יונים למכינה קדם צבאית

בפורום זה ניכתוב נישאל ונענה על כל דבר הקשור בגידול,טיפוח,ריבוי,מחלות, תרופות או כל דבר העולה בדעתינו בנושא יונים בלבד
שלח תגובה
אבינדב

יונים למכינה קדם צבאית

שליחה על ידי אבינדב »

ב"ה

שלום לכולם

בימים אלה אנו חונכים את פינת החי החינוכית של מכינה קדם צבאית משכיות בבקעת הירדן.

הכוונה להקים פרוויקט חינוכי-סביבתי עבור הצעירים לפני הגיוס, שיעניק ערכי אחריות, הכרת עולם החי, חינוך סביבתי ועוד.

אשמח מאוד לתרומת יונים לפינת החי. נשמח ליונים "גזעיות", אף שכמובן אין צורך ברמת תערוכה. חשוב לי לחנך לערך של שימור וטיפוח. יונים בעלות מופע ייחודי ומושך עדיפות כמובן. טווסיות, זפקנים וכדומה.

אין צורך בהרבה, מספר זוגות או צעירים דיינו בהחלט. גם יוני דואר לבנות אפשריות (יוני דואר כחולות יראו להם כיוני בר, ולא הייתי רוצה להתחיל מה"קשה", אלא מה"קל"). אפשר לקבל גם הצעת רכישה במחיר סביר, יען התקציב דל ומיועד בעיקר לתשתיות.

תודה רבה
אשמח לכל הצעה
אבינדב ויתקון
מקד"צ משכיות
0525423996
yigal shaul

Re: יונים למכינה קדם צבאית

שליחה על ידי yigal shaul »

מדובר על המכינה במעלה אפרים?
במידה וכן... יוצא לי להיות במעלה אפרים מדי פעם...
שיהיה לי יונים להוציא אני אשמח לתרום כמה!
אבינדב

שליחה על ידי אבינדב »

תודה רבה יגאל. לא מדובר במעלה אפריים, אלא בישוב משכיות. זו מכינה קדם צבאית בעלת עבודה חברתית יוצאת מהכלל, עם נוער מקסים.

אם אתה עובר במעלה אפריים, צור איתי קשר,ואפגוש אותך בגיתית

0525423996

תודה, אבינדב
yigal shaul

שליחה על ידי yigal shaul »

בזמן הקרוב אני לא מאמין שיהיה יונים להוצאה...
אבל שיהיה אשמח
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

שלום אבינדב,

אני שמח על פעילותך ותרומתיך לחברה ,אשמח להיות לעזר ולתרום מספר יונים גזעיות ללא תמורה למען הפרוייקט שאתה מדבר עליו ,

אני מבין את חשיבות הפעילות ,הבן שלי היה אחד החניכים הראשונים בנחשון וגיסי היה מבין המקימים כך שידועה לי החשיבות המעשית של הנושא,

בעוד כמה שעות אני נוסע לחול ואחזור בתוך עשרה ימים,אנא היה איתי בקשר לכשאחזור ואוכל להעביר לך באם תבוא לקחת מספר זוגות ממספר גזעים ללא כל תמורה ,שכרי יהיה הידיעה של מימוש המהות החשובה של הפעילות החברתית והאזרחית שקשורה בחינוך הנוער
לערכים ,

כל טוב לך הטלפון שלי רשום לצד המודעה ואשמח גם לעזור ולייעץ במידת הצורך,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
אבינדב

שליחה על ידי אבינדב »

תודה רבה, קותי, אשמח מאוד! ואם תסכים, אולי נארגן לבחורים בהמשך שיחה על גידול יונים, המשמעות של הטיפוח, ההסטוריה, ומדוע ישנה חשיבות ערכית-רבותית לשמר גזעים. זה יכול להיות מאוד מוצלח.

אבינדב
תסמס לי כשתחזור ואתקשר אליך?
שלח תגובה