סיכום המפגש אצל משה דאלי יום שישי,

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

סיכום המפגש אצל משה דאלי יום שישי,

שליחה על ידי קותי »

שלום לכולם,

אני רוצה לסכם בקצרה את המפגש המוצלח שהיה אצל משה דאלי ולהודות לו על הכנסת האורחים החמה, הכיבוד הנעים והפול המיוחד אותו מכין

משה במיקצועיות מרשימה,

התאספו כמה עשרות חברים ועצם פגישת החברותא היתה נעימה לכשעצמה, אנשים החליפו דיעות ושוחחו על ענייני יונים בעיקר,

דובב ידידנו הכין מצגת יפה כשהנושא המרכזי היה הכנת היונים לקראת עונת הריבוי עם הסברים מוחשיים בתמונות על הקיר בביתו של משה שם

הוקרנה המצגת, גם אם חלק מהמידע ידוע לכמה אנשים אני סמוך ובטוח שנוסף להם ידע,

לאחר ההרצאה שבמהלכה נישאלו שאלות יצאנו החוצה למשטח הרחב שבביתו של משה, כאן זו ההיזדמנות להודות לדובב על עבודתו המסורה

והיתנדבותו להעביר את המידע לחברים,

כשיצאנו החוצה הוצגו מספר יוני טימלר ישראלי לחלק מהמשתתפים שנישארו, הוצגו מיסקים מטופחים מגידולו של בנימין וכך גם כמה יונים שחורות

מגידולו, כן הוצגו במפגש זה כ-8 יוני טימלא ישראלי לבנים עם כתר מגידולו של דוד רוזנאי שעושב עבודה מצויינת בטיפוח והוכיח התקדמות רבה

בטיפוח התכונות אותן הוא לקח על עצמו כמשימה ,דוד עובד כיום עם כמה עשרות יונים והגיע לרמה של אחידות ובעיקר אלגנטיות של היונים

שלו ,כל הכתרים היום עם שתי רוזטות מודגשות בכתר,גם הגרביים אצל רוב היונים יותר ארוכות, הראשים הישתפרו וכדי לשמור על רמת סלקציה

שכזו מוציא דוד בכל שנת גידול לפחות 80 גוזלים לפינות חי ולילדים ניזקקים שיהנו מאחזקת יונים ובמקביל ממיין דוד את היונים אותם הוא רוצה

להשאיר להמשך הטיפוח שלו,

לכל החברים אשר באו מקרוב ומרחוק, תודה על המאמץ כי יום שישי של חול המועד קצר הוא ולהגיע מהקריות בצפון וממעלה אדומים הוא בכל

זאת מאמץ מסויים ,אז שוב תודה ולהיתראות במפגש הבא, כדי להצליח בעונת הגידול הקרבה ובאה עלינו לטובה אנא מכם שימו לב למידע

שקיבלתם כי תמיד טיפול מונע הוא זול בהרבה מאשר טיפולים אשר באים כתוצאה ממחלות ,תחשבו על כך שגוזלים יכולים להיוותר בחיים ולהפוך

לבוגרים מעולים, חג שמח לכולם מקותי,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
בנימין

Re: סיכום המפגש אצל משה דאלי יום שישי,

שליחה על ידי בנימין »

למשה דאלי תודה רבה על הכנסת האורחים החמה היה מפגש מאוד יפה ומעניין
וגם לדובב תודה על הכל היה מאוד מעניין
admonsaieg

שליחה על ידי admonsaieg »

שלום לכולם וחג שמח

ראשית רוצה להצטרף ולהודות למשה על הארוח הנפלא עם כל הלב והנשמה!
משה אם מגדלי היונים היו צריכים למנות שר לעינייני ארגון וארוח היתה נבחר ברוב קולות עצום !
שאפו ענק לארוח , ובשמנו כל המגדלים תודה ענקית לך ולמשפחתך

דובב (אחרי הרצאה כזו קיבלת את ההכשר לשר בריאות,,)- הרצאה עיניינית מצויינת , בטוח שהעשירה הרבה מגדלים , הקדשתה בה הכנה מצויינת ויעידו על כך כל המגדלים שהיו קשובים להרצאה- מאוד מקווה שכל המגדלים הפנימו את כל מה שנאמר בה,ויבצעו את הטיפולים הנדרשים

קותי- טוב שהתארגן יום עיון שכזה , וכדאי מאוד שתדבר עם שמעון הוא חבר וחלקו היה חסר כאן

חג שמח
ושוב תודה ענקית
אדמון
נורי

שליחה על ידי נורי »

משה כל הכבוד
נערך לאחרונה על ידי נורי ב א' ספטמבר 22, 2013 5:31 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

נורי חג שמח ,
הצטערתי מאוד לקרא את השורות שכתבת,היונים הללו אינם למכירה ולא מקודמים להפצה ,אם היית מקשיב למה שאמרתי על היונים היית מבין אולי יותר טוב מדוע הן הוצגו, לפני שאמשיך חשוב לי שתבין שאני לא אמור להיות נייטרלי ,יש לי דיעה מגובשת מאוד ואני עומד מאחוריה , להגיד כאילו בגללי יש סיכסוכים או בגלל שאני פעיל למען הנושא שאני מאמין בו ועושה למען החברים ללא תמורה, אינו הוגן מצידך , זו מכה מתחת לחגורה,

באחד המיילים הקודמים ביקשתי להביא יונים למפגש כדי שתוצגנה לפני החברים ונקיים דיון על המשך הטיפוח, דוד החל עם 5 יונים לבנות עם כתר עקום עיניים שבורות אישון וללא גרביים ,במשך שלוש שנים דוד רוזנאי מתמיד ומטפח קבוצה זו, כשהוצגה הקבוצה ציינתי במפורש מה דוד השיג והיכן עוד עליו לתקן , הדיווח היה אובייקטיבי לחלוטין , גם אם אתה חושב שהיונים אינם ברמה הניראת לך וזו זכותך לחשוב כך, הרי שדוד מעולם לא הזיק לך או ניסה למכור לך או למישיהו יונים ,את כל העודפים הוא תורם לילדים ופינות חי ,אך דוד בהחלט עשה עבודה רצינית והשיג תוצאות,הוא איחד את הטיפוס , לכל 60 היונים שלו כתרים מעולים עם רוזטות ,לרובן גרביים ישרות וארוכות, סף מצח מודגש,נכון גם שיש להן שגיאות
ויש עוד לשפר, אבל על מעט ההישגים שכבר הגיע אליהם וזאת אחרי עבודה קשה ומיון קפדני, מגיע לו גם פירגון או מילה טובה ,אגב אף אחד עוד לא מת ממילה טובה, אם היית מקשיב הרי שבפתיחת דברי פירגנתי לך נורי על היוזמה להעיר את האנשים ואמרתי שכל ההיתחדשות של מיפגש זה היא בזכות נורי ואדמון וכולם שמעו , אולי אתה לא ,כי מה שאינו מעניין אותך כניראה ואינו קיים עבורך ואינך מקשיב לו, סתם לפרגן למישהו אינו קידום מכירות ובמיוחד שהסקירה הינה אובייקטיבית, אני משתדל להגיב לדבריך בכבוד הראוי ,אך ניראה לי שאין לך עניין להקשיב ואתה בוחר להיתפס לקטנות שאינן במקומן, לי אישית זה פשוט כואב ,משה דאלי כיבד את כולנו וגרם לכולם לנחת רוח באירוח שלו,דובב הכין מצגת ובא להרצות וללמד את האנשים להגיע להישגים, לי אין כלל בעייה לפנות לך את מקומי ומקווה שתוכל לתרום יותר למען המגדלים , אם אתה חושב בכלל שאני מרויח משיהו מפעילות זו הרי שאתה ממש טועה , אני עושה זאת מאהבת העיניין ,האנשים והיונים. כניראה שכאשר עבדנו בשיתוף פעולה בעבר גרמתי לך לאיזה שהוא עוול שאיני יודע עד היום מהו ויתכן שעל כך אתה נוטר לי טינה, לי לא ידוע שעשיתי לך כל רע,

האמת היא שיש לי הרבה מה לומר לך, אבל איני רוצה חלילה לפגוע ובוודאי שלא מעל דפי האתר,לכן אפסיק כאן, אני מאחל לך שתיהנה מההובי של גידול היונים, ואכן זכותך לחשוב כפי שאתה רוצה , חבל שכך אתה רואה העניין ,אתה בוודאי גם מודע לכך שמילה שזרקת כבר אינה שלך אלא הפכה לנחלת הכלל,אגב דוד קיבל לא מעט קומפלימנטים על עבודתו ממגדלים אחרים גם על הרמה וגם על המאמץ, שיהיה לך חג שמח ובהצלחה בגידול של היונים שלך,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

שליחה על ידי אילן »

קותי שלום
אני ממש מאוכזב לשמוע את ההכפשות האלה ואני מקווה
שאתה מבין למה אני עזבתי כל פעילות בענף היונים ובמיוחד
בטימלר הישראלי.
ממש עצוב לשמוע האשמות קשות כאלו על אדם שנותן את כל כולו
בהתנדבות מלאה משקיע מזמנו וכספו, מתרוצץ ודואג שהכל "ידפוק"
כמו שצריך ובסוף זה מה שהוא מקבל.
שבת שלום וחג שמח.
אילן אבקסיס
מנהל אתר יונים בישראל
050-2550101
נורי

שליחה על ידי נורי »

אין כלום אישי אני פשוט אומר את מה שאחרים חושבים
נורי

שליחה על ידי נורי »

מצטער אם פגעתי בך זאת לא היתה הכוונה . פשוט כנראה עוד לא הבנת שאתה צריך להיות ממלכתי אתה יותר מידי חשוב, ואילן אין בעולם מצב שאין ויכוחים חג שמח
סמל אישי של משתמש
dovev76

שליחה על ידי dovev76 »

שבוע טוב וחג שמח לכולם.
אני חייב לציין שהמפגש ביום שישי היה נעים לי מאוד, שמחתי לראות פרצופים ותיקים וחדשים
מעודד ביותר לראות שישנם הרבה מגדלים חדשים. אני מקווה שההרצאה הוסיפה ידע שיעזור למגדלים לשפר את עונת הגידול הקרובה.
כל מי שיש לו שאלות בנושא מוזמן לפנות אלי.
ייעוץ באחזקה ופתרון בעיות בשובך
בדיקות לגילוי מוקדם של טפילים וזיהוי מחלות יונים
חיסונים (ניוקאסל, סלמונלה)ותילוע.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
שלח תגובה