תקיפות של בזים

בפורום זה נדון ביוני תעופה שונים ובמיוחד הפופולרים בארצינו
שלח תגובה
זהר דרחני

תקיפות של בזים

שליחה על ידי זהר דרחני »

היום העפתי בשעה 7.30 בבוקר 7 דספרים הם עלו לגבהים ואז הוצאתי עוד 5 גם הם עלו אל ה 7 יונים עפו שעה וחצי לערך...ואז אני רואה
2 ...בזים גדולים ידעתי שהולך לאהיות סרט...בקיצור היו מרדפים וסללונגים חבל על הזמן...מה שמפליא אותי...בזים בהתחלת אוגוסט
מבעס...
ראובן המלאך

Re: תקיפות של בזים

שליחה על ידי ראובן המלאך »

אהלן זהר בקשר לבזים אלה בזים שבאים לגשש אצל מי הארוחה יותר טעימה חחחחח
זהר דרחני

שליחה על ידי זהר דרחני »

נראה לי שיהיה חגיגה אצלי עים הבזים העונה...גם היום היה מרדף של בז אחרי צעיר לבן...לפחות פעמיים הוא העיף לו נוצות מהגוף
חשבתי זהו לקח אותו...אבל הוא הצליח לברוח...יש לי הרבה צעירים העונה...משהו כמו 100 חתיכות...יהיה לבז מספיק העונה...
צחי

שליחה על ידי צחי »

זוהר אני מאוד מעריך את ההקרבה שלך
אני יודע מה זה לאבד יונים לבז ולפעמים לאבד ממש בכל תעופה ותמיד אלו יונים טובות שעולות גבוה
הוצאת 100 יונים לתעופה-מדהיםםם- זה המון זוגות והמון גוזלים -כל הכבוד על ההשקעה ורואים שנהיית חולה תעופה אם אתה מוכן להקריב אותם רק בשביל לראות תעופה כל הזמן ולא להפסיק להעיף
למי שלא מעיף הרבה -צריך לעשות את זה בשביל להבין את גודל התיסכול בעינין בימים מסויימים
איציק -לפניי שנתיים איבד המון יונים ולא הפסיק-לא פשוט -כל הכבוד איציק

זוהר -הרבה כבוד לי אליך
זהר דרחני

שליחה על ידי זהר דרחני »

ב"ה...לא הבזים...ולא חייל האוויר ימנעו מימני להעייף...אין לי בעיה שילכו לבז 60 או 70 חתיכות...בעונה הבאה נעשה עוד גוזלים...ב"ה
זהר דרחני

שליחה על ידי זהר דרחני »

עוד שניים הלכו לי בנקודות...אתמול...לא ירדו...כימעט בכול פעם שאני מעיף אני רואה את הבזים מגיעים...וגם תוקפים
שלח תגובה