החיפוש הניב 66 תוצאות

על ידי צחי
ד' אוגוסט 11, 2010 12:43 pm
פורום: פורום יונים פרסיות
נושא: המפגש בדרום
תגובות: 22
צפיות: 13253

Re: המפגש בדרום

אילן תודה כמובן שצריך להעביר את ההודעות "הדביקות" אבל לדעתי צריך 90 % מההודעות(חוץ מהודעות של "שבת שלום" " חג שמח" וכ') כי הן מכילות בין היתר סירטונים,דיווחי תעופה בתקופות שונות לאורך השנים,דיווחי תקיפת בזים לפי ימים וחודשים, שיטות אימון ועוד ועוד ,בקיצור מה אין שם -מי ...
על ידי צחי
ד' אוגוסט 11, 2010 5:45 am

שרון- שלום איש יקר -עבר הרבה זמן- אלעד -נעים מאוד-צודק בכל מילה בהודעה שלך איציק- תודה על הפירגון -רק מי שמסתובב בין מגדלים כל היום ומבקר שובכים "ידועים ויוקרתיים" ומטפח תעופה אמיתית מבין על מה ועל מי אני ואתה מדברים קותי ואילן- אני מעולם לא הרגשתי שלא פירגנתם- להיפך לגבי העברת החומר-אין ל...
על ידי צחי
ד' אוגוסט 11, 2010 5:31 am
פורום: פורום יוני תעופה שונות
נושא: תקיפות של בזים
תגובות: 5
צפיות: 3356

Re: תקיפות של בזים

זוהר אני מאוד מעריך את ההקרבה שלך אני יודע מה זה לאבד יונים לבז ולפעמים לאבד ממש בכל תעופה ותמיד אלו יונים טובות שעולות גבוה הוצאת 100 יונים לתעופה-מדהיםםם- זה המון זוגות והמון גוזלים -כל הכבוד על ההשקעה ורואים שנהיית חולה תעופה אם אתה מוכן להקריב אותם רק בשביל לראות תעופה כל הזמן ולא להפסיק להעיף ל...
על ידי צחי
ג' אוגוסט 10, 2010 5:13 am

אהלן זוהר תעופה אמיתית זה נקודות והעלמויות אבל תמיד יהיו כאלה שבשבילם לראות יונים עושות סלטות מעל לראש בגובה 20 מטר זה הכי הכי אין ספק שבחום הכבד והנשירה קשה לראות תוצאות למרות שאתמול למשל היה נראה אחלה יום להעיף וזוהר סיפר שהיתה לו תעופה טובה קותי- לגבי המגדלים הותיקים : אצל הבחור מצורן -לא הייתי א...
על ידי צחי
ב' אוגוסט 09, 2010 6:17 am

קותי ברור שזהו לא ויכוח אישי אלא הצגת דיעות בלבד אני ישמח לשמוע דיעות נוספות בעינין מאנשי הפורום ובכלל ממגדלי יונים לדעתי זווית הראיה שלך לגבי יחסי אורך כנף מול חזה וכ' נובעת מדברים שראית ולמדת ממגדלים טובים שבאמת האמינו ביכולתם לזהות יונת תעופה טובה וכמוך יש את "אבי הג'נג'י " ועוד רבים וט...
על ידי צחי
א' אוגוסט 08, 2010 10:13 am

קותי היקר בתחילת ההודעה הקודמת שלי הדבר הראשון שהעלתי היה ההערכה הרבה שלי אליך ואל אילן על כל מה שאתם עושים ובעיניין הזה אין לי ספק שהצלחתם בעבר ותצליחו בעתיד. כשהפורום תעופה בהייד פארק היה פעיל אני יודע שנושא התעופה נכנס חזק יותר להרבה מגדלים וגם לכאלה שגידלו לנוי יונים פרסיות אך הבינו שכל נושא ההת...
על ידי צחי
א' אוגוסט 08, 2010 5:54 am

המפגש בדרום

שלום לכולם התמונות מהמפגש מראות שחשיבות המפגשים האלו היא שגורמת לאנשים להשקיע יותר ויוצרת פעילות חברתית חשובה לענף ועל כך אין מילים על הדחיפה האדירה והמאמצים האין סופיים של קותי ואילן -המדליות לכל המשתתפים -שאפו!!!! למרות שכרגע אין לי אפילו נוצה של יונה הייתי שמח להשתתף ולשמוע את הדברים שם ולא הגעתי...
על ידי צחי
ה' יוני 24, 2010 6:20 am
נושא: גם עפות גם יפות,,,,,כן אפשר להתקדם ביונים הפרסיות
תגובות: 37
צפיות: 16576

Re: גם עפות גם יפות,,,,,כן אפשר להתקדם ביונים הפרסיות

באמת אחלה דיון קותי - המשפט הזה שלך -ציטוט: "אבל דווקא הטיפלר הוא דוגמא מצויינת ,קיימים טיפלרים לא מעטים בתחרויות תעופה ובתערוכות יופי ויש לטיפלר תקן אז מה,, הם עפים פחות טוב?" משפט מפתיע מכיוון שאני בספק גדול מאוד אם אתה מאמין בו בכלל, נכון יש טיפלר תערוכה עם תקן והכל אבל האם הטיפלרים שמי...
על ידי צחי
ד' יוני 23, 2010 9:58 am

קותי אני חושב שלא הבנת נכון את המשפט האחרון של ראובן -למיטב הבנתי הוא מיתכוון שיום אחד (כשיתעייף מהתובעניות שבתעופה) יעבור לגדל פרסים יפים ושם הרבה הרבה יותר קל הנה הציטוט: " היו תקופות שהיו יותר יפות או פחות במשך השנים רמת היופי משתנה לכאן ולשם. אבל הדברים לא פשוטים כמו שזה נראה . כבר ניסיתי ה...
על ידי צחי
ד' יוני 23, 2010 7:12 am

ראובן-געגועיי דובב-אין עליך בניסוחים קותי -תודה על קבלת הפנים -נכון שכרגע אין לי יונים אבל מי שגידל יונים מאהבה ולא בשביל הח'ברה זה תמיד יהיה אצלו בנשמה -גם אם אני לא כותב פה הרבה אני משוטט פה באופן קבוע קותי-לגבי האתגר שאתה מציב ולטענתך אתה מבין את גודל ההשקעה שתידרש ולא מבין מדוע לא מוכנים להשקיע ...