותר כך גם הכאב ממנו נימנעת היונה ,לעומתן יונים שהחלו בנשירה קודם ובמיוחד הצעירים מראשית העונה ,קצת יותר קל להם ויכולים הם לתת לך 4-6 שעות ללא הכאבים ,
עוד טיפל'ה סבלנות ותיראה ברכה בעמליך,
בהצלחה
קותי,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
איציק 2800

שליחה על ידי איציק 2800 »

אני ביפנים אבל אני מעיף לפחות 10 יונים במכה אתם תשפטו איך שתירצו
ראובן היום היתה לי תעופה יפה מאוד עד שהנץ הרס את כול הכיף מ 7-00 עד 10-00 בבוקר ממש תענוג יחסית למצב
רפי רומנו (דאספר)

שליחה על ידי רפי רומנו (דאספר) »

אני שמח להשתתף עים כולם ונקווה שיהיו עוד משתתפים
קבצים מצורפים
יונים של רפאל 015.jpg
יונים של רפאל 015.jpg (140.48 KiB) נצפה 2534 פעמים
איציק 2800

שליחה על ידי איציק 2800 »

יש לי עוד חבר שמשתתף ואמר לי שישמח שנכניס אותו רק הבעיה שהוא לא יודע להתכתב ולהתעסק באינטרנט אז אנחנו כבר 4-5 משתתפים מה קורה איתכם חברה ???
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

שבת שלום לכולם,
אם אנו נהיה שישה אפשר להתחיל בתחרות הראשונה בעוד מספר קצר של שבועות,
תנו לכל הנוצות להיתחלף כנסו למשטר הזנה והחלו באימוני תעופה,
1)התחרות הראשונה תהיה פשוטה ביותר ותחל עם קיט של 5 יונים כדי שכולם יוכלו להישתתף ,
כל מגדל מתחיל יוכל לאמן 5 יונים ,אני יודע שישנם כאלה שמוכנים עם הרבה יותר אבל כדי להקל בואו נתחיל עם קבוצה מצומצמת אשר תאפשר
לכולם להתמודד בצורה שווה,
אבקש לפני התחרות לערוך מפגש נוסף כדי לסכם את חוקי התחרותמספר ימים לאחר המפגש תיערך התחרות הראשונה בישראל באופן רשמי,
היו אתם בין הראשונים והחלוצים שפרצו את הדרך לספורט התעופה הראשון בארץ ,
יהיו גם פרסים לזוכים וכל משתתף יקבל תעודת כבוד על היותו משתתף פורץ דרך בספורט התעופה,אנא הירשמו באתר ואם בידכם שם נוסף של מישהו אשר אינו גולש עדיין הוסיפו את שמו לרשימה,
צחי כאן המקום לתרומתיך אנא מצא זמן למפגש ביננו כי יש לנו מעט עבודת הכנה לפני פרסום והסברת כללי התחרות לחברים,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה