תמונות מהשובך אחדש +תמונות מתעופה מהבוקר 14.8

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
זהר דרחני

Re: תמונות מהשובך אחדש +תמונות מתעופה מהבוקר 14.8

שליחה על ידי זהר דרחני »

דרך אגב איציק...אצל מי בדיוק הלכתי לראות תעופה בשיא החום...במיפגש אצל אחיך זה היה שיא החום...זואת היתה תעופה
עדיף שלא היתה מעיף...חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח את החוחיות...פדיחה
טביב חיים

שליחה על ידי טביב חיים »

שובך אחד היפים ישראל !!! תיתחדש
טביב המגדל הצעיר 0505446723
איציק 2800

שליחה על ידי איציק 2800 »

שבוע טוב
כן מר דרחני עוד פעם אתה והחירטוטים שלך היתה אצלי ונכון ראית עמודים ברגים סלטות נקודות והיבהובים בין 3 ל4 שעות כי הלכת ה5 יונים שנישארו למעלה ירדו רק אחרי 5 שעות והשארתי את ישראל אסיד בכוח שיחכה עד שהאחרון ירד ואחרי 6 שעות הוא כבר לא ירד ישראל הלך תישאל אותו אז אני רואה מה יש בדיפדופים של שרון עוד פעם אתה מחרטט תמיד אמרתי אתם באים לשעה שעתיים וקובעים שאין יותר מזה למרות שכשאתם הולכים היונים עוד באויר בכול אופן זהר אני לא זוכר שרציתי יונים כמו שלך בתעופה כי בפעם האחרונה שהייתה אצלי התקשרת אלי אחרי שעתיים ואמרתה לי "איציק אני הולך להעיף לשוק את כול מי שלא דופק עמודים וסלטות כמו אצלך"
מה זהר ??????????
זהר דרחני

שליחה על ידי זהר דרחני »

מה מה מה...אני אמרתי שאני הולך להעיף בשוק יונים שלי...תקשיב תקשיב...שנינו יודעים טוב...אני לא מחזיק יונים...שהגוזלים שלהם כבר
לפני שהם מחליפים נוצה ריאשונה הם מיתהפכים...אומנם זה יפה בעניים...והם נישאבים לנקודות כבר אחרי תעופה 3 לערך...ועולים בעמודים
זה יפה ונחמד...למי שלא מבין...אבל מי שמבין...ויודע כמוני...היונים האלה בנוצות הגבוהות...6 או 7... כבר לא עפים...נופלים מהסלטות
אני לא אוהב את היונים האלה...היה לי פעם כמה כאלה...חלקתי ומכרתי אותם...בשבילי אלה יוני סלטות לא יוני תעופה..הם רק מיתהפכים
אני להבדיל...אוהב שיונה מיתהפכת...( כמוך ) אבל בנוצות גבוהות יותר...ואני מעדיף שיתהפכו אחרי נוצה 10...אבל לא תעופה של רק סלטות
תעופה...תעופה...
איציק 2800

שליחה על ידי איציק 2800 »

זהר על טבעות אגודה שמעתה????
אני שמח שכן בוא אלי נירשום מספר טבעת של כמה גוזלים וניראה אותם אחרי שיחליפו עד הסוף לא בנוצות 6-7 ואני מסכים לך לבוא בכול שלב של נוצות מ1-עד 10 ותיראה שהם לא נופלים אלה נישאבים לנקודות פעם אחת תוכיח פה מה אתה שווה מה אתה אומר????
מי שלא יודע זהר מספק טנקים לצבא שלנו הוא אפילו גר ליד בסיס צבאי
שלח תגובה