החיפוש הניב 320 תוצאות

על ידי איציק 2800
ב' אוגוסט 03, 2009 5:55 pm
פורום: פורום יוני תעופה שונות
נושא: יונים עים מחלות וטפילים
תגובות: 3
צפיות: 2076

Re: יונים עים מחלות וטפילים

כמו שראית קותי שהיית אצלי הפרגולה סגורה אך הדלת בצד השכן תמיד פתוחה ולכן אני לא מפריע להם הם מלקטים אוכל לבד איפה שהוא ומאכילים את הגוזלים שלי אני ובינימין היינו אצל מישהוא שנה שעברה וראינו אצלו יונים שמתים בשובך הוא אפילו לא מוציא אותם וכשרצה להוציא את קערת המים לתת להם מים חדשים היא היתה ניראית בג...
על ידי איציק 2800
א' יוני 21, 2009 11:58 am
נושא: תחרות תעופה ארצית של יונים פרסיות
צפיות: 2353

Re: תחרות תעופה ארצית של יונים פרסיות

שלום-רב-לכם-קותי-ואילן- ביום-שבת-היה-אצלי-בינימין-ודיבר-איתי-על-העיניין-של-התעופה-אז-ככה-זה-לא-שאנחנו-נירדמנו-פשוט-יש-הרבה-דברים-ובינהם-הוא-להתכונן-לתחרות-אני-יש-לי-בעיה-במקלדת-של-המחשב-ככה-שכול-דבר-שאני-רוצה-לירשום-זה-סיפור-מההפטרה-אז-אני-יחכה-לטכנאי-ואז-יעדכן-את-הדברים-במלואם-ואים-אין-לכם-בעיה-אז-...
על ידי איציק 2800
א' יוני 07, 2009 6:04 am
נושא: לינק תעופה של היונים שלי צפו ותהנו
תגובות: 5
צפיות: 3347

Re: לינק תעופה של היונים שלי צפו ותהנו

וואלה קותי אתה צודק אבל מרוב שרציתי להעלות את זה ליוטיוב לא עיניין אותי כול מה שאתה ציינת אבל להבא אני יישם את חלק מהדברים שרשמת ואת החלק שלו אני יסביר לך בפון אים בירצונך יהיה לדעת
כרגע נתחיל לאמץ את הסדר הנכון בזמן הקצר
על ידי איציק 2800
ד' יוני 03, 2009 7:34 pm
נושא: לינק תעופה של היונים שלי צפו ותהנו
תגובות: 5
צפיות: 3347

Re: לינק תעופה של היונים שלי צפו ותהנו

תתחיל בהערות הלא בונות ככה שאח"כ נישמע את הבונות ונישמח
על ידי איציק 2800
א' מאי 24, 2009 5:35 pm
נושא: ביקור אצל איציק באשדוד
צפיות: 2214

Re: ביקור אצל איציק באשדוד

קוטי זה עתה גזרתי את היונים שהיו חזקים בשעות כבר בנוצות 4 כמה זמה יש לנו עד התחרות??????
ביכדי שאתלוש להם את הנוצות
ודרך אגב תודה על הביקור אני מיצטער על האי נוחות שהיתה אצל בינימין הוא ילד טוב בדרך כלל (תבין)
על ידי איציק 2800
א' מאי 24, 2009 5:27 pm
נושא: תחרויות תעופה מתיאוריה למעשה
תגובות: 12
צפיות: 6082

Re: תחרויות תעופה מתיאוריה למעשה

אז ככה חברה אני אישית לא מבין מה הבעיה גם לי יש ימים כמו לכולם אבל זה לא אומר שלא אתחרה או אפחד מהמילה של תחרות תחשבו זה כמו בהימורים "יום עשל יום בסל" נעשה דבר יותר פשוט נירשום את אותו יום התעופה מיבחינת לחות טמפרטורה וכו" ונישלח את התוצאות לאחד כמו חמיד ומה שיגיד אנחנו נקבל מה שהוא ...
על ידי איציק 2800
א' מאי 10, 2009 5:24 pm
נושא: כולנו פה ביכדי לעזור וליתמוך
תגובות: 4
צפיות: 2353

כולנו פה ביכדי לעזור וליתמוך

אילן אני מקווה שיהיה לנו טוב כמו שתמיד רצינו כשדובר על עוד פורום תעופה ומקווה שנעלה אחד את השני ולא נתעסק בטפל אלא בעיקר בכול אופן
חבל שלא הייתם במיפגש כי הצלחנו להביא לשם הרבה מגדלים ותיקים שהיו מעיפים בעבר ועוד דבר אילן הפסדת קציצות אמיתיות שעד היום אני מקבל באישי הודעות שרוצים את המתכון