האם ליונים יש שפה משלהם ?

בפורום זה ניכתוב נישאל ונענה על כל דבר הקשור בגידול,טיפוח,ריבוי,מחלות, תרופות או כל דבר העולה בדעתינו בנושא יונים בלבד
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: האם ליונים יש שפה משלהם ?

שליחה על ידי קותי »

שלום לכם ,אכן כוונתי היתה לעורר דיון לחשיבה והמילה שפה שאולה מעולם מושגים של בני אנוש,
הייתי צריך להגדיר זאת האם קיימת תיקשורת בין יונים ליונים ובין יונים לבני-אדם,
כעת יכתוב כל אחד את אשר בליבו,
אנו כבני האדם נוהגים לא פעם לעשות "האנשה",כלומר לשייך תכונות אנוש לבעלי-חיים,אין בכך רע רק צריך לדעת על מה אנו מדברים ולהגדיר את עולם המושגים שלפחות אנו נתקשר באותה השפה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
אופי2ר

שליחה על ידי אופי2ר »

קותי ראיתי את התוכי אלכס באמת תוכי מלהיב, בגלל שהנושא הוא יונים אני יגיב משהו קתן וימשיך ליונים
התכוונתי שהוא לא יכול לפתח שיחה או להעזר בדיבור אלה הוא מגיב למה שלימדו אותו שהוא רואה תירס הוא יגיד תירס, ושהוא יראה חצי תירס הוא יגיב במילים חצי תירס אבל ללא כל יכולת להבין או להוסיף לבד מילה לאוצר המילים שלו(יש כלבים שאתה מכוון עליו את היד הוא מגיב קאילו ירית עליו ומתהפך על הגב כמו מת) אבל הוא לא מבין הוא פשוט מגיב מה שלימדתה אותו,שהוא יראה אותך מקוון עליו את היד הוא התהפך על הגב בלי לזוז, אבל אין לו מושג שהוא צריך לשחק מת
כמו שהיונות בשובך שאני שורק הם יוצאות מהתאים גם שאני לא זורק אוכל, להם אין את היכולת להבין שלא זרקתי אוכל כי הם מגיבים לשריקה. (החיות לא משתמשות בדיבור כשפת תיקשור)
^מגדל יונים מתחיל^
<מגדל פרסיות וטימלר>
סמל אישי של משתמש
dovev76

שליחה על ידי dovev76 »

אצל יונים בהחלט יש תקשורת אבל זוהי לא שפה, יונה אחת לא יכולה להגיד לשנייה " נפגש פה מחר בשעה 5" או "לכי ימינה מסביב לאבוס שם תמצאי שלושה גרגרי תירס שהחבאתי אתמול" המחוות של היונים מקבילות מאוד להבעות הפנים שלנו,הבעת פנים היא מולדת באמצעות הבעת פנים אנו יכולים להביע מצב אישי, כעס,עצב,שמחה ,עיפות, אבל תנסו להגיד למישהו איפה אתם גרים או משהו דומה באמצעות הבעות פנים ....
זה פשוט בלתי אפשרי.
יחס אדם יונה הוא פשוט עניין של אילוף, תגובה להתנייה, ולא משנה אם היונה באה אל המגדל בגלל צורך במזון או צורך במין ( כן, כן יונה מוחתמת " חושבת " כאילו המגדל שלה הוא בן זוג לכל דבר) היא תמשיך בתקשורת הפשוטה שלה כמו שהייתה עושה עם יונים אחרות.
ייעוץ באחזקה ופתרון בעיות בשובך
בדיקות לגילוי מוקדם של טפילים וזיהוי מחלות יונים
חיסונים (ניוקאסל, סלמונלה)ותילוע.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
שלח תגובה