ביקור אצל איציק באשדוד

בפורום זה נדון ביוני תעופה שונים ובמיוחד הפופולרים בארצינו
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

ביקור אצל איציק באשדוד

שליחה על ידי קותי »

קשה היה לא להיתפעל מהמסירות של איציק ליונים הפרסיות שלו.
ביום שישי נורי ואנוכי נסענו לבקר מגדלים באשדוד ובדרכנו לבנימין זכינו לבקר את איציק,
הבחור פיתח שיטה מיוחדת להפרדת היונים מהשכנים ועד שלא סידר את הסולם המתכתי המיוחד לא יכולנו לטפס למעלה,
כשעלינו לעליית הגג המכוסה ברעפים המשכנו לפתח מיוחד שיצא לגג יצוק ושם ראינו קבוצה של יונים פרסיות שכמהות לתעופה ,ניכר היה מייד שאיציק משקיע המון זמן בהפרחת היונים שלו והן היו במצב גופני מצויין ,
אני מציין זאת בגלל העירנות והפעילות של היונים שלו, ביקשתי את רשותו לאחוז אותם בידי כדי להיתרשם ממצבם ומאיכותם, אני לא יכול להגיד על כולם את אותו הדבר אך היו בינהם יונים יוצאות מהכלל באיכותן,במיוחד זכר אחד ושני גוזלים ונקבה נוספת שבדקתי שהדליקו אותי בלי לראותם עפים,
מייד כשאחזתי בהן יכולתי להבחין באלו שהיו הטובות שבהן,איציק אישר לי שאכן היונים עליהן היצבעתי היו בין המעולות ביותר בשובך,
זכינו גם לראות אותן באויר והביצועים אינם מוטלים בספק ,
נכון שלא כולן באותה הרמה אבל אצל מי כן ?
הסדר והניקיון ניראו לעיניים ומבריאותן ניתן להסיק שהן מטופלות מצויין ,
היו לי כמה הערות והארות שאמרתי לאוזניו ואני מקווה שיקח זאת לתשומת ליבו,
הלוואי ועוד הרבה מגדלים היו מטפלים כמוהו ,ניתן ללמוד מדרך עבודתו עם היונים איך להגיע לתוצאות שהן לא מובנות מאליהן,
איציק כל הכבוד ,גם נורי התרשם מאוד ,תודה על הפתיחות וקבלת הפנים, המשך להצליח.
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
איציק 2800

Re: ביקור אצל איציק באשדוד

שליחה על ידי איציק 2800 »

קוטי זה עתה גזרתי את היונים שהיו חזקים בשעות כבר בנוצות 4 כמה זמה יש לנו עד התחרות??????
ביכדי שאתלוש להם את הנוצות
ודרך אגב תודה על הביקור אני מיצטער על האי נוחות שהיתה אצל בינימין הוא ילד טוב בדרך כלל (תבין)
קבצים מצורפים
תמונות יונים בגג החדש 1080.jpg
תמונות יונים בגג החדש 1080.jpg (126.03 KiB) נצפה 2270 פעמים
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

איציק ידידי שלום,
נהננו מכל רגע גם אצליך וגם אצל בנימין,
לפי ההתקדמות של הרישום לוקח לאנשים קצת זמן להיתעורר , אנא אל תיגזור נוצות פשוט סגור ואל תעיף,
הייתי רוצה להתחיל את התחרויות בהקדם האפשרי ,ממילא זו תהיה רק הרצה עד לשלב שזה יהפוך לספורט,
אם אין היענות אז מה הטעם לטפח לתעופה ?
כניראה שבמקום ספורט התעופה המגדלים מתמחים בספורט הביקורת והקיטורים ,אבל בפועל אינם עושים מאומה וחבל,
אני שמח שאתה היית הראשון שהרים את הכפפה ונירשם לתחרות, כמוכן לצאת אילי קרב ,לא רק בדיבורים אלא גם במעשים,
כל הכבוד ,אנו נקיים את התחרות גם אם ירשמו פחות חברים ולפחות נדע מי באמת מתמודד ומי נישאר בבית לראות מה יהיה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
ראובן

שליחה על ידי ראובן »

קותי ערב טוב אם תכנס לפורום אצלנו תראה שאנחנו עובדים על זה זה יקח קצת זמן האנשים לא מכירים את הפורום כאן אז חשבתי שיותר נכון לפתוח וללבן את הנושא קרוב יותר לאנשים ברגע שתהיה לנו רשימה של לפחות 8 נעביר לך בנתיים זה רק אני ואיציק ושרון על אמון אני מקווה שהשמועה תופץ ויצטרפו עוד מגדלים גם כאלה שלא גולשים
שלח תגובה