תמונות בשעה טובה הצלחתי להעלות

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
שלח תגובה
איציק 2800

תמונות בשעה טובה הצלחתי להעלות

שליחה על ידי איציק 2800 »

מצ
איציק 2800

Re: תמונות בשעה טובה הצלחתי להעלות

image.jpg
image.jpg (95.19 KiB) נצפה 3660 פעמים
חל
יוסי78

שליחה על ידי יוסי78 »

יפים מאוד איזה ראש כמו של פעם הם שלך איציק
איציק 2800

כן יוסי בהחלט שהם שלי הזכר ממנוצ׳ר הזקן (שכונת שפירא) והנקבה נולדה אצלי זאת הבת שלו
קבצים מצורפים
זאת תמונה של מגדל באיראן לי יש בול קוראים לו החברים שלי בוק אוכלי אדם זה כבר גזע אחר
זאת תמונה של מגדל באיראן לי יש בול קוראים לו החברים שלי בוק אוכלי אדם זה כבר גזע אחר
image.jpg (170.44 KiB) נצפה 3649 פעמים
איציק 2800

הבוק עים הפסים בזנב עים הגב אלינו אלה יונים עולים בבוקר יורדים מינימום צהריים אבל זה כבר גזע שונה מהאלה למעלה בתמונה כי אלה אין להם את אותו הראש והמקור קצת יותר ארוך בפועל אנחנו קוראים לזה מקור בינוני
יוסי78

שליחה על ידי יוסי78 »

איציק תיראה מה כתב הבחור בסוף זה מגדל מחול

לפני אימון שחקן, אתה חייב להיות רבייה באיכות טובה. הגזע שהיה לי במשך 15 שנים הוא את כוסות Highflying האיראניות, יונים אלה נשמרים לסיבולת שלהם ואת היכולת מעופפת. פליירים טובים גייסו תלויים באיכות של ציפורים וגם את שיטות אימון.

שיטת האימון שלי

כאשר התינוקות הם כשלושה שבועות אני מנקה את הקן וזורק את כל חומר הקינון, בכל יום אני מניח זרעים בתיבת הקן ולראות את התינוקות להרים בזהירות את הזרעים. כשאני רואה אותם אוכל, אני מפריד את בני נוער מהוריהם. זה הזמן הקריטי ביותר של ההכשרה שלי, אני משתמש במלכודת כדי לאפשר לציפור שלי ללכת ללופט שלהם אחרי הטיסה שלהם. ברגע שהתינוקות מופרדים אני מאכיל אותם בשעתי הערב. אחרי כמה ימים אני מציג את הצעירים שלי לעולם החיצוני, אני שם אותם על גבי הלול (קרוב לזמן האכלה) לשעה בערך. כאשר הוא שמתי את זמן האכלת נקבה מבוגרת על גבי הלול ולשים בתוך הלול ולהאכיל את התרנגולות מבוגרות קוראים בו כאשר הם שומעים את האות הם ממהרים ללופט דרך דלת המלכודת, הצעירים סופו של דבר אחריהם. בכ 5 שבועות ישנים הצעירים שלי משמשים לדלת המלכודת והם מכירים את הגג וגם כולם לקחו לאוויר פעם או פעמיים. אני מנסה לקבל את הילדים שלי כדי להישאר באוויר למשך זמן ארוך יותר, ולכן אני טס אותם עם נקבה מנוסה יותר מבוגרת. אני טס רק כמה צעירים בכל פעם, בדרך זו, אם משהו משתבש לא אני מאבד הרבה ציפורים שלי. בשבוע השישי ציפורים שלי כבר טסו לשעה בערך. אני מתחיל לטוס עם ציפור מבוגרות ולכן הם לומדים ליפול. כשהם עפים אתה יכול לראות את השעות שלהם הולך וגדל, ואתה יכול לראות אותם לרכב על זנבותיהם, אחרי חודש של הרכיבה זנב הם מתחילים בביצוע (חלק תחילת ביצוע לאחר 15 ימים וחלקם לא לבצע במשך כחודשיים). במהלך ימים ארוכים אני עף ציפורים שלי 3 ימים ולנוח בהם במשך 2 ימים, כוסות איראן באמת להוכיח את עצמם לאחר השנים הראשונות או משהו כזה. בניגוד לשתייני כוסות טהרן ייקחו שנה שלמה כדי להוכיח את היכולת שלהם מעופפת. אני עדיין מקבל כ 6 עד 8 שעות מציפור שלי באולד כ -5 עד 6 חודשים, ואם אני כל הזמן עף להם על ידי סוף השנה הראשונה שאני צריך להיות מסוגל לקבל 10 שעות או יותר. שים לב שאני גר בצפון קליפורניה ואני מבורך עם מזג אוויר נהדר כל השנה ולכן ציפורים שלי יטוסו הרבה יותר ממקומות שהם חמים ולח. האתגר הגדול ביותר שיש לי הוא למצוא דרכים לחסוך ציפורים שלי מנצים. אני שומר את היונים, כי אני אוהב את הדרך שהם מבצעים. מעולם לא הייתי למראה יונים, אני מאמין שזה בזבוז כאשר ציפורים גדולות משמשות להצגה. זה מצער לראות שרבים מהגזעים העתיקים לא להיות מסוגל לבצע בגלל שהם היו מגזע למופעים.
איציק 2800

יוסי לקחת מאמר ועבירתת אותו??
יש כמה דברים הגיוניים וכמה לא מובנים הסבר ופרט למה התכוון המגדל
שלח תגובה