long face

פורום לכל זני יוני הנוי
שלח תגובה
peter88s

long face

שליחה על ידי peter88s »

שלום לכולם מעוניין לקנות long face למי שיש כאלה שידבר איתי לטל"0545447012 או שישאיר מס" טל" ואני אתקשר...
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: long face

שליחה על ידי קותי »

ערב טוב פטר,
תיתקשר בבקשה לאילן יש לו 4 יוני לונג פייס יפים ואיכותיים למכירה , הטלפון הנייד שלו: מס 050-255-0101 ,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
peter88s

שליחה על ידי peter88s »

ערב טוב קוטי אדבר איתו מחר תודה וכל הכבוד על האתר מעריך מאוד את ההשקעה רק נדמה לי שהחברה קצת רדומים!!
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

פטר שלום,
עליך להבין שאנשים רבים עדיין לא הפנימו את העובדה שהשימוש בפורום אינו מחייב אלא הוא רשות בלבד, לוקח זמן עד שהגולשים מחליטים להיתבטא ומעדיפים בשלב מסויים לא תמיד להיחשף,
אנו משתדלים לשמור על רמה של כבוד לכולם וכן דרך ארץ בהיתבטאויות של כל אחד כלפי חבריו,
לא תמיד יש לאדם מה לומר ואנו מכבדים זאת, אך תמיד נישמח לשיתוף, כי בהחלט יש חברים רבים ששאלותיהם דיבריהם וניסיונם
יכולים להועיל לחברה ובפורום זה המקום להיתבטא בכל אחד מתחומי ההובי של גידול ואחזקת היונים,
אילן חברי ואנוכי עושים זאת מתוך הרגשת שליחות ותרומה לחברה בה אנו חיים,
כידוע לך אולי או רק מתוך קריאה ,אתר יונים בישראל יוזם לא מעט אירועים ופעילויות כדי לקדם את הנושא הן מבחינה מיקצועית וכן מבחינה חברתית,
עצוב לנו שהאגודות אינן מתאמצות יותר וממלאות את תפקידן המיתבקש מעצם קיומם , כפי שכבר ציינת רב רובו של הציבור אדיש רדום ומעדיף שיעשו עבורו וברובו אינו מוכן להעניק או להיתאמץ עבור הזולת,
אני רוצה להודות לך על הפירגון ונקווה שנאה דורש כמוך גם נאה מקיים ,תמיד נישמח להערה ולהארה ממך כדי ללמוד ולקדם את הנושא,
בברכה חמה קותי אהרון,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה