קבוצות הוואצפ

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
דאלי

קבוצות הוואצפ

שליחה על ידי דאלי »

לאחרונה צצו כל מיני קבוצות בוואצפ בהתחלה זה ניראה יפה ,אבל פתאום זה הפך לקבוצות מכירה וקידום אינטרסים,אני מבקש שלא יצרפו אותי לקבוצות כאלה,למרות דרישתי ממנהל קבוצה ועזבתי מיד הוחלף שם לקבוצה וצורפתי שוב,

לכול המשועממים יש כאן פורום לכול המגדלים מדי פעם אני ניכנס ולא רואה שום תגובה חדשה,

יש פורום לכול סוג זן וגם מכירות אז במקום לציץ בנייד תעלו כאן את הדברים,

לאחרונה צרפו אותי לקבוצה של ניסן אולי 8 אנשים אבל זו קבוצה של אחווה בן מגדלים יהודים ומוסלמים וצוחקים על כול העולם אבל זה לא לקידום מכירות או אינטרסים שיתוף ידע וצחוק,

אז מהיום תעלו כאן דברים ולא במקום אחר,
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: קבוצות הוואצפ

שליחה על ידי קותי »

משה תודה , גם אני חוויתי את רעיון הווטסאפ ולרגע לא פסק מבול הצילצולים,

כמוך גם אני ירדתי מהנושא ,מי שזה אכן מתאים לו שיערב לו , אך אל תצרפו אנשים ללא הסכמתם מראש.

השיח בקבוצות אלו לא היה ענייני ובוודאי שאינו מתאים לכולם .

באתר יש לנו מאות כניסות ליום של מי שבאמת מעוניין

ביונאות, בגידול ובתחזוקה של יונים. העובדה שלא כל אחד יכול להתבטא בצורה בוטה היא לכבוד כולם מתוך הערכה וכבוד,

אנו מנסים לשמור על שיח ענייני שיכבד את כולם ומתוך כך לקדם את המגדלים וחובבי היונים בדרך ראוייה ומיקצועית, מספר החברים הרשומים באתר

הוא כמה מאות ויש עוד רבים הגולשים באתר שאינם רשומים, זו ההיזדמנות להירשם ולהגדיל את נפח השיחות בין החברים, אני משוכנע שיש עוד רבים

שיש להם שאלות או מה להגיד לאחרים. רצוי מאוד שכולם ישתתפו למען עצמם ולמען כלל ציבור אוהבי היונים,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה