יום פיצוץ...........

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
ראובן

יום פיצוץ...........

שליחה על ידי ראובן »

אוווווויייי איזה יום חלומי חבל על הזמן... בזמן האחרון התעופה אצלי על הפנים מהרבה סיבות. אבל היום היה פיצוץ.... העפתי כמה פרסים מכול שובך. זכרים נקבות וקצת צעירים לא היה מרשים במיוחד איזה 20 דקות . ואז החלטתי להוסיף כמה טיפלרים מה אני הגיד לכם לא התמקדתי מה קורה .אחרי איזה 20 דקות אני מרים את הראש לבדוק. פה ושם יש כמה יונים בגובה בינוני אבל חסרים לי הרבה יונים. בודק בכול הסביבה לא מוצא. פה אני קולט שכנראה נפלתי על יום מעולה!! מחפש מחפש בשמיים לקח לי חצי שעה למצוא. מה זה חיידקים זה לא מילה להקה של קרוב ל20 יונים בגובה עצום!!!! .נראו אולי פעם בחצי שעה .היעלמות מטורפת בקושי אפשר לראות פה ושם יונה שתיים. עפו משעה 14.00 לקראת השעה 18.00 החלו לרדת . 6 יונים נשארו בשמיים ראיתי אותם בשעה 19.20 אין לי מושג מי עלה מי ירד כי עשיתי ערבוב של הרבה יונים מה שאני בטוח ש3 מיתוך ה6 שנישארו בשמיים הם טיפלרים זו לא הפעם הראשונה שאני מערבב פרסים וטיפלרים בתעופה ויוצא פיצוץ. הרבה הרבה זמן לא היה לי יום כזה גם חופש גם אקלים מצוין וגם תעופה חלום. הלוואי על כולנו רק ימים כאלה
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

Re: יום פיצוץ...........

שליחה על ידי אילן »

למי שמשקיע בדרך כלל מישתלם
ראובן לפי צורת הכתיבה שלך אפשר להבין עד כמה אתה מרוצה מהתוצאה
אני מאחל לך עוד הרבה ימים כאלה של תעופה משביעת רצון.
שבת שלום
אילן אבקסיס
מנהל אתר יונים בישראל
050-2550101
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

ראובן היקר שלום לך,
כמה נעים לשמוח ביחד ולשמוע על הצלחות אצל חברים,חשוב קצת לפרגן ולהתעודד,
זה מוכיח כי על אף הסיבות האובייקטיביות של נשירה וחום יש ליונים מה להגיד ,מעניין מה יקרה כשתבוא מעט רוח ומזג אויר חי נעים שקל לנשום
הרי השמיים הם הגבול תרתי משמע,
יצא לי הכבוד להיפגש השבוע עם איציק אצל רפי רומנו,,,היה מרתק ומדהים קודם כל לפגוש איש כמו רפי זה לא דבר רגיל כמה לב כמה חום ואהבה יש לבנאדם גם ליונים וגם לאנשים,
ראיתי אצלו יונים כמו שיש בחלומות,איזה טיפול איזו אצילות ומבנה איזו כנף ואיכות ששופעת למרחק ,היה איתי לא אחר מאשר אחינו הצעיר פיני בניאס מה אומר פשוט הנאה צרופה,
בקיצור אני לאט לאט מגלה שניתן לעבוד ולהגיע להישגים גם בין מגדלי היונים הפרסיות אם זה בגידול ואם זה בתעופה,
בתוך כחודשיים תיערך התחרות האמיתית הראשונה עם חוקים פשוטים וברורים,
אנא ראובן אם תדבר עם צחי בקש ממנו להיתקשר אלי כי עם הנייד שאיבדתי איבדתי גם את כל המספרים שהיו לי במאגר , או לחילופין תן לי את המספר שלו ואני אצור איתו קשר ישיר,
תראה מי בין חבריך באזור הצפון (עפולה נצרת ושאר המגדלים בצפון אשר יהיו מוכנים לקחת חלק בתחרות זו,)
מבחינתי זה יהיה מאוד פשוט לארגן זאת ,אלא שאז הפרסים שבקיט יהיו חייבים לעוף לבד ללא עזרת הטיפלרים שימשכו אותם השמיימה,
אנא שמור אותנו בתמונה האם היונים חזרו,
תודה
קותי
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
איציק 2800

שליחה על ידי איציק 2800 »

כול הכבוד ראובן היהלום היקר שבצפון הוא אתה

קותי אני מבקש בכול לשון של בקשה לא להמעיט בערכם של הפרסים כבר הוכחתי לכולם ולראובן שהיה וראה שלא צריך טיפלרים או מיפלרים כדי להגיע לשעות עים הפרסים אז אנה מיכם בעדינות

יכול ליהיות שראובן הרגיל את היונים שלו לעוף עים הטיפלרים והפסיק להעיף יחד מה שגרם לחוסר תוצאות בשעות של הפרסים ואז היום החזיר וקיבל את התוצאות אני מעיף יונים בכמויות וליפעמים אני מעיף רק את ה 5-10 החזקים בינהם והם עפים נמוך וכשאני מעיף את כול שאר היונים ה5-10 פיתאום נעלמים בגבהים גם אחרי שהחלשים יורדים ומטיילים על הגג
היום לצערי לא היה לי זמן להנות מהתעופה על אף שירד פה מבול וניקה את השמים אני הייתי בעבודה באזור המרכז ת"א חולון בת ים וכו' ראובן מי כמונו מכיר את זה שיום קטלני נופל ודווקא ביום הזה אנחנו לא בבית הה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

יצחק היקר,
אין בכוונה לפגוע באף יונה פרסית ואין משוים מין בשאינו מינו,
אלו וגם אלו הם גזעים משובחים וכל אחד משובח במאפייניו הוא,אלא שבעבודת הטיפוח הבסיסית שנעשתה בטיפלרים
הסלקציה מטבע התחרויות היא רבה יותר ולכן רובם כבר ברמת ביצוע של תכונות שטופחו ולכן יש ביכולתם לעודד כלפי מעלה
ובמהירות את הקבוצה של הגזע האחר ,אין לי ספק שבתוך זמן קצר הפרסיות ימויינו גם כן ואז יבצעו את המוטל עליהן באופן
כזה שכל רואיהם יפלו על התחת לשמחת כל מגדל שיעשה זאת,האם חשבת שאני אוהב גזע אחד יותר מהשני,
התשובה היא לא, אלה גם אלו כילדי הם ובכולם אשמח, אך מכיוון שביקשת הבהרתי לך את כוונתי,
אם חלילה הייתי מזלזל, לא הייתי משקיע עבודה וזמן לקידום הנושא, ראיתי לא מעט יונים פרסיות בימי ואני מודע היטב לתכונותיהן
הניפלאות,,שתהיה לך שבת ניפלאה ןשתמשיך בעבודת הקודש שלך,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
ראובן

שליחה על ידי ראובן »

כולם חזרו בשלום בבוקר היה אחלה. איציק שום דבר לא קשור לטיפלרים . כבר היתה לי תעופה הרבה יותר חזקה מזו רק אם פרסים נטו. לא חושב שמישהו צריך להסביר לי מזה פרסים. טיפלר זה טיפלר ולא צריך לזלזל ביונה הזו שהיא שיאנית העולם בתעופה !! לא מיפלר ולא שמיפלר קצת כבוד . מכול הזנים שאני בדקתי עד היום ובדקתי!! אין שום יונה בארץ שמחזיקה זמן בגובה יותר מהפרסי. הדגש על גובה .שלא נדבר על יופי וסיגנון תעופה וסלטות . כול יונה כבודה במקומה רק שיעופו שתהיה לכולם אחלה שבת
קבצים מצורפים
חצר 023.jpg
חצר 023.jpg (24.04 KiB) נצפה 4112 פעמים
asidd

שליחה על ידי asidd »

לחברי ראובן היקר שמחתי לקרוא על שיפור בתעופה גם אצלי התעופה יום כן יום לא אין עקביות המצב מאוד מתסכל הלוואי ונצליח ליצור גזע של פרסים לאחר מיונים שתמיד יתנו זמנים וגבהים במינימום השקעה אבל זה בגדר חלום אני מקווה שלא שכחת אותי בקשר לטיפלרים +פרסים
איציק 2800

ראובן שמת לב שאני שנה ליפני היום הזה פחות יום קיבלתי גם תוצאות מרשימות ?
תיראה בדוחות תעופה למעלה
דניאל

שליחה על ידי דניאל »

כל הכבוד ראובן,

כיונאי שכבר המון שנים לא מעיף מפאת חוסר הזמן, שמח אני לשמוע על תוצאות מכובדות של תעופה כשלך.
אין סיבה שלא תגיע לתוצאות גבוהות עם חומר וקו דם של יונים שהינך מחזיק בשובך, שאת חלקם אני מכיר, גם ללא עזרתם של
הטיפלרים!

כן יירבו ימים של תעופה כאלה שאפשר פשוט לקבל צמרמורת רק מלשמוע, כל שכן לראות ב - LIVE

כל הכבוד עם המון פירגון
מדניאל :
איציק 2800

.ראובן הסתכלת בדוחות
שלח תגובה