החיפוש הניב 18 תוצאות

על ידי nabato
ה' יוני 02, 2011 8:29 pm
פורום: פורום מכירה וקניה
נושא: מעוניין לקנות יונים מעורבות.
תגובות: 2
צפיות: 1898

Re: מעוניין לקנות יונים מעורבות.

תודה אלעד על הנדיבות,אשמח לקבל את היונים.
מספר הטלפון שלי הוא כאמור 050-7380702.
תודה עמי.
על ידי nabato
ב' מאי 30, 2011 6:23 am
פורום: פורום כללי
נושא: השובך מוכן ועכשיו ליונים.
תגובות: 3
צפיות: 2071

Re: השובך מוכן ועכשיו ליונים.

ישראל תודה,אכן הצעה נדיבה מאוד אותה בכוונתי לאמץ,במיוחד לאחר המלצתו החמה של חברנו דובב, שהמליץ ושיבח. אשמח לרכוש 2-3 זוגות נוספים במידה ואפשר,על מנת להתחיל להקה קטנה ואיכותית. ב"ה אתקשר אליך הערב,על מנת לתאם הגעה כשנוח ולהתייעץ בקשר להובלה. מקווה להתחלה מוצלחת ומודה מקרב לב לכולם ובמיוחד לכם דו...
על ידי nabato
א' מאי 29, 2011 11:46 am
נושא: השובך מוכן ועכשיו ליונים.
תגובות: 3
צפיות: 2071

השובך מוכן ועכשיו ליונים.

שלום לכולם. סוף סוף,השלמתי את בניית השובך ,בימים הקרובים בכוונתי לעבור אצל מדיוני/חמד לחי ולרכוש כלי אוכל ומים יעודיים ליונים ותערובת יונים מתאימה. -אני מתכוון להתחיל עם 4-5 זוגות יונים מעורבות ופשוטות,דובב בנדיבותו הרבה אציע למסור לי כמה זוגות במתנה ,אך נראה לי קצת לא הגיוני לנסוע 4-5 שעות לכול כיו...
על ידי nabato
א' מאי 29, 2011 11:27 am
פורום: פורום מכירה וקניה
נושא: מעוניין לקנות יונים מעורבות.
תגובות: 2
צפיות: 1898

מעוניין לקנות יונים מעורבות.

מעוניין לקנות במחיר סביר,יונים מעורבות ,פשוטות,בריאות ומחוסנות.
מעוניין לרכוש ממגדלים באזור הדרום.
טל להתקשרות 050-7380702.
תודה עמי.
על ידי nabato
ו' מאי 13, 2011 3:35 pm
פורום: פורום יונים מיזרח תיכוניות
נושא: יונים מזרח-תיכוניות לבשר?
תגובות: 8
צפיות: 4903

Re: יונים מזרח-תיכוניות לבשר?

שבת שלום לכולם ותודה מיוחדת לך דובב. דבריך והארותיך מסייעות לי מאוד,להבין אט אט את נושא הגידול [באופן תיאורטי בינתיים] ולהתחיל לדמיין ולהבין יותר,מה נדרש לי כדי לגדל בפועל דבר שאני מקווה קרה במהרה [האביב הוא תקופה לחוצה במיוחד אצלנו בחווה]. -הטכניקה של "תפיסת ההורים ושיחרור הגוזלים" שתיארת...
על ידי nabato
ה' מאי 05, 2011 4:31 am

בוקר טוב קותי. בפתח דברי אומר,שלטעמי אזור הר-הנגב אינו שחון כל כך..... למעט שנים נדירות אחת לכמה עשרות שנים [כמו השנה לצערי....] בכול שנה נורמלית יורדים פה כ70 מ"מ גשם ויותר,היוצרים עקב סלעיות האזור וחרסיות אדמתו שטפונות יפים בואדיות. הזרימות הנ"ל מאפשרות גידול צמחיה מגוונת מאוד במיניה,עוב...
על ידי nabato
ד' מאי 04, 2011 5:22 pm

שלום רב דובב. אני מסכים מאוד עם גישתך ובהחלט מנסה להבין יותר על מנת "שהגדיר טוב טוב מה אני רוצה מהיונים שלי לפני שאתחיל לגדל". אני רוצה בשלב זה להתחיל כאמור בשובך,קטן יחסית בשביל התנסות ראשונית בגידול,אך המטרה היא בהחלט להגיע לרמת הבנה,ידע ונסיון שיאפשרו לי בעתיד שחזור של קולומבריום מסורתי...
על ידי nabato
ג' מאי 03, 2011 6:57 pm

שוב תודה לך,קותי. ההתעניינות שלי בזני היונים המקומיות,היא לא בהכרח לצורך אופרטיבי ומעשי, אלא נובעת יותר מהתעניינות בהסטוריה של החקלאות המסורתית בארץ-ישראל וסביבותיה. אכן יש לי כוונה עתידית לשחזר מגדל-יונים [קולומבריום] כפי שהיו בעבר בסביבת מגורי [שבטה] אך שיחזור זה יתבצע רק לאחר שאלמד והרחיב את ידיע...
על ידי nabato
ג' אפריל 26, 2011 5:49 pm

יונים מזרח-תיכוניות לבשר?

שלום לכולם אביב פורה ושמח. אני מתעניין לאחרונה בגידול יונים ועומד לסיים את בניית השובך הראשון שלי. בהמלצתו של קותי היקר,התחלתי גם להרהר בגידול יונים לבשר. הבנתי שזני בשר הם "מערביים" כגון-קינג,מודנה ,קרנו ועוד ושיש גם זנים מזרח -תיכוניים ובעיקר זנים מצריים. איך נקראים הזנים המזרח-תיכוניים ...
על ידי nabato
ה' אפריל 07, 2011 8:17 pm
נושא: בניית שובך
תגובות: 6
צפיות: 2879

Re: בניית שובך

שוב ושוב ,תודה לך קוטי. על הידע ,הנדיבות,הנעימות ורוחב הלב. אצור עימך קשר בהקדם,בנוגע לגידול יונים לבשר כפי שהצעת ובכלל. על כול פנים בכוונתי להתחיל בקרוב לבנות את השובך,מה שנראה לי כאם כול ההתחלות בנושא היונים. עם סיום השובך,אגבש סופית את החלטתי לגבי הזן איתו אתחיל ואחפש יונים מתאימות. נסיעה מהנה וט...