התנהלות "עיוורת" של מנהלי הפורום

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
admonsaieg

התנהלות "עיוורת" של מנהלי הפורום

שליחה על ידי admonsaieg »

אילן/ קותי צהוריים טובים
אילן אני מאוד מכבד את דיעותייך ואת כל הפורום היפה שהקמת יחד עם קותי , אבל דבר אחד כנראה שכחת שללא מגדלי יוני הטימלר לא היה קם שום פורום (ותאמינו לי שאני יודע בדיוק על מה אני מדבר שמספר חודשים האתר היה "תקוע" ללא כל כתבות ותגובות !) של מגדלי טימלר
אני מתייחס לתגובתך שלדעתי היא לא נכונה לא צודקת לא במקום,ביחס לבנימין
אני לא בא לסנג"ר על בנימין ובטח לא על אף אחד אחר אבל אילן גם אם הדברים שכתבת נכונים בטח מנהל פורום (ושוב שאותך אני מאוד מאוד מכבד!!) לא יכול לכתוב משפט שכזה ואני מצטט
"בנימין תמיד היית זה שמחמם את כולם בטלפונים גורם למריבות ועומד לצחוק מהצד
הפעם אמרתי למרות שאני קצת נסוגתי לאחור בנושא הטימלר הישראלי וכולם יודעים למה
לא אתן לך להרוס מה שעשינו כולם בארבע השנים האחרונות"
אילן אני חושב שאם רצית להתבטא כנגד בנימין (ושוב גם אם זה נכון,,) לא היתה צריך לכתוב בצורה שכזו, יכולת להתקשר לבנימין לדבר איתו באופן אישי להסביר לו בצורה חברית ובטח לא בצורת כתיבה תוקפנית מתלהמת שכזו
אילן/קותי
אני חושב שחלקו של בנימין בטימלר הישראלי הוא עצום, קח לדוגמא בכל תערוכה בנימין היה מציג את היונים שלו וקותי אתה היתה מתגאה בגידול של בנימין- לבוא ולהתבטא בצורה שכזו אני חושב שזו טעות
יצא לי לדבר עם בנימין שמעתי את הכאב שלו והאכזבה שלו כל כך גדולה
דבר נוסף- בנימין הגיב לאחר תגובתך ומשום מה מחקתם את תגובתו מדוע?!
קותי- אליך משום מה אתה שותק? מדוע? היכן הלויאליות שלך? אתה מנהל אתר? איך אתה אוהב להגיד "משפט שכתבת באתר הוא של כולם"
היכן אתה? מדוע נעלמת דום? מהי השתיקה הרועמת שלך?
אתה סולח לי זו לא התנהלות !
היתה צריך להעיר את תשומת ליבו של אילן לדבריו,חבל שכח החלטת לנהוג ואני מצר על כך
עדיין לא מאוחר מצד שניכם להתנצל כאן באתר בפני בנימין זו לא בושה!
שבוע טוב
אדמון
סמל אישי של משתמש
dovev76

Re: התנהלות "עיוורת" של מנהלי הפורום

שליחה על ידי dovev76 »

אדמון שבת שלום.

באשר לשכתב אילן,אני בטוח יששמח להגיב בעצמו.
לגבי קותי, הוא אינו יכול להגיב כרגע מאחר והוא יצא לחו"ל ויהיה חזרה בארץ רק באמצע שבוע הבא.
אני קראתי את השרשור בזמן אמת, לא ראיתי אף הודעה שנמחקה ממנו, בין אם היא של בינימין או של מישהו אחר.

באשר לפורומם עצמו, אנני חושב שהפורום קיים הודות למגדלי הטימלר ואסביר עצמי.
רק בשבוע האחרון קותי האריך את הדומיין של האתר ושילם על כך מכיסו הוא, אפשר לדעת מדוע רק קותי צריך לממן את האתר? האם הוא צריך גם לתת פרס למי שמואיל בטובו להשתתף בו?
האם יש או היה אי פעם פורום טוב יותר שעסק ביונים האם מישהו כאן יקום ויציע לו תחליף? גם כאן אותו הסיפור, יושבים על הגדר ומחכים שיעשו בשבילכם.
ייעוץ באחזקה ופתרון בעיות בשובך
בדיקות לגילוי מוקדם של טפילים וזיהוי מחלות יונים
חיסונים (ניוקאסל, סלמונלה)ותילוע.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
נורי

שליחה על ידי נורי »

דובב כל מגדלי הטימלר מפריעים לך , אני חושב שאם קותי רוצה הישתתפות בכסף אז שיגיד , ולא היתייחסת לזה שמנהל מעליב .
סמל אישי של משתמש
dovev76

שליחה על ידי dovev76 »

שלום נורי.

אני לא יכול לשפוט אם אילן העליב או לא, כי אני לא מכיר את הסיפור ואינני יודע בוודאות כיצד התנהג בנימין.
מצד שני אני יודע שאילן הוא בחור אמין ולא ממציא סיפורים, בשל כך כתבתי שאילן הוא זה שצריך להסביר עצמו.

ובקשר למגדלי הטימלר,הם ממש לא מפריעים לי להיפך.מה שכן מפריע לי הוא שאף אחד אינו לוקח את המושכות ומזיז ענינים.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

שליחה על ידי אילן »

שבוע טוב לכולם
אני מודיע עכשיו לכל מי שמעוניין לקנות את חלקי באתר
שיפנה אלי טלפונית.
לגבי תגובתי היא תבוא לאחר שקותי יחזור מחו"ל ואתייעץ איתו.

לגבי בניימין אני ממש לא חוזר בי והוא יודע על מה אני מדבר ולי נמאסו המשחקים.
אילן אבקסיס
מנהל אתר יונים בישראל
050-2550101
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

שלום לכולם,

זה עתה ניכנסתי לפורום אחרי שחזרתי מחו"ל וקראתי את ההערות וההארות של אדמון ונורי,

אני קצת עייף מהנסיעה הארוכה של הטיסה אך איני יכול להישאר אדיש לדברים שניכתבו כי זה הופך למערכת תגובות אישיות
של צודק או לא צודק ,אדמון אם אתה קורא את הנושאים שאני מעלה וקורא אותם בעיון אני בטוח שאתה רואה דברים אחרים אני מגיב קצת יותר קשה כאשר כותבים דברים מטעים שאינם נכונים אבסולוטית,

עם אילן לא דיברתי עדיין וממה שאני הבנתי הוא מוכן למכור את חלקו באתר למישהו שמוכן לתפעל אותו הלאה יחד איתי ,האמת
היא שהיתלבטתי האם להמשיך ולתחזק את האתר או פשוט לתת לו לדעוך וליהעלם ,גם זו אפשרות,

אם יש כאלו שחושבים שמטרתינו היא לפגוע או להעליב אנשים הרי שזה רחוק מהאמת "כמזרח ממערב," אולי אינכם מבינים אלו מאמצים נעשו לתת תוכן לאתר לפתוח את הפורום ולעמוד בלחצים מצד כל מיני בעלי עניין לשנות כיוונים , בעוד שאני רואה בעיני רוחי חזון לשיפור היונאות בישראל, לקדם את הענף , לבנות השכלה נוספת אצל המגדלים שידעו יותר ובאופן מדעי יותר כדי שיצליחו והענף יקבל תפוצה
ותנופה.
הטימלר הישראלי הוא לא כל גיזעי היונים הקיימים בארץ ואני עושה ועוזר למגדלים ולאנשים רבים שמעוניינים להיכנס לענף , אני יודע כמה טלפונים אילן מקבל מכל מיני אנשים לשם קבלת מידע ועזרה בתחום, וכמה הוא מקדיש מזמנו לעזור להם , כשאתה ונורי ישבתם בדממה ולא עשיתם דבר לטובת הכלל ,אילן ואני יזמנו תערוכות הרצאות ומפגשים רק לטימלר הישראלי . מעולם לא ביקשנו תמורה עבור מה שעשינו ,אבל באחד המיפגשים בביתו של אחד המגדלים היתה שיחה ערה על נושא הטיפוס של הטימלר הישראלי ואחד החברים ששמע את אילן מדבר אמר לו :ואני מצטט" אתה תשב בשקט ותצלם " גם אם דברי אינם מדוייקים הרי שזו היתה רוח הדברים.

אילון הוציא מכיסו סכומי כסף ניכבדים וכך גם אני למען מטרה שהאמנו בה,פרסים גביעים ואירועים כולל כיבוד התקבל כדבר מובן מאליו,
נכון שאילן צילם את הטימלר הישראלי ועשה עבודה ניפלאה ,התצלומים פורסמו לא פעם ובהרצאות שהעברתי לא הייתי מסוגל להמחיש את ההיתקדמות ללא התצלומים הללו, אילן היה זה שבכל אירוע היה מגיע אחרי 0600 בבוקר כדי להכין את המפגשים בעוד שהמגדלים המכובדים ישנו והגיעו כל אחד בשעה שנוחה לו וחלקם ,,,לא כולם,,, חושבים שעושים לנו טובה שהם מגיעים,
אדמון ונורי ,,,הדגשתי לא פעם שאנחנו מוכנים למסור את מקומנו לכל אחד שמוכן לקחת זאת על עצמו ,אצטרף לעמותה ואשלם דמי חבר בכיף ושאחרים יעשו זאת ,

אדמון הפורום נדם מאז שאילן ואני הפסקנו את סחיבת העגלה לבד,,קצת עייפנו, אף אחד אינו עושה טובה אם הוא כותב שותק או מדבר
זו בחירה חפשית של כל אחד, ואמרתי ואני אומר זאת שוב שאין לי בעיה לעבוד עם עשרה אנשים אשר מבינים או רוצים להיצטרף למעגל העשייה, אבל מי שרוצה להיתכבד בבקשה שיעשה מעשה, הייתי אני הראשון ששמח להחזיר את הפעילות אחרי זמן רב ולתת תוכן למפגש האחרון שהיה אצל משה דאלי ולבקש מדובב לתת את ההרצאה שלו כדי לקדם את הידע בין מגדלי הטימלר הישראלי,

אנשים במקום להיתמקד בעניין ולהקשיב לשיחה אחרי ההרצאה פירשו לעצמם פירושים מפירושים שונים שלא היו לעניין,
אין לי בעייה כלל עם תגובות האנשים לעניין ,אך להפוך זאת לעניין אישי ופוגעני זה הדבר שאינו לעניין,

אתה מטיף לי מוסר בנושא של בנימין, כדאי שתישאל אותו (את בנימין) מי עודד אותו ברגעים קשים שהיו לו , לא עשיתי זאת מעל האתר ומה שהיה לי להגיד לו בעניינים שונים אמרתי לו באופן אישי , הסגנון של אילן היה אולי בוטה אך ישיר, כי לאילן עברה כל טיפה של מוטיבציה
אחרי שהוא חווה לא מעט תגובות שאינן לעניין וממה שקראתי וממה שאמר לי לפני זמן לא רב,,, מאס בהתייחסות האנשים שאינם יודעים להעריך את כל מה שעשה עבור הענף בארץ,

אני ניפגש בחו"ל עם חברים ובעיקר מגדלים שהם גם שופטים ויש לנו לא מעט שיחות בתחומי הגידול והטיפוח וכן בתחומי ההיתנהלות של המגדלים וחברים באגודות הגזע השונות של היונים שהם מגדלים, שמעתי גם דברים חיוביים וגם שליליים מהם ,אך אני מקנא לתרבות המכובדת שלהם ,חלוקת הידע והשיתוף בינם לבין עצמם,כל שרציתי ורוצה הוא להעביר מידע זה לעוד אנשים ,דבר שהוא לטובתם של המגדלים הישראלים, אדמון אני שמח על שאתה חולק איתנו את מחשבותיך וכך גם נורי, לפעמים יש לנו בעיית התנסחות שבסופו של דבר אינה מובנת כהלכה,
אנשים רגישים מטיבעם ויש הלוקחים זאת למקומות שונים, העובדה שדובב מתנסח ומגיב באתר במדור הטימלר מכבדת את כולנו ,יש לו מה לומר והוא אומר זאת ,גם אם אינו מגדל טימלר ישראלי באופן קבוע ,אך הוא קשור לפעילות ותורם לה לא מעט ,לבוא ולומר לו "מה אתה מדבר אתה בכלל לא מגדל טימלר ישראלי,,, מה זה בכלל שייך? ? ? יש להתייחס למה שהוא אמר ולא מה הוא מגדל או לא מגדל,
אנו צריכים לומר לו תודה על תרומתו לכל אותם אנשים שאינם מבינים את תרומתו בנושא בריאות היונים ושיפור רמת הגידול ,כאשר דובב מטפל עושה בדיקות ומחסן מתוך הידע וההשכלה שהוא צבר בלימודי הביולוגיה שלו במשך שנים כולל עבודות מחקר והוא גובה 3 שקלים על חיסון וטיפול ביונה ושירות נוסף שהוא עושה ביעוץ ופיתרון בעיות ומציל רק גוזל אחד (והוא מציל עשרות) הרי שהטיפול בטל בשישים
לעומת התוצאה ואז עושים לו חשבון שהחומר עולה לו פחות כאילו יעשה את המליונים על גבם, ומה עם הזמן שלו הדלק והנסיעה של ק"מ רבים שהוא עושה זה אינו עולה לו ? עבור ההרצאה דובב אינו גובה מאומה ,שעות הכנת המצגת גם כן אינן מחוייבות כי הוא תורם זאת בחברות ובפעילות חברית, כך גם התבטאויותיו באתר,

דבר אחרון ,להוציא שני מיקרים של התבטאויות גסות או קללות ואיני מפרט יותר, מעולם לא מחקו את תגובתו של אף אחד , יש חברים שמוחקים בעצמם את דיבריהם כי תוכנת האתר מאפשרת זאת מתוך כבוד והתחשבות לאפשר למי שכתב גם למחוק את דבריו ,איני חושב שאיני מגיב על דברים שמופיעים בפורום, אני עושה זאת מספיק וגם פועל במקומות אחרים ברחבי האתר אולי יותר מכולם ,אך העובדה שלא עשיתי זאת אינה אומרת שאני חייב להגיב על כל דבר ,ומתוך כך הכללים האתיים שאתה או כל אחר מצפה ,לפעמים שתיקתי היא גם תגובה שלא תמיד נעשית באתר עצמו אלא באופן ישיר מול מי שאני חושב שאני צריך לעשות זאת ,אני משתדל לא להיגרר בכל הזדמנות לכל נושא, יש לי גם חיים משלי ואני עסוק בעוד נושאים, לכן אני שמח שאתה ונורי ואחרים פעילים סוף סוף אחרי שתקופה ארוכה של שתיקה,זו אינה נחשבת כעונש , אלא כתגובה על שהחלטנו להמשיך ולשאת את כל הפעילות על גבינו,,, וכעת ניראה אתכם וחבריכם לוקחים את המושכות לידיים,,, ואני מבטיח שאשתדל לעזור , אך גם החברים צריכים לעשות מאמץ ואם יתבקש שארד מהבמה גם עם זה אין לי בעיה, מכיוון שכתבתי די הרבה אשמח אם תקראו את דברי בעיון פעם נוספת תחשבו רגע ואם תרצו זכותכם להגיב ,שלכם בכבוד
קותי
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
נורי

שליחה על ידי נורי »

נראה לי שאנחנו מגדלי הטימלר מזוכיסטים,
איהב

שליחה על ידי איהב »

שלום לכולם
קראתי את התגובות של כולם כאן ואבקש בהזדמנות זו להביע את דעתי ולומר שלמרות מה שנתכב כאן אין לקחת את הדברים לפסים אישיים כמו שאמר משה בתגובתו.
תמיד יהיו חילוקי דעות בין היונאים אך אל לנו לשכוח גם שמדובר בחברים או לכל הפחות במכרים שכן רוב היונאים אם לא כולם מכירים אחד את השני או שמעו האחד על השני.
תארו לכם מצב בו יונאי מגדל את היונים הכי יפות שיש אך אין לו עם מי לחלוק את יופין או את העבודה הנפלאה שעשה עם הגידול שלו , דבר זה יגרום לאותו יונאי לעזוב ולזנוח את גידול היונים שכן אין זה עושה טוב לא לו ולא לאחרים , יונאי שמגדל יונים יפות ומעולות הוא יונאי שראוי לשבחים אך בו בזמן אותו יונאי שמחזיק ביונים מעלות אלו צריך לשעתי להיות צנוע ועניו שכן גאוותו זו היא לא מעלתו אלא מגרעתו.
לדעתי העבודה שעשה אילן וקותי היא עבודה מבורכת , להקים אתר שפועל מזה כמה שנים , לדאוג להקמת מועדון גזע שאין כמותו בכל הארץ , זה הישג שייזקף לטובתם כמו גם לטובת כל מגדלי הטימלר הישראלי שתמכו ועזרו בדחיפת הפרויקט הזה ודאגו להוציא אותו לפועל , לערוך תקן בעזרת וותיקי מגדלי הטימלר כמו גם המגדלים החדשים ולבחור בקפידה רבה את תוכן התקן ולדאוג להעלותו על הכתב בכדי שזה ישמש כמודל אליו יגיעו מגדלי הטימלרים , להזכירכם , אלה מילים שהמגדלים בחרו לכתוב בתקן ואלה תכונות שאתם המגדלים בחרתם להעלות על הכתב ולהזכירכם שזה נעשה לאחר היוועצות ומספר דיונים שנערכו וכל זאת במטרה לאחד את השורות ולכתוב תקן המייצג את רוב (לא כול) דעותיהם של מגדלי הטימלר הישראלי , אז עכשיו לקום ולזרוק את הכל , לדעתי זו באמת טעות גדולה , אז אם באמת תישמע דעתי הצנועה כולי תקווה שהרוחות ירגעו ואלה שחשבו שפגעו במישהו ינהלו שיחה טלפונית שתסיים את המחלוקת אם היא בכלל הייתה קיימת ולא לנהל את הוויכח הזה על גבי עמודי האתר הזה שכן זה נראה ממש אבל ממש לא טוב.
איהב.
נורי

שליחה על ידי נורי »

לאיהב ולכולם הבעיה והסיכסוכים שיש עכשיו הם רק בגלל שיש מגדלים שהיו מובילים באיכות , ועכשיו אחרי שהרבה משפרים הם ישארו מאחור . אי אפשר לעצור וללכת עם הראש בקיר, אני הייתי מהמתנגדים והבנתי שטעיתי. וכולם גם מבינים שבלי קותי לא נגיע לכלום.
סמל אישי של משתמש
dovev76

שליחה על ידי dovev76 »

נורי שבת שלום.

כל הכבוד לך על שיצאת באמרה האמיצה הזו ולא רבים ממהרים לעשות כמוך.
בסופו של דבר כל הרעש נובע מקומץ אנשים שבשל מניעים אישיים צרים מוכנים לפגוע ולעקב כל אפשרות להתקדם
לעתיד או תוצר טוב יותר, אני מקווה שיותר מגדלים יפתחו את הראש והעיניים ויראו מה שאתה רואה בעצמך כרגע.

בהצלחה לכולם.
הכנת השובך לעונת הריבוי

דובב- 0506241432
0542130121
שלח תגובה