היכונו למשלוח חדש של טיפלרים,

בפורום זה נדון ביוני תעופה שונים ובמיוחד הפופולרים בארצינו
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: היכונו למשלוח חדש של טיפלרים,

שליחה על ידי קותי »

שרון שלום,
טוב לקרוא את דבריך,ראשית קבל את איחולי להצלחת המיזם העיסקי החדש אשר לקחת על עצמיך ואני יודע שזה אינו פשוט,
סיםורי הגנבים היו ונישארו תרוצים לחוסר מעש ,המסקנה של החברים לכאילו עובדה זו אין לה על מה להיתבסס וזאת מכיוון שעד היום לא היו תחרויות אז איך הם יודעים ?
נהפוך הוא אולי דיבורי סרק והיתפארויות שווא היו הגורם בעבר ,לא כולם גונבים ,היום השובכים יותר מאובטחים ,התיקשורת בין המגדלים ושיתןף הפעולה טובים יותר, מה קרה אנו שוב חיים בטרור ? מספר גנבים פוטנציאליים יכתיבו לנו את סדר חיינו ?
לדעתי יש לרדת מהסבר זה ומייד ולא לבנות את חיינו ותחביבנו על בסיס "עתיד נורא יהיה למצליחים בטיפוח יוני תעופה,"
מדוע אצל יוני הדאר אין גנבים ושם יש יותר כסף?
יש לטבע את היונים ולחנך את הציבור שיונה ללא טבעת היא קטנה בערכה מיונה עם טבעת לצורך קנייתה ואז קל יותר לזהות יונים ,הטבעת היא גורם מזהה בעל ערך ולכל מגדל תהיה סדרה של טבעות שירשמו על שמו, כך שניתן לזהות לפי המספר מי המגדל,
הדבר דומה לבעלי הסוסים הערביים בארץ, בזמנו גנבו ודרשו כופר ,אך סוס בלי תעודת יוחסין אינו שווה הרבה, ערכו בשוק מוגבל לסחיבת עגלות ולא לסוס אציל לטיפוח,כך שלאט לאט דבר זה ירד, הגניבה אינה מביאה תשואה גבוהה ללא הטבעת או תעודת יוחסין( בהקבלה יונים וסוסים),
לגבי שיתוף פעולה הרי שאילן ואנוכי יותר מנישמח לעשות זאת איתך ועם החברים שנימצאים בקשר,בזמנו כל שביקשתי זה רק לנסות ,לדעת היכן אנו עומדים במציאות,מה מצב הטיפוח האמיתי של המגדלים בארץ מבחינת איכות היונים העומדות לרשותם ,רצינו להגדיל את המוטיבציה לגדל יונים עוד יותר טובות מבחינת תעופה,האמן לי שרון הדבר הרבה יותר פשוט,
אני בטוח שאם תרימו את הכפפה הדברים יסתדרו היטב ובא לציון גואל ,כל טוב לך ותודה על התיקשורת,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה