מפגש שני מס׳2

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
שלח תגובה
איציק 2800

מפגש שני מס׳2

שליחה על ידי איציק 2800 »

לכול המגדלים שהיו נהנתי לחוות איתכם היום עוד חוויה שכן ירבו ותירבו אמן
דובב נהנתי מההרצאה אני מאמין שבלונדון הינו צריכים לשלם לאחד כמוך שנותן לנו את הטיף הכי חשוב ביונים (הצלת חיים של יונותנו ) ועוד לדעת שאתה יכול להגיע לשובחים ( כמובן התשלום מציאותי) וואלה אין עליך לתת לך יונים זה כמו לשים תמונה במוזאון פשוט לישון בשקט שהם בתנאים הכי טובים
קותי אומנם לא התקדמנו הרבה היום אבל לדעתי גם 10% התקדמות היא עדיין התקדמות והיה כייף זה הכי חשוב
שיהיה שבת שלום נרחיב בנושא בהמשך הימים הקרובים ב״ה ולכולם נהנתי ליראותכם ומי שלא היה הפסיד
סמל אישי של משתמש
dovev76

Re: מפגש שני מס׳2

שליחה על ידי dovev76 »

איציק תודה על המחמאות, אני עוד עלול להתרגל לזה ;) .
גם אתה עושה עבודה נפלאה אני כל הזמן נפעם לראות את השיפור שחל ביונים שלך ממפגש למפגש גם ביופי וגם בתעופה.
בקשר למפגש עצמו, היה דיון לוהט ( כרגיל אצל היונאים.......) אבל גם מעניין, ואני מניח שיהיו עוד עד שלבסוף יהיה גם ליונים הפרסיות
יצוג הולם בתערוכות ( או לפחות לענף שלהן).
תודה רבה לכל המשתתפים שכיבדו אותי ובאו לשמוע את ההרצאה, אני מקווה שתהיה לכם לעזר כשתיתקלו בבעיות בשובך.
אני לשרותכם בכל נושא ושאלה הקשור בטיפוח השובך.

בהצלחה לכולנו.
ייעוץ באחזקה ופתרון בעיות בשובך
בדיקות לגילוי מוקדם של טפילים וזיהוי מחלות יונים
חיסונים (ניוקאסל, סלמונלה)ותילוע.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

שלום לכל מי שהיה בארוע האחרון,

אני חייב להודות שהיה זה אחד המפגשים הנעימים ביותר שערכנו עד היום.

נכון שהדיון קצת סער כשדיברנו על הכיוון של השימוש ביונים פרסיות לתערוכות ובניית התקן לכיוון מוגדר ביונה הפרסית ,

להתמקד בליין של תערוכות, אינו אומר להפסיק ולהעיף ,או גנטית חלילה לאבד תכונה של כושר התעופה,אלא שצריך להתמקד גם בהכוונת אלו שאכן רוצים

לגדל יונים פרסיות כדי להציגן בתערוכה ,יש להבין איזו יונה פרסית להציג,עצם העלאת הנושא הנדון היה חשוב וטוב שהמשתתפים הביעו את דעתם,

במפגש דאגנו להראות לחברים מספר יונים עם שונות מובהקת כדי להחליט על הטיפוס המועדף עליו יש להתמקד ביונים לתערוכה ומבלי לפסול חלילה את

האחרים, אני מבקש להודות בראש וראשונה למשפחת חסון שאיפשרה לנו את עריכת הארוע ברינת יה . עצם המפגש במקום נייטראלי שכזה מסיר במידה

לא מועטה את החשש של חברים לחשוף את היונים שלהם מפני גניבה פוטנציאלית ולהזמין לביתם רק את מי שבאמת הם רוצים.

מתי חסון ואלי נותנים לנו כר ניכבד לפעילות חברתית זו ,הם מכינים את המקום עם כיבוד על חשבונם וזה לא דבר מובן מאליו,אז באמת תודה לכם מכל לב.

אני מבקש להודות לאיציק ידידי שהביא יונים למפגש ומשתף איתי פעולה בכל פעם שאני מבקש את עזרתו,בקרוב הוא שוב יעלה לאתר את סוגיית אימון

היונים לתעופה לשימחת כל מי שמתעניין בנושא.

אני מבקש להודות לחברים אלעד החביב שעושה הכל בדרך נעימה מיקצועית ואינטלגנטית הוא אסף עבורינו ניתונים של מדידת היונים וריכז זאת באופן

מרשים.

אני רוצה להודות למישה דניאלוב שאיפשר לנו לקחת מידות ומדדים בשובכו כדי להגדיל את ריכוז הממצאים עבור המפגש ,

לחברינו היקר פיני בניאס שאומנם ניבצר ממנו להגיע למפגש האחרון ,אך גם הוא אסף לנו ניתונים חשובים ומהימנים על מדידת היונים( 20 במספר )כדי

להגדיל את הכמות הסטטיסטית של הסקת המסקנות לקראת רישום התקן ליוני תערוכות.פיני בניאס הינו צפר רציני ומעמיק שעבודת סימון ומדידת ציפורי

בר ויונים מבוייתות נהירה לו היטב.

לדובב אגרי ידידנו שהגיע במיוחד מהצפון הרחוק וכל זאת כדי להעשיר את החברים בעוד מידע חשוב ומעניין .הוא עשה זאת בעזרת מצגת מרשימה והסביר

לכולנו מה ואיך צריך לנהוג בבואנו להכין את היונים לקראת עונת הרבייה ואיך לדאוג לבריאותם. דובב גם נותן שירות מיקצועי באופן פרטי למי שמעוניין

לחסן ולהשקיע ביונים שלו.

אחרונים חביבים הם כל החברים שטרחו ובאו למפגש היפה והנעים ביום זה.
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
NISEO

שליחה על ידי NISEO »

בהחלט היה יוצא מין הכלל היה מאוד כייף תודה לאיציק קותי ודובב ואלעד על הידע הרחב...

ותודה לשאר החברים שבאו היה אחלה מפגש..

שיהיה לכולם שבוע טוב
שלח תגובה