מפגש מגדלי הטימלרים אצל יוסי עטיה היום שישי האחרון

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

מפגש מגדלי הטימלרים אצל יוסי עטיה היום שישי האחרון

שליחה על ידי קותי »

שלום לכולם.

שמחתי לקבל את הזמנתו של יוסי למפגש כדי להתרשם מהמשך היוזמה של הפעלת קבוצת המגדלים שהחלה בכך לפני כ-5 שנים(כן-כן הזמן טס)

היו כ-15 חברים בעיקר מאזור הצפון שהגיעו שמפגש .יוסי דאג לכיבוד ושתיה כפי שהתפתחה כבר מסורת זו

בין החברים,החצר המסודרת והשובכים אצל יוסי אכן מסמלים את הגישה הנכונה בגידולו של הטימלר הישראלי,

דובב הגיע גם כן כדי לתת הרצאה מעניינת על נושאי הממשק של גישה נכונה לגידול ע"י כך שהסביר איך ניתן למנוע מחלות ובעיות בגידול כדי שהעונה הנוכחית תצליח כמו שאנו רוצים ונצליח לטפח יותר גוזלים שמהם ניתן לבחור את הטובים ביותר להמשך הטיפוח,

שמעון דאג להזכיר לחברים להגיע בזמן למפגש זה ולצערינו החברים שבדרום לא הגיעו מסיבותיהם הם,

כדאי להבא לתת דגש לכך שיותר ויותר חברים יצליחו לתאם הגעתם בזמן שניקבע וכך יותר יצאו נישכרים מהמיפגש,

אני רוצה לציין בסיפוק שראיתי אצל יוסי קבוצה ניפלאה וניבחרת של הטימלר הישראלי ברמה שלפני כמה שנים רק יכולנו לחלום עליהם והינא אנו רואים כיצד החזון קורם עור וגידים ומתחילים לראות את היופי המדהים של גזע זה.

תודה ליוסי על הארוח לשמעון פרץ על היוזמה ולכל החברים שתרמו לאירוע זה בהגיעם לפגישה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
dovev76

Re: מפגש מגדלי הטימלרים אצל יוסי עטיה היום שישי האחרון

שליחה על ידי dovev76 »

שבוע טוב לכולם.

כמו שציין קותי נפגשנו אתמול בחצרו של יוסי עטיה, במהלך החיסונים הזדמן לי להחזיק בידי ולבחון כל יונה ויונה בלהקה של יוסי
ואני חייב לציין שתענוג גדול לראות את העובודה המסורה שהוא עושה. יוסי הוא לא עוד סתם מגדל אלא מטפח של ממש שמקדם ומשבח את מאפייני
הגזע בראש פתוח וללא דעות קדומות,ואכן רואים תוצאות לדעתי תוך עונה או שתיים תהייה ליוסי הלהקה המובילה בארץ של הטימלר הישראלי הן מבינת איכות והן מבחינת
מבחר צבעים בקטגוריות השונות,אולם יוסי אינו יכול לטפח את כל תת זני הטימלר בעצמו ישנם עדיין מספר זנים של הטימלר שאינם מיוצגים אצלו כגון הצהובים,הגאלפאלב (פס צהוב על הכנף)
ואחרים שרך מחכים למטפח שירים את הכפפה ויחל להשביחם.

שמחתי שהגיעו חברים רבים מהצפון,חבל שמהמרכז לא הגיע אף אחד אבל אני עשיתי את המיטב לענות על מבול השאלות שהומטר עלי לפני שאפילו הספקתי ללעוס את הבורקס הראשון, אבל עדיין השיחה המשותפת נעמה לי מאוד והכרתי מקרוב מגדלים נוספים. בנוסף העברתי הרצאונת בנושא הגיינה ומניעת מחלות בשובך אשמח לרעננו גם במפגש הבא במידה ויתקיים.
לכל אלה שהגיעו , לכבוד לי שהגעתם וכיבדתם אותי בהאזנה להרצאתי.
תודה ליוסי על האירוח הנדיב והאווירה הטובה.
ייעוץ באחזקה ופתרון בעיות בשובך
בדיקות לגילוי מוקדם של טפילים וזיהוי מחלות יונים
חיסונים (ניוקאסל, סלמונלה)ותילוע.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
שלח תגובה