גם עפות גם יפות,,,,,כן אפשר להתקדם ביונים הפרסיות

בפורום זה נדון ביוני תעופה שונים ובמיוחד הפופולרים בארצינו
יוסי78

Re: גם עפות גם יפות,,,,,כן אפשר להתקדם ביונים הפרסיות

שליחה על ידי יוסי78 »

קותי היונים היפות האלה הם הדומסיות והזנבות שחברי יוסי (צו'ס )קנה מימנו בהרבה כסף
יוסי78

שליחה על ידי יוסי78 »

.
קבצים מצורפים
08042010(041).jpg
08042010(041).jpg (182.69 KiB) נצפה 2881 פעמים
איציק 2800

שליחה על ידי איציק 2800 »

ליפני בוקר טוב לכולם
צחי ברוך שובך ברוך תיהיה שמחים שאתה פה ומגיב את דעותייך האמת דומות לשלי
קותי
אני הסברתי לך והראתי לך ב4 לבנים עים צו'ף (זכרים)ששניים היו אחים ולכן היו זהיםהשניים הנותרים לא היו דומים כלל וכלל זה לזה רק על לבנים עים צ'וף אני יכול לתת לך 10 סוגים ואחד לא יהיה דומה לשני בכלל חוץ מהצבע הלבן של גופם מה שאתה אומר בעצם הוא כימעט בילתי אפשרי
אני אומר הפרסי היום (פופולארי בשוק כמו שאמר ראובן)ביגלל המחיר נכון להיום עומד על 100 שקל ליונה בריאה ויפה ברגע שתיקח ותעשה אותם תערוכה יהיה להם מחיר אסטרונומי ואז יונה אחרת תיהיה פופולארית עכשיו מה יכול ליקרוא עים הפרסים לא מספיק שמגדלי הפרסים (ברובם)זבל של הזבל שבאדם גם התפתחו מלחמות כי החרה יצוף קותי מגדלי הפרסים זה לא מגדלי הטימלר ששומעים רעש בשובך מזמינים משטרה בדרך כלל זה אנשים שיכולים לישחוט בני אדם למען השובך שלהם

בעיניין עירבובים ואיראן
כבר נימאס לי להגיד את זה באיראן מתאימים את השם ליונה בארץ מתאימים את היונה לשם
אני יסביר למי שלא הבין באיראן לוקחים 20 נקבות שנניח עברו את ה6 שעות ו20 זכרים שגם עברו את ה6 שעות זורקים בשובך גדול מה שניהיה זוג שמים אותם בתא ריבוי לא משנה מה הצבע שלהם נניח אבא לבן אמא שחורה הגוזל יצא שחור לבן זה ניקרא סוסקי לכול דבר אים יבוא מגדל ויצביע על הסוסקי יראו לו את האבא והאמא עדין הוא יקרא לו סוסקי
בארץ לוקחים סוסקי עים סוסקי ומנסים להוציא סוסקים ביגלל זה אנשים מתפארים ביונים שלהם עד שמדובר בתעופה
יוסי אני ליפני שנתיים בערך התנגחתי בכול אחד שרשם כמוך היום אני אומר דבר פשוט לא חצי ולא רבע(בשעות) מימה שרשמת אני רוצא ליראות אצלך מספיק 4-6 שעות אצלך ואני ישמח לתת לך חצי שנה מהיום אני לא מזלזל חלילה במה שיש לך בשובך אלא במזג האוויר שמשתנה משנה לשנה עקב החור באוזון
יש לי יונים שסגרו את ה6 שעות בנוצא שלישית ליפני שנתיים שלוש היום הם בנוצא כזאת מגרדים את ה4 שעות
ראובן אני אוהב אותך
קותי בוא נערוך פעם אחת תערוכה כזאת ואז תגיד לי אים כדי להמשיך כמובן שנלך על זנים מסויימים כמו בוקים וטוגים בינתיים כי איתם יהיה הכי קל ליבנות תקן איך?????
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

איציק יקירי שלום לך ,סוף סוף הצטרפת לדיון ,
האמת שהיתה חסרה לי תגובתיך, אתה יודע את הערכתי אליך כאחד מאלו שיכול לבצע טיפוח בשני הנושאים כמו תעופה ויופי,
שוחחנו על כך בפגישתינו האחרונה,
בתגובתיך בפורום דיברת כבר במונחים מקצועיים שהם הטכניקה והכרת הבעיות הספציפיות בקווי הדם של היונים הפרסיות ודרכי הפעולה האפשריות
אותן נפתח ובך גם נעזר בעתיד כבעל ניסיון לקידום הנושא,
נכון שישנם גם בעלי יונים שהם "לא נחמדים" אך לא הייתי מכליל ציבור שלם וחבל לעשות זאת ולפגוע בכמה צדיקי סדום הכפשת כולם
אינה פתרון ,בכוונתי ליצור פעילות ומיתוך כך ליצור ציבור חדש שיכנס לנושא,
ואני אומר לך באחריות מלאה שציבור חיובי קטן יכול להשפיע רבות גם על ציבור שהיה שלילי,אגב תודה על הקומפלימנטים על מגדלי הטימלר,
חברים יקרים,בואו וננסה ניטול קורה זו מבין עינינו ונקרב אנשים,מי שלא יתאים ממילא יוקע ע"י השאר אבל ניתן לשנות ולחנך לאהבת הנושא ולהשפיע באופן חיובי על בני אדם שיראו את הצד היפה שלהם,
באופן אישי אני מקבל בשמחה את הצעתיך ,רק שתיווצר כבר ההתחלה,תודה לך על שיתוף הפעולה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
ראובן

שליחה על ידי ראובן »

יש הרבה במה שאיציק המסטר טוען. מגדלי הפרסים ברובם יונאים אמיתיים שעליהם נאמר פסולים לעדות. אבל אני מאמין שברגע הראשון שבאמת נתחיל בתערוכה רצינית יצטרפו הרבה חברה טובים מאוד שעוסקים בנוי. אני בטוח בזה. אם יש יונה שבאמת מגיע לה הכבוד זו היונה הפרסית שהיא אחד הזנים העתיקים בעולם והכי פופולרית בישראל. משום מה יצא ככה שהרבה אנשים שמגדלים את הפרסים הם קצת אנשים קשים. ככה זה היה תמיד כאן" היונאים האמיתים "התעסקו בתעופה והחנונים התעסקו בנוי . אולי הגיע הזמן לערבב את הסלט ויהיה שמח לכולם .אני חושב שתערוכה של פרסים תקפיץ את עולם היונים בישראל ב10 דרגות יותר מכל תערוכה אחרת. אם יש אחד שלא יגיע לתערוכה כזו? באמת היתי רוצה לדעת. אני לא מאמין שיש מגדל פרסים שיפסיד תערוכה כזו כול מי שאני מכיר יגיע גם על קביים. [יוסי אתה מעלה אחלה יונים וחרא של תמונות. אולי הגיע הזמן לקנות מצלמה איכותית שנהנה באמת מהאיכות של היונים המעולות שאתה מביא]
יוסי78

שליחה על ידי יוסי78 »

איציק אים היה לי זמן בכיף הייתי מעיף לא בישביל להוכיח לאף אחד שיש דם טוב בארץ
אני מת על תעופה לשבת וליצפות בלהקה כמה שעות להירגע
אבל לא יוצא לי ניסיתי הוצאתי 20 חתיכות ליפני כמה חודשים היתאמצתי לאמן אותם
אבל כולם נאכלו הגעתי ל7 שעות עים 2 השאר היו נותנים 2-5 שעות בקיצור שיהיה לי גוזלים לתת לך אתה תאמן אותם ותחליט
אים הם עומדים בתקן האורגנל בנתיים אני לא מוציא גוזלים ביגלל החום יוצאים עים פלולות
יוסי78

שליחה על ידי יוסי78 »

יש הרבה מגדלים שיש להם דם טוב בשובך אבל הם לא מעיפים בגלל סיבות שונות
ואם תשימו לב ליונאים גדולים רוב היונים שלהם יפים ברמה גבוהה בארץ ובחו"ל
איציק 2800

שליחה על ידי איציק 2800 »

יוסי
תודה על הנדיבות אבל יש לי כבר מספיק שעושים את העבודה שאני רוצה
היום למשל קיבלתי תעופה של 7-46 שעות מהאחרון שירד השאר נתנו מעל 6 שעות (5 יונים)אבל יום(מזג אויר) כמו היום רואים פעם בחודשיים וזה בצ'נסה ולך תיקלע ביום הזה
קותי
אים לא שמת לב רשמתי רובם ז"א הרוב וזה כולל אותי שאני מחלק יונים בלי הכרה וכשלא מעריכים אני מתלכלך עלהים אבל בפנים ולא אחרי הגב לפחות אני מודע להתנהגות שלי במקביל לאחרים

עכשיו לעיניין התערוכה מה עושים בשלב הראשון תעלה נושא חדש וקח את המושכות אליך
אני איתך
שלח תגובה