הצעה למגדלי הטימלרים.

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
dovev76

הצעה למגדלי הטימלרים.

שליחה על ידי dovev76 »

אני מעוניין בכמה זוגות של טמלרים איכותיים (לא יותר מ 3 כרגע )
להחלפה בסט בדיקות ( כמות הבדיקות תהיה בהתאם לאיכות היונה שתוצע לי )
העדפה לשחורים, לבנים או מסקים אך גם צבעים אחרים יכולים להתאים לי במידה ויש בהם מה שאני מחפש
מי שמעוניין מוזמן ליצור איתי קשר כאן.
ייעוץ באחזקה ופתרון בעיות בשובך
בדיקות לגילוי מוקדם של טפילים וזיהוי מחלות יונים
חיסונים (ניוקאסל, סלמונלה)ותילוע.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
סמל אישי של משתמש
ניריון69

Re: הצעה למגדלי הטימלרים.

שליחה על ידי ניריון69 »

שבת שלום לך .
מגדלים בכסף רב לא מוכנים למכור , אז בהחלפה ?
נראה לי הזוי . בהצלחה דובב ...
ניריון69 -054-7302477
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

שום דבר אינו הזוי,

כל שדובב מציע הוא בדיקות שיכולות להציל להקות יונים וצאצאיהן,

אם חטפת קוקצידיוזיס או שלא הבחנת בתולעים אתה ממשיך להיתלונן על תמותה של צעירים מבלי שאתה יודע מה יש להם,

העובדה שלך זה לא מתאים אינו עושה זאת הזוי, דובב נתן לכל מי שמעוניין אפשרות לבדיקות לפני חודשיים וזה היה בחינם,,,לוקח לאנשים זמן להפנים כי כדי להצליח בריבוי יש לדעת מה יש ליונים שלנו וכיצד לטפל,
אני זכיתי לפתור בעיות אלו באמצאותו של דובב ע"י בדיקה של לשלשת ותוך 24 שעות היו לי אבחנות,
הצלתי הרבה יונים מהגידול שלי ומהרבה גזעים כולל טימלרים,

אגב דובב בהיזדמנות קרובה יש לך אצלי זוג מיסקים וזוג לבנים והרבה תודה על העזרה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
dovev76

שליחה על ידי dovev76 »

נריון שלום.

העובדה שמאוסף מגדלים של טימלרים ללא כיוון קם תקן הטימלר- זה הזוי.
העובדה שיונים שנמכרו פעם במאות ואלפי שקלים נמכרות היום בשוק בפרוטות וכולם רוצים רק לפי התקן- זה הזוי
העובדה שתערוכות הטימלר הישראלי עוברות באיכותן את תערוכות היונים של המועדונים הארציים- זה הזוי
העובדה שאנשים מגדלים עשרות זוגות שמהם יוצאים גוזלים בודדים במשך העונה בשעה שבדיקה פשוטה יכולה לטפל בבעיה- זה הזוי
טיפוח הטימלר הולך ומתקדם, מגדלי הטימלר הרציניים יודעים שבכדי שיונה תראה בשיאה היא לא יכולה לחיות על לחם ולכן קונים לה תערובות ומינרלים.
מגדלים רציניים יודעים שעל מנת שתהייה עונה מוצלחת צריך להכין את היונים בצורה הטובה ביותר. מגדל רציני יודע שמתן תרופה סתם לא עוזר במקרה הטוב ובמקרה הרע יכול לגרום לבעיות
רציניות בשובך ולכן עדיף לבצע בדיקות מניעה.

אני מציע שרות מועיל מאוד למגדלי היונים, במקום להתחיל לכבות שריפות ולנחש ניחושים כאשר מתחילה תמותת גוזלים, אפשר לעשות בדיקה אחת להורים לפני עונת הרבייה ולמהדרין עוד בדיקה אחת במהלכה
להרוויח גוזלים ולחסוך בתרופות ועוגמת נפש. בעבר הצעתי את הבדיקה בחינם (והיו כאלה שקיבלו אותה ולדעתי ירוויחו בגדול העונה.) אבל לא עוד. מעכשיו הבדיקה בתשלום, או להחלפה בשווה כסף ( כרגע אני מעוניין במספר טמלרים טובים לנסיונות ריבוי....).

אגב הבדיקה עובדת נהדר ולא הזויה בכלל!!

ותודה לך קותי על ההצעה הנדיבה !!!!
ייעוץ באחזקה ופתרון בעיות בשובך
בדיקות לגילוי מוקדם של טפילים וזיהוי מחלות יונים
חיסונים (ניוקאסל, סלמונלה)ותילוע.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
שלח תגובה