שינויים באתר

בפורום זה ניכתוב נישאל ונענה על כל דבר הקשור בגידול,טיפוח,ריבוי,מחלות, תרופות או כל דבר העולה בדעתינו בנושא יונים בלבד
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שינויים באתר

שליחה על ידי קותי »

שלום לכולם,

לא תמיד הקידמה טובה אך אי אפשר לעצור אותה, לאט לאט מיסתבר לנו שלא ניתן בשלב זה להיכנס לאתר דרך האיי פון,

קיים צורך לעשות שינוי רדיקאלי שכעת אנו שוקדים עליו מבחינת משמעות והעלויות הכרוכות בשינוי זה, לכשנדע נעדכן את כל הגולשים.

דבר נוסף שברצוני לעשות הוא להכניס שני מדורים נוספים לפורום , האחד שידון ביונים כבדות ו..או.. יוני בשר, ואילו המדור הנוסף ידון

ביוני זפק ,,,הזפקנים,הייתי מבקש מהגולשים להביע את דעתם ולשתף בנושאים שניראה להם שיכולים לעזור ולקדם את האתר,ישנם

דברים שאילן שותפי יכול לעשות וישנם דברים שניהיה חייבים להיעזר בבעלי מיקצוע, אז קדימה שנישמע מכם,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
אלעד

Re: שינויים באתר

שליחה על ידי אלעד »

קותי,
יש לך דרייב גדול לתת ולתרום ולקדם אבל ככל הנראה אתה עדיין מהדור התמים והישן (והטוב יש לומר) שמאמין שאם כולם נכנס מתחת לאלונקה אז לכולם יהיה הרבה יותר קל .

לצערי רק מעט מאד אנשים משתתפים באופן פעיל באתר. יש המון כניסות יש הרבה נרשמים אולם עושה רושם שרוב המשתמשים בוחרים רק לקבל מידע , לשאוב ידע, לצפות בתמונות ובתכתובות ורק בודדים ומעטים משתפים, מעלים חומר, מנסים לענות ולעזור לחברים.

לא ברורה לי מטרת ההשתבללות של החברים בפורום, לא ברור לי כל ה"שושו" והסודות בגידול. אני אישית מסתכל על זה בבחינת "אדם מדליק נר מנר - הנר דולק, וחברו אינו חסר - המקבל נהנה ולנותן לא חסר."

אבל אם עולה נושא של ויכוח, נושא של עקיצות, נושא של ריכול ורוע - מייד רבים שמחים וששים לשלוח הודעות , לכתוב ולהעלות פוסטים.

אני אישית מעדיף קהילה קטנה תורמת ומשתפת מאשר גדולה ולא משתפת.
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

אלעד יקירי שלום,

על אף שכל מילותיך בסלע, איני מחשבן זאת כך ואיני תמים ,אבל תמיד תמצא צדיקים בסדום ועבורם אני עושה את המאמץ,

אם ילד או אדם אחר מצאו נחמה באתר או הצליחו להציל יונה או מצאו שעת ניחומים בגולשם הרי אני מסופק,

הרי ממילא איני עושה זאת עבור רווח כלשיהו אלא למען עשייה עבור הקהילה, יכולתי מזמן להרים ידיים לוותר ולתת לאתר לשקוע

ואז מה זה יתן ? אלו שכן טובים ממילא נהנים ושומרים על קשר ואילו שאתה מכנה הרעים ממילא אינם מעניינים ואין זה מפריע לי

שליד התורמים הנהנים גולשים אחרים שמינהגם הוא ממילא לא לעשות זאת דרך חייהם, כי "גם לטפילים ירודים יש מקום בטבע"

קבוצת החברים שמעוניינים לשתף לתרום ולעשות ממילא הם חברינו ,כל השאר שיגלשו בכיף ישבו על הגדר ירכלו ילעגו וימשיכו לא

לעשות מאומה, כח עוד אינם משתמשים באתר בדרך נלוזה ופוגעים באחרים אין לי באמת כל בעייה, מי שניסה אי פעם נימחק מהאתר !

לפחות חלקם למדו לחשוב לפני שמגיבים ובסכ"ה תרבות הדיבור שופרה, נוצרו חברויות חדשות ,אנשים לומדים לאט להכיר ולהוקיר,

אתה ושכמוך תמיד תרמתם כיבדתם והעשרתם אחרים, כידוע לך את מכבדי אכבד , וכל השאר וגו' פחות מעניין,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
dovev76

שליחה על ידי dovev76 »

שלום קותי.
אני מוכיר מאוד את פעולותיך ואין ספק שהאתר שהקמתם אתה ואילן הוא המוביל בארץ כיום,במידה והיו יותר משתתפים הוא היה יכול להיות גם אתר ברמה בינלאומית. יוצא לי להסתובב ולעזור ( בהרבה מקרים גם ללא תמורה) ליונאים שונים לצערי המיעוט שבמיעוט הם אנשי מעש אצל האחרים יופיה של היונה נבחן רק כאשר הם מסתכלים עליה דרך החור שבגרוש. מעטים מאוד מגדלים את יוניהם שלא מתוך אופנה ומחשבה לרווח קל.
לדעתי אין טעם לפתוח פורומי זנים נוספים,מי שלא השתתף עד עתה לא יהפוך למשתתף פעיל בזכות זן זה או אחר שהרי רוב הידע שיש לנו על יונים החל מהסטוריה והמשך במחלות ובגנטיקה חופף לכל הזנים באשר הם. אני חוזר ומציע לפתוח פורום אחד באנגלית שבו תתואר העבודה שאנו עושים בארץ ותתאפשר תכתובת עם חובבים מחול,את התכתובות ניתן יהיה לתרגם מדי פעם לטובת המשתתפים שאינם קוראים אנגלית .
ייעוץ באחזקה ופתרון בעיות בשובך
בדיקות לגילוי מוקדם של טפילים וזיהוי מחלות יונים
חיסונים (ניוקאסל, סלמונלה)ותילוע.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

שלום לך דובב,אלעד ולכל החברים,

אילן ואני הקמנו את האתר לטובת היונאים והמגדלים שבארצינו,בני כל הדתות המיגזרים המיגדרים והגילים,

אני אומר זאת מתוך הידיעה מה קורה בפורומים בחול שבהרבה מהם אני משתתף פעיל,

רק לידיעתך ,,היתה לנו תקלה שמנעה זמן רב מחברים להירשם לאתר, מאז הקמתו נירשמו כ300 חברים כיום רשומים רק בתשעת

החודשים האחרונים 431 חברים כלומר עלייה של מעל 40% בתקופה יחסית קצרה, חברים רבים אינם רגילים להביע את דעתם בפומבי

מכל מיני סיבות ומי כמוך גם מכיר את מדיניות האתר מבחינת תרבות הדיבור והביטוי, ניראה לי שעל אף העובדה שרבים אינם מביעים

את דעתם ,הרי שרבים הם הגולשים מידי יום והמספרים מגיעים ממאה ועד כמה מאות ביום, אלו מספרים שאיני יכול להתעלם מהם,

אנשים אלו הם פוטנציאל לא מבוטל של שיתוף ,למידה ושיפור תרבות הגידול והחברות בעניין היונים שרב הגולשים כה אוהבים,

איני רואה בעיה בעובדה שישנם כאלו הרוצים להרויח כסף דרך ההובי שלהם,זה דבר לגיטימי כל עוד נעשה ביושר,, הרי שבתוך תקופה

הם ילמדו שההנאה מיונים אינה רק

קניה ומכירה , אלא עצם העיסוק בענף,, אני מנסה לרתום בני נוער מכל המיגזרים להישתלב בתחביב זה ולהקים אותם מכיסא המחשב

לדברים שונים שיכולים לתרום רבות לחייהם .

אנני מלין או מחייב אנשים להביע את דעתם ,אך אני מנסה לדרבן מעט את היצירתיות והיכולת של אנשים שונים לבוא לידי ביטוי

ולהעצימם,

אנו זקוקים לאנשים בארץ שיהיה איכפת להם ולדרבן אותם למעשים, אין כאן כוונה לבייש אף אחד, אלא להתריע על העובדה שאם עוד

אנשים ירתמו הרי שיהיה עוד יותר טוב לכולם, האמן לי שלא כולם הם כאלו כפי שאתה מתאר אותם, א. הם יכולים להישתנות וב. ישנם

גם רבים אחרים וטובים, יש לגלותם ולעודד אותם להישתלב להנות ולתרום את חלקם הצנוע, אז בוא איתי ונשלב ידיים ויחד נניע את

העגלה הכבדה שלקחנו על עצמינו,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה