יונות נוי שלי

פורום לכל זני יוני הנוי
שלח תגובה
סמי מזרחי

יונות נוי שלי

שליחה על ידי סמי מזרחי »

תמונה מכווצת 10.JPG
תמונה מכווצת 10.JPG (88.95 KiB) נצפה 2489 פעמים
תמונה מכווצת 10.JPG
תמונה מכווצת 10.JPG (88.95 KiB) נצפה 2489 פעמים
קבצים מצורפים
תמונות מכל הזמנים 115.jpg
תמונות מכל הזמנים 115.jpg (13.06 KiB) נצפה 2489 פעמים
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: יונות נוי שלי

שליחה על ידי קותי »

סמי ערב טוב תודה על השיתוף,
איני רוצה להיתייחס לאיכות היונים כי לא נישאלתי בפרטים, אך בהיזדמנות אם ניפגש בתערוכה הזכר לי לתת לך כמה טיפים באופן אישי כדי שלא תיראה זאת כביקורת אלא ככיוון דרך לשיפור הטיפוח, שים לב רק לבריאותן ,דאג לקרא את הסטנדרד של כל גזע שאתה מגדל,אין לי ספק שכך רק תיתקדם ותשפר את רמות האיכות בכל דור ודור,קריאת הסטנדרט מהווה כלי ראשון כדי ללמדיך את הכיוון והדרך להבנה וגידול מיטבי,ומתוך כך למיון היונים שברשותיך דע תמיד כי יונה טובה ופחות טובה אוכלות אותו הדבר,אם תדע את התקן תוכל גם להבין לאן להיתקדם,מה הן תכונות טובות ומה הן שגיאות,המשך לשתף מאחל לך הצלחות,
קותי,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמי מזרחי

שליחה על ידי סמי מזרחי »

קותי שבוע טוב תודה רבה על התגובה אני שמח להיות חלק ממערך מגדלי היונים בישראל כמו כן ישר כח על האתר רואים כי יש בו השקעה מרובה.

אני מגדל יונים מילדות וכשנה וחצי אני מגדל את הטימלר נעזרתי בעוד מגדלים (יוסי עטיה, איציק אסלן) שהם חברי ילדות אשמח להפגש איתך בתערוכות שיהיו וגם לשוחח עמך שם .

יש לי בשובך עוד זנים של יונים וכרגע אני מתמקד בטימלר,אני מטפל ביונים בצורה רצינית עם כל סוגי התרופות והחיטוי שנדרש

אשמח בקרוב להעלות עוד תמונות בפורום ולקבל ממך תגובה.

שבוע טוב לכולם.
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

תודה על התגובה,
יוסי ואיציק הם מגדלים הראויים לכל שבח ,הם מסורים ,ישרים ומשקיענים רציניים ביותר ,
אתה בידיים טובות רק המשך להיתמסר למטרות שינחו אותך חבריך ואנא קרא את התקן של הטימלר הישראלי ולמד אותו היטב,
התקן מופיע בפורום הטימלר בתחילתו בעברית ובאנגלית כך שתקבל מושגי יסוד וגם מחשבה עצמאית על כיווני הטיפוח
שאתה מתכוון לעתיד לבוא,בברכת כל טוב והצלחה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה