תמונות של חלק מהיונים שלי 14.7.2013

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
בנימין

תמונות של חלק מהיונים שלי 14.7.2013

שליחה על ידי בנימין »

תמונות של היונים שלי זכרים ונקבות יונה לא קונים יונה בונים
קבצים מצורפים
Photo5042.jpg
Photo5042.jpg (82.88 KiB) נצפה 2485 פעמים
Photo5025.jpg
Photo5025.jpg (72.22 KiB) נצפה 2485 פעמים
Photo5011.jpg
Photo5011.jpg (34.11 KiB) נצפה 2485 פעמים
Photo4997.jpg
Photo4997.jpg (37.23 KiB) נצפה 2485 פעמים
Photo4358.jpg
Photo4358.jpg (63.01 KiB) נצפה 2485 פעמים
נערך לאחרונה על ידי בנימין ב ב' יולי 15, 2013 8:05 am, נערך פעם 1 בסך הכל.
בנימין

Re: תמונות של חלק מניונים שלי 14.7.2013

שליחה על ידי בנימין »

שלום לכל גולשי הפורום ברצוני לשתף אותכם קצת על הגידול של היונים שאני מגדל אני מגדל את היונה טימלר ישראלי
בצבע שחור מיסקי וריזי את היונים אני מגדל אצל שני חברים אחד מהם גדי מראשון ואחד שאתם לא מכירים היום אני מגיע למצב שיוצא לנו יונים ברמה שאתה לא יודע על מה לותר אני משתדל להשאיר את היונה עד לגיל 3 4 חודשים ולראות מה תהיה היונה זה לא אומר שאני לא רואה מגיל קטן את היונה יופי של היונה אבל יש דברים מסויימים לפעמים משתנים אצל היונה כמובן שמקור נופל לא יהיה ישר בעוד 20 שנה אבל גודל ראש צבע עניים מבנה גוף משתנים אצל היונה אני משתדל לגדל את הכי טוב שיש ולא מוכן להתפשר על הכי טוב שיש בקרוב תמונות של היונים שצעירים שיצא לנו השנה שיהיה לילה טוב לכולם
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: תמונות של חלק מהיונים שלי 14.7.2013

שליחה על ידי קותי »

שלום לך בנימין,

מאוד שמחתי שהעלית מספר תמונות של היונים שלך, יותר מכך אני שמח שבכל זאת הישכלת להשאיר בידך מספר יונים להמשך הטיפוח ,

אני חייב לציין שמבחינת התמדה ועבודה קשה בטיפוח אתה בהחלט מהמובילים בטיפוחו של הטימלר הישראלי, יש אומנם עוד מספר

מגדלים שגם כן עושים עבודה יפה ומקדמים את הגזע,הראש הוא אכן אחד המאפיינים של הגזע ולידו העמידה הגרביים וכשצריך גם אז

צורת התעופה,מאחר וראיתי שבידך מספר יונים אשר מתהפכות בתוך השובך , הרי שאין ספק שהתכונות שאנו מנסים לשמר אצל הטימלר

הישראלי אכן נישמרות אצליך בגידול,

חבל לי שעיקר הפעילות בטיפוח ובקידום הגזע רדומה ואינה אקטיבית כפי שהיתה בעבר , מעבר לנסיעה או שתיים למגדל כזה או אחר

ישנה הפסקה בפעילות כמעט באופן מוחלט,ההיתלהבות שהיתה ירדה פלאים ואין מי שיקח יוזמה, משום מה חלק גדול מהחברים אינו פעיל יותר בפורום כמחאה על הפסקת העבודה שאילן ואני השקענו במשך 4 ויותר שנים עבור כל החברים,העובדה שיש אחד או שניים שמתבטאים בצורה שאינה מכבדת אין מקומם איתנו ,אבל אם יש למישהו השגה הוא תמיד יכול להיתקשר או לתקשר ולנסות לפתור את הבעיה, אבל סתם להיעלם ולהיתעלם איני מבין מה זה נותן ,,,האם זו מחאה או ענישה על 4 שנים מושקעות לטובת ציבור החברים,מפגשים תערוכות פרסים פירסום הקניית ידע ועוד ערך רב של חומר וידע שקיבלתם ,אתם מענישים את עצמכם ,אנו משלמים עבור החזקת האתר כתרומה לקהילה והישתתפות בו אינה עולה בכסף , אז כדאי לכם להשקיע בכך מעט מחשבה,

חזרה לגידול הטימלר,אם לא יהיו זוכים אשר זוכים להכרה, לא יבוא לידי ביטוי הערך האמיתי של היונה וכיוונו של הגידול ילך לאיבוד וכך גם תעלמנה היונים הטובות,

בנימין ,,,כשמכרת את רב היונים שלך היה לי באמת חבל, מצד שני חשבתי שעצם פיזור היונים הטובות שלך לעוד ידיים יגדיל וינפח את מאגר הגידול המיטבי למגדלים נוספים,אין רע בכך שאנשים ירויחו כסף עבור היונים שהם מוכרים , אך חשוב מאוד שלפחות יהיה מי שמעריך את היונה הטובה וזה קורה רק בתערוכה כשיש מי שזוכה ויודע לקבל הסבר אמיתי על הערך של יונותיו,

אתה עושה עבודה יפה מאוד ,,נותרו מעט דברים לתקן גם בגידול שלך וכשתצליח לעשות זאת יהיו עוד דברים נוספים תמיד כי כך זה בטיפוח ,אם יש כיוון זה עדיין לא סופי ולא קל לגדל אלופים אחרת כולם היו עושים זאת, אני מאחל לך שתמשיך להיתקדם ולטפח את הטימלר הישראלי לרמה הבאה עלינו לטובה, בהצלחה מקותי
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
בנימין

Re: תמונות של חלק מהיונים שלי 14.7.2013

שליחה על ידי בנימין »

קותי שלום ותודה על כל המילים הטובות שרשמתה אני אומר דבר כזה שכל הכייף זה לעשות יונה לבד ליצר אותה לבד ולא רק לקנות
יונים בזמנו היו באים אלי הרבה מאוד מגדלים מכל חלקי הארץ ורצו לקנות לקנות את היונים הכי יפים שלי ורצו לשלם הרבה כסף
הרבה מגדלים חושבים שאני יטפח את היונה יעבוד על היונה הרבה מאוד שנים והם יקנו ממני את היונה הכי יפה אני תמיד אומר לכולם כסף בא כסף הולך( יונה לא קונים יונה בונים )
שלח תגובה