עד לאיזה גובה יכולה להגיע יונה פרסית,

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
צחי

Re: עד לאיזה גובה יכולה להגיע יונה פרסית,

שליחה על ידי צחי »

שלום לכולם
וכן נחמד לי לשוטט בפורומים אבל לא נחמד לי לראות מלחמות מטופשות וגם כרגיל כמות מעיפים רציניים נמוכה

לגבי החומר שאספתי במשך הזמן שלקח לי ימים ולילות לאף אחד ואני חוזר -לאף אחד אין עליו בעלות או אישור שלי למחוק או לא למחוק אותו מכל מקום שפרסמתי אותו ולמי שיש בעיה עם זה שידבר איתי אישית
הרי לא המצאתי את הדברים פשוט הייתי מחובר למגדלים רבים בעולם ואספתי את החומר עם פינצטה מתוך אלפי דפי פורום ואינטרנט-לא אני כתבתי את הכל וכמו שלי אין בעלות על הדברים בטח לא לאף אחד אחר ובטח לא למחוק בשמי את החומר חלילה
מזמן נתנו אני ושרון את הסכמתנו להעביר את החומר לפה לטובת ציבור המגדלים בישראל אבל אני מניח שמפאת כמות החומר והזמן הנדרש עדיין לא הורמה הכפפה וחבל כי הייד פארק יכול בכל יום נתון לקרוס והחומר יאבד לעולמים כולל כל דיווחי התעופה המקצועיים שנמסרו שם בעונות השונות לפי שעות ועוד

למרות שאני מסתובב שנים בין אנשים ומגדלים אני באמת אבל באמת לא מבין את מהות המלחמות המטופשות האלה חב'רה מדובר בתחביב-תחביב
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: עד לאיזה גובה יכולה להגיע יונה פרסית,

שליחה על ידי קותי »

צחי שלום ,

תודה על תגובתיך העניינית,

אכן דעתיך כדעתי,אילן ואני משתדלים עד כמה שידנו משגת להביא בפני הגולשים חומר עדכני שמקורו חלק בידיעה מניסיון שצברנו ואילו החלק הגדול מגיע ממקורות שונים שאנו קוראים ולומדים כאמין ומביאים אותו כמידע לכל הקוראים,
גם אנו לא המצאנו את הגלגל אלא משתדלים אחרי שמישיהו כבר המציא אותו לחלוק אותו ולהשתמש בו נכון,
אבקש מאילן ליצור איתך קשר כדי למצא עוד חומר שיכול להיות רלבנטי להעברה לידיעת הקוראים ולטובתם,
אנו לא מתפרנסים מכך ולא מתחרים באף אחד אלא משתדלים שכל הציבור ילמד וישכיל כדי לקדם את תחביב גידול וספורט היונים,
שלך קותי,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה