תוספת לגידול במעט מזל,

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

תוספת לגידול במעט מזל,

שליחה על ידי קותי »

לא מזמן בנימין מכר את היונים שלו ויצא לפגרה זמנית אני מאמין,כל זה מתוך העובדה

שאין לנו יכולת כבני אדם המגדלים לעשות הפסקה ארוכה מידי בגידול,ביום שזה קרה קיבלתי טלפון מאותו אדם שבנימין

שכר ממנו את המקום ואומר לי בטלפון שבנימין השאיר ביצים פוריות בתאים ובגלל החום הרב חלק מהם גם בקעו,היה זה בשעות הערב,

כתוב במקורותינו "לא תיקח אם על הבנים" והתלבטתי מה עלי לעשות ואכן הגעתי באותו הערב ואספתי את הגוזלים בני כמה שעות,ומעט

ביצים שהחלו לבקוע,

חזרתי הביתה ושמתי אותם בכלי קטן עם מעט ריפוד וכדי לקיימם עד למחרת חשבתי במה להאכילם,ניזכרתי בשיטה ישנה שפעם למדתי

ולקחתי ביצה חבטתי בה למצב כמו שמכינים בלילה לחביתה הוספתי מעט סוכר ומעט מיים והמשכתי לערבב,

את הבלילה הזו הכנסתי לפי וקירבתי את המקור של הגוזל לפי והכנסתי את מקורו בין שפתי וראה זה פלא הרגשתי מייד את תנועות השאיבה והזזת המקור של הגוזל וכשנתקתי אותו מפי ראיתי שהזפק הקטן שלו מלא
כך החזקתי בהם עד שמצאתי להם הורים מאמצים מגזעים אחרים שהסכימו לקבלם ולהמשיך ולהאכילם ,חלק העברתי גם לדוד רוזנאי שהוסיף אותם ללהקה הלבנה שלו שיש בה הורים שמאכילים מצויין ,כך הצלחתי להוסיף לטימלרים שלי עוד כמה פרטים שניראים מבטיחים מאוד מהגידול של בנימין דיין,מקווה שיחזיקו מעמד ויתפתחו ליונים יפות וטובות וייצגו נאמנה את הטימלר הישראלי,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה