מפגש מגדלי הטימלר

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
דאלי

מפגש מגדלי הטימלר

שליחה על ידי דאלי »

בשעה טובה יש תאריך ,יום שישי תאריך ה 12/12/2014 בשעה 9.00 כינוס ודיבורים ו 9.30 הרצאה של דובב עם מצגת שהכין עבור מפגש זה,

נושא ההרצאה יהיה " מחלות יונים תרופות ומה שבנייהן" - בהרצאה זו דובב יסביר על מחלות בשובך בכללי,איך לטפל ביונים חולות במקרים שונים בצורה נכונה ויעילה.

המפגש אצלי בבית בקרית אונו ,אבקש לעמוד בזמנים מאחר וישנם חברים דתיים שרוצים להגיע מוקדם לבית ,
רק חבל שקוטי לא יוכל להגיע אבל כבר אני אומר שיערך מפגש נוסף בינואר עם קוטי בנושא נוסף בן היתר המשך טיפוח הזן ,

אבקש להפיץ ולהודיע לכולם

שלכם ובשבילכם דאלי משה ( החייל )
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: מפגש מגדלי הטימלר

שליחה על ידי קותי »

משה ידידי,

כל הכבוד שהרמת את הכפפה ובכל זאת בצעת את מה שדיברנו כבר מזה זמן רב,

אני משוכנע שדובב מכין לחברים מצגת משובחת , הוא כבר לא יכול לעשות פחות ממה שעשה בעבר

רק יותר טוב ומכך יהנו החברים שישתתפו במפגש,
ביקשתי להיתנצל על העובדה שלא אוכל להישתתף הפעם במפגש וזאת עקב נסיעתי לחו"ל

אני משוכנע שיהיה מפגש מעניין וחשובה ביותר היא הישתתפות החברים, אז בבקשה תכבדו את העובדה

שמשה דאלי מוכן באדיבותו לארח את החברים ותראו פירגון ,איכפתיות,רוח טובה וחברות.

במפגש הבא עלינו לטובה בחודש ינואר יעלה נושא הריבוי של היונים שם אנו ניתקלים בקשיים וונילמד על דרכים לפיתרון הבעיה,

החל מה17 לחודש דצמבר תתחיל התערוכה הלאומית הארצית של כל גיזעי היונים, אם יש חברים מספר שיש להם עניין להציג בתערוכה זו הם

מתבקשים ליצור קשר עם יענקלה המאירי כדי להספיק ולרשום את היונים לתערוכה , כדאי שהציבור בארץ יכיר את הטימלר הישראלי וכך אולי

יתווספו עוד מגדלים לגזע.
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה