לקותי צ'בארקולסקי בלינוקליובייה

בפורום זה נדון ביוני תעופה שונים ובמיוחד הפופולרים בארצינו
שלח תגובה
asidd

לקותי צ'בארקולסקי בלינוקליובייה

שליחה על ידי asidd »

צ'בארקולסקי בלינוקליובייה עם גרביים
חברה קבלו בבקשה את הגזע הרוסי שמסוגל ליתהפך 8 סלטות ברצף, וכמובן שהוא המלך בתעופה
יש לו את היכולת לעוף 24 שעות ברציפות

קותי האם ידועה לך בקשר לסוג היונה והאם ניתן להשיג לייבא אותה הרי אתה ידוע בקשרך המרובים
קבצים מצורפים
צ'בארקולסקי בלינוקליובייה  צ'בארקולסקי בלינוקליובייה
צ'בארקולסקי בלינוקליובייה צ'בארקולסקי בלינוקליובייה
ceba.png (184.85 KiB) נצפה 3653 פעמים
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: לקותי צ'בארקולסקי בלינוקליובייה

שליחה על ידי קותי »

הלוואי והייתי מכיר ,
מדבריך משתמע שיש לנו כאן את המעופף הטוב בתבל,
הייתי מציע לך באם אתה יודע רוסית להיתקשר ברוסיה לאתרים ולמגדלים שיש להם יונים אלו ולהתחיל לשאול שם,
אני גם יכול לבקש שכל אחד שגולש באתר ינסה ליצור קשר עם מגדלים במדינות ברית המועצות לשעבר,ידוע לי כי לאלכס יודינסקי עדיין בקשר עם מגדלי יוני תעופה בארצות אלו וכדאי לשאו אותו ישירו יש לו נסיון וידע רב בתחום ויתכן שיוכל לשפוך מעט אור על היונה הזו,
הטלפון שלו הוא: ,,,052-337-4841 ,,,בראש היונה דומה לרולר הבל-נק (צוואר הפעמון,)וכן מעט לתוגי הפרסי אך שם הצבע מקיף את רב הצוואר והחזה ,ישנם גם תוגים עם גרביים וישנם בלי אלו וגם אלו מתהפכים,

ספר לנו איך הגעת ליונה זו מהיכן היא והתמונה ומהיכן המידע עליה: ? אלו דברים שמסקרנים את כולנו ורק יותר מידע יאפשר לנו לוודא מה הוא המקור ממנו היא מגיעה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

שליחה על ידי אילן »

קותי ערב טוב
זה האתר שמשם נילקחה התמונה אם יש לך מישהו שיכול לתרגם

http://golubi-urala.ru/blog
אילן אבקסיס
מנהל אתר יונים בישראל
050-2550101
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

ובכן אילן עשיתי קצת מאמץ ובעזרת המתרגם האינטרנטי שלי הוצאתי מעט מידע,

כפי שניכתב במקור בפורום לגבי היונה הזו קיים תיאור שלה באתר שנתת לי הכולל תיאור שגיאות ויתרונות: ראשית "הצ'ברקולסקי" מנוצה הרגליים אכן מנוצה ברגליו עם נוצות עד לאורך של 6 ס"מ אך שלושת האצבעות בחלקה הקדמי של הרגל חסרות נוצות לחלוטין,הזנב שלה בעל 12 נוצות ומיבנהו שטוח, הראש צר וארוך ומסתיים במקור הממשיך בקו רציף את חלקו של הקו העליון של הראש,היונה מופיעה במספר צבעים ולא כתוב האם זה רק בעורף הצבעוני על רקע לבן , או האם מדובר על צבע בכל הגוף, מכיוון שציינו שיש גם יונים בצבע לבן,התקן משתמש במילים לא כל כך מובנות כי יתכן והתרגום של התוכנה אינו קורה ואינו מבין את כל המילים,
כמובן שהדבר הבולט הוא כפי שתואר בראשית המאמר בפורום , הוא התעופה המיוחדת והיחודית של יונה זו, גם אני הבנתי שמתוארת יונה שעפה כרגיל כ-12 פלוס שעות ואם מאמנים אותה באופן שיטתי (סיסטמטי)היא יכולה לעוף בין 18-24 שעות,אני אנני יכול להגיב על כך כי אין לי הוכחות היונה עולה לנקודה בתחילת תעופתה והעליה למעלה היא בצורת נר ישר למעלה 10עד 20 מטרים ואז מבצעת עד כ-8 סלטות רצופות וממשיכה לנקודה בשמיים , ויורדת ב360 מעלות, (קשה לי להבין למה הכוונה)ובמיוחד שמתואר שם שהיא עפה זמן רב כל - כך,
בקיצור אחרי שגמרתי לקרא את כל התרגום על תיאור היונה קראתי שתי תגובות באותו המאמר,: התגובה הראשונה מספרת שיונה אחת בלבד מגזע זה הובאה מהעיר יקטרינבורג לשוק (פרט אחד),
התגובה השניה ניכתבה ע"י מישיהו שטוען שעדיין אין ליונה זו תקן בכלל, הוא מפרט זאת שזה בגלל ,,,ואז מופיעה מילה שאיני מבין,

הוספתי תגובה באתר וביקשתי ממי שקורא את דברי ,שיכתוב לי ישירות למייל האישי שלי,שאלתי היכן אוכל לרכוש יונים אלו ? מהיכן ניתן להשיגן והאם המידע לגבי התעופה הוא אמין , או רק תיאור פנטזיוני של מישיהו שהיה רוצה לראות זאת בעיני רוחו,
אנני יודע האם הצלחתי להעביר את הודעתי זאת, כי כתבתי קוד שניתבקשתי באתר זה, שלוש פעמים השתנה מספר הקוד כך שאיני יודע אם זה עבר או לא, אחרי שלוש פעמים התעייפתי מלכתוב זאת שוב אלא אם כן זה אכן עבר, כעת לא נותר לי אלא לחכות לתשובה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
asidd

שליחה על ידי asidd »

קותי אינני דובר רוסית אני רואה שיצרת קשר עם מגדל רוסי
אילן אתה תותח

צ'בארקולסקי בלינוקליובייה
מראה כללי - יונים בגודל בינוני (35-37 ס"מ), רזה, מבנה גוף מאוזן טוב, לעמוד מוטה מעט, הגאה, שתילה מעורבת עילית, על נוצה הרגליים היטב, הכניסה שלוש אצבעות חשופות, ללא נוצות, מעל הבהונות בנוצות כמו "דורבנות" באורך עד 6 ס"מ, הזנב הוא צר, כנפיים הצביע, לשכב על הזנב מסתיים נוגעים זה בזה או מצטלבים, ראש הוא מוארך, עם המעבר ל ארוכים ודקים, מקור.
ראש - מעוגל, ארוך, משופע המצח חלקה, עם המעבר לתוך ארוך מקור.
עיניים - קטנות, כהה, עפעפיים לבנים, צרים.
המקור - לבן, דק, ארוך וישר, את החלק העליון של המקור מעוקל מעט, ומהדקים, אורך של 24-26 מ"מ, נמדד מזווית פיו לפני הסוף של המקור. Voskovitsa לבנה, חלקה, ו מפותחות.
צוואר - למדי, ארוך וצר, מפותחת, עם הראש המורחבת מעט, יכול להיות קצת עם כיפוף לאחור.
החזה - רחב, מעוגל יפה.
ספין - רחב כתפיים, ישר, משופע כלפי הזנב.
כנפיים - ארוך, מלוכדת, לשכב על הזנב מסתיים של חיבור אחד עם השני או מצטלבים, גם מתאים לגוף.
זנב - באורך בינוני, שטוח, חזק, לסרוג, עף כפוף צרים "סירה", עם חזרה של קו אחד, מעט משופע קו כוללת 12 נוצות זנב ארוך קצות הכנפיים ב 1-1, 5 ס"מ
הרגליים - אורך בינוני, נוצות, הכניסה שלוש אצבעות נקי של נוצות, כך נוצות על הרגליים כמו מכנסיים, רץ לתוך "שלוחה" של עד 6 ס"מ, בהונות ורוד טפרים ארוכים ובהירים.
צבע - אדום, לבן, שחור, כחול, סגול, צהוב.
איור - צבע אחד, tsvetnobokie.
את המבנה של נוצות - נוצות חלק ומבריק, חזק.
שנים - חברותי, מהיר, עוגה, לפני המשחק, היונה. שנים אחרי הקמתה של יחידה משחק בשעה רבה לגובה "את טובה, חזקה, להילחם הצבע, לחץ על היציאה אל הקוטב (נר), 10-12 מ ', ואחריו סלטה עד 8 פעמים ברציפות לטפס עם סיבוב של 360 מעלות, משך הטיסה 12.7 שעות, עם הדרכה שיטתית יונים מסוימים לטוס 18-24 שעות.
מינור פגמים - raznoglazie, לקצר השלוחה, רגליים קצרות, המקור כהה, לא מאוד הטיסה הארוכה, מערכה משחק נדיר, ראש פנים.
מייג 'ור חסרונות - מצח גבוה, רגליים חשופות, זנב רחב, כנפיים, מקור עבה קצר, נוצות רופף, דמות קצר, חזה צר, מכוסה על בהונות הקדמי, ששיחק ללא קרב.
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

בוקר טוב,
אחרי שיצרתי קשר עם האתר והייתי בטוח שדברי נימחקו,התעוררתי הבוקר ומצאת להפתעתי במייל תגובה לדברים שכתבתי לו ,

אני מצתת את דברי הכותב,

שלום לך ,אני מכיר אנשים העוסקים בגזע זה,כולם בלי יוצא מהכלל מהרי אורל או חבל אורל,שאלתיך לגבי תעופה מכריחה אותי להודות שזמנים שכאלו עושים יונים בודדות בלהקה ודי נדיר למצוא יונים שאר תעופנה בין18-24 שעות ברציפות אך אכן ישנן כאלו,

לגבי שאלתיך על 8 היתהפכויות רצופות הרי שישנן יונים שעושות אף יותר מכך הכל תלוי ביונה האינדיוידואלית,

הינא לפניך מספר כתובות ברוסיה של אנשים העוסקים בגידול וטיפוח יונה זו:

ser_lomov@mail.ru

chetvertak.nikolai@mail.ru

osipowi@mail.ru

המיילים הללו תורגמו באינטרנט מאותיות רוסיות שהן במקור לכן הן לא ניצבעו בכחול וכניראה יש לתרגמן חזרה לאותיות רוסיות או קיריליות,

עד כאן תרומתי לנושא ומכאן צריך משוגע לעניין שיקח על עצמו להמשיך ולחפש יונה מיוחדת זו,

בהצלחה
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה