תערוכת הטימלר הישראלי 2012 בוגרים

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

תערוכת הטימלר הישראלי 2012 בוגרים

שליחה על ידי קותי »

שלום לכולם,

בימים אלו עומדות בפני אתר יונים בישראל כ-3 אירועים לבצע,1) מפגש מגדלי יונים פרסיות,

2)מפגש מגדלי יוני קינג,

3)תערוכת מגדלי הטימלר הישראלי, מכיוון שאנו בשלב מעניין של טיפוח הגזע ומהתרשמות אמיתית

שמגדלים ממשיכים במיונים רציניים של היונים שברשותם, הרי שבהכרח עלינו להיכנס להערכה מחדש של

מלאי הגידול והטיפוח שבידי המגדלים,

אני מעז להעריך שאצל חלק גדול מהמגדלים קיימת התקדמות רצינית דבר שיגביר את התחרות ויאתגר את

כולם להמשיך להתמיד ולקדם את היונים שברשותם,

אני מבקש בכל לשון של בקשה מהמגדלים להכין את היונים בקפדנות לכבד את היונה ומתוך כך את עצמינו

וניראה את היונים המוצגות במיטבן,הטיפול מרגע זה ואילך יכיל מניעת טפילים חיצוניים ותילוע כנגד

טפילים פנימיים,

זיכרו שטיפול מונע תמיד זול יותר מטיפולים של יונים חולות ותמותת גוזלים,

טיפול מונע כנגד טריכומונס (גבינה ) בפלג'יל או מטרוג'יל ימנע הדבקת הגוזלים ע"י הוריהם,

התערוכה תקויים במהלך חודש מאי ,תאריך מדוייק יועבר לכם ישירות,כך שיתן מספיק זמן להכנת נוצות

הגרביים וכן צימוח נוצות חדשות,

אנא שתפו פעולה ונגיע לתוצאות המקוות, נישתדל להכין פרסים מכובדים לזוכים וכן נישתדל שיותר

יונים יזכו בפרסי המנצחים למען אפשר לעוד מגדלים שיציגו יונים טובות לזכות בהערכה למאמצי

הטיפוח שלהם ,אשמח לראות קצת יותר ריזים, צהובים ,אדומים ויונים שתתחרנה במחלקת כל צבע אחר,גישה

זו תקדם ותעודד עוד מגדלים חדשים וישנים שיכנסו למעגל המתחריםאשר יופיעו בתערוכה ויגדילו את

סיכויי המתחרים בתערוכה זו,

זיכרו חודש מאי תתקיים תערוכה חשובה, נא להכין את היונים,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
חוגי נחום

Re: תערוכת הטימלר הישראלי 2012 בוגרים

שליחה על ידי חוגי נחום »

שבוע טוב .
יש תאריך לתערוכת הטימלרים השנתית ?
בברכה
חוגי נחום
057-8151086
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: תערוכת הטימלר הישראלי 2012 בוגרים

שליחה על ידי קותי »

לחוגי ולכל המגדלים שלום,
אני ערב נסיעה לחול למספר ימים ואגמור את נסיעותי ב15 לחודש מאי,

לכשאחזור אני מקווה שימצא מקום כדי לערוך בו את התערוכ השנתית,מביקורי אצל מגדלים ראיתי לא מעט יונים יפות

אך לרב אינן מוכנות עדיין לתצוגה ,

אני מבקש להתחיל להכינן כדי שניתן יהיה להציגן לראווה ולקידום הטימלר הישראלי ולא להתחיל בהכנות ברגע האחרון ,

הדגשים שיש לשים את ליבנו הם :תילוע סידור נוצות הגרב ושמירה על ניקיון היונה,
בנתיים אשמח באם החברים שבדרך כלל אמונים על נעזרה בהקמת התערוכה יחפשו מקום מתאים ויתכוננו ;לשתף פעולה,
ניתראה בקרוב ונמשיך בתנופה לקראת עתיד מזהיר של יונת הטימלר הישראלי,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה