מפגש קרוב של מגדלי יונים מזרחיות,

בפורום זה נדון בכל הקשור ליונים מיזרח תיכוניות
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

מפגש קרוב של מגדלי יונים מזרחיות,

שליחה על ידי קותי »

שלום לכל המגדלים,
לאחר הצלחת המפגשים הקודמים שנערכו אצלי ואצל יורם זינגר ולפניו אצל חברנו וולטר מנווה שלום , החלטנו לרענן ולחדש את הפעילות,אנני רוצה להקדיש את כל זמננו לגזע אחד בלבד ולכן נשלב מספר גזעים במפגש זה הקשורים לקבוצת היונים המזרח תיכוניות ,זה לא סוד שצימצמתי את כמות היונים מגזעים אלו שהיו בביתי,,,אך זאת מכיוון שרציתי להתמקד באיכות יותר מאשר כמות ,עשיתי מספר ניסיונות מעניינים מהם למדתי לא מעט לטוב ולרע , אספר לכם על נסיונותי לכשניפגש, הכמות הגדולה פגעה ביכולת ההיתמקדות שלי ולא היה מנוס מלהקטין את הכמות מה עוד שעלויות המזון עלו כל כך שההוצאה לא הצדיקה את התוצאה,

בתערוכת חיות הבית הוצגו לא מעט יונים מזרח תיכוניות ואני חייב לציין שרבות מיונים אלו היו איכותיות,כמו כן הכנתן של רב יונים אלו היתה מאוד מרשימה , מכיוון שהיו הן נקיות מאוד ולא נימצאו עליהן טפילים, באלוף האלופים זכתה יונה מגזע נווארי שחורה עם זנב לבן ברמה שקשה למצא,מושלמת מבחינת כמות הנוצות בזנבה (24) ובמבנה קוני משולש כפי שצריך להיות ,מעניין אם תימצא לו בת זוג ברמתו,
כאמור על המפגש תבוא הודעה בקרוב ,אני מבקש מהמגדלים להכין יונים מייצגות באיכות גבוהה כדי להציגן לחברים , כמובן שגם למפגש זה שיהיה השלישי במספר יש להביא יונים בריאות בלבד ונקיות לחלוטין מכל טפיל,תוכלו לבקר באתר במדור אירועים כדי להתרשם מהמפגשים הקודמים, להתראות בקרוב קותי ואילן,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה