מתאבדים שיעים

בפורום זה נדון ביוני תעופה שונים ובמיוחד הפופולרים בארצינו
שלח תגובה
יוספון 123

מתאבדים שיעים

שליחה על ידי יוספון 123 »

כמה וכמה פעמים יצא לי לראות את זה ואני לא מבין מה זה ואיך זה.איזה מין יונה זו שעולה לגבהים ומתהפכת בצורת גלגלים עד הריצפה מי מגדל כאלו? שהיא נופלת לריצפה צריך לגרד אותה עם שפכטל או שהיא ממשיכה לעוף ?אמרו לי פעם רולר בירמנגהם קניתי העפתי וזה לא זה. מי שיודע על מי שמגדל כאלו בארץ שיכתוב כתובת טלפון. תודה
בנימין

Re: מתאבדים שיעים

שליחה על ידי בנימין »

אחי איך המיסקים שקניתה מימני עפים
יוספון 123

שליחה על ידי יוספון 123 »

וואלה בנימין חבל על הזמן צעירים כל כך אבל טילים בליסטיים סלטות סגנון תעופה ושלא נדבר על היופי שלהם יופי של יונים שווים כל שקל .
בנימין

שליחה על ידי בנימין »

אחי אני ממש שמח לשמוע המיסקים הצעירים הם מהורים יפיפים זה מה שאני אומר להרבה מגדלים שיש מיסקים שהם גם יפים גם עפים וגם משחקים חזק אחי שיהיה בהצלחה
nissanyonim

שליחה על ידי nissanyonim »

לי יש בסביבות ה20 רולרים שמתהפכים אבל האמת שאני מוציא מהם גוזלים ואין אפשרות להוציא משהו
ותאמת שהלכו לי שני הרולרים הכי טובים בשובך מהסלטות אתה לא מאמין למה שאתה רואה גלגלים
הגיעו לגובה נמוך ועשו סלטות ומאז לא מצאתי אותן
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

ניסן ויוסיפון שלום,
מי שמבין את נושא תעופת היונים ותכונות ההיתהפכות למד כבר שיכולות אלו אינן בשליטת היונים,
ישנם מספר רב של גזעי יונים אשר טופחו סלקטיבית ע"י האדם ובטיפוח זה הושם דגש רב לצורת התעופה ולכמות ההיתהפכות של היונים תוך כדי התעופה,
גזעי הרולר כמו הברמינגהם רולר והפנסון רולר הם בסך הכל שם ליונים מאותו הגזע,כאשר הקבוצה האחת מקורה ממגדלים בעיר ברמינגהם
אשר באנגליה ואילו הקבוצה השניה טופחה ע"י מגדל אחד בשם פנסון שעשה מיון ליונים שהוא גידל,"אך אליה וקוץ בה"לא הכל ורוד היונה המיתהפכת אינה שולטת על מספר ההיתהפכויות שלה, פעולה זו היא טיק לא רצוני שלה,היא פשוט גודלה סלקטיבית לנושא זה וכיום יש מגדלים רבים אשר מנסים להפחית את כמות המתגלגלים שעושים רולים ללא שליטה ולכן גם ניקראים רולרים ולא טימלרים(טמבלרים)ראה הבדל בצורת ההיתהפכות בין יונה פרסית או טימלר ישראלי לבין הרולר האנגלי, מגדלי פרסיות בארה"ב טיפחו יונה שהתגלגלה הרבה ע"י הכלאה בינה לבין הרולר והחלו לקרא להם רולרים אירנים,בסין הרחוקה מגדלים את הסיני חד הקרן יש בינם שמתהפכים ואותם הגברים פוסלים ומעבירים אותם לנשים כי יונה שמתהפכת היא עניין לנשים ואילו יונה שעפה היא עניין לגברים,כמובן שזה עניין תרבותי שבכל מקום בעולם מתקבל אחרת,
עדיין אתה הוא זה אשר יחליט מה טוב ונכון לעצמך אך אתה הוא זה שתישא בתוצאות ,ברגע שתבין מה המשמעויות לכל פעולת גידול וטיפוח
לגבי צורת התעופה יהיה לך יותר קל להחליט מה לעשות,
מה שחשוב ניסן הוא שתיהנה מהיונים שברשותיך הנאה מלאה ,
תודה לך שאתה משתף אותנו ושיהיה לך בהצלחה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
SHIKO BARANES

שליחה על ידי SHIKO BARANES »

היה לי רולר כזה שהיה אף לנקודות ועושה סלטות עד שהוא ברצפה ואז חוזר לעוף אבל אכל לי אותו הבז
יש לי תגוזלים שלו אם אתה רוצה צור איתי קשר
וכמו שנסין אמר יש לנו רולרים דספרים פרסים ועד בקרוב יעלה תמונות תמונות
SHIKO BARANES

שליחה על ידי SHIKO BARANES »

אחד הרולרים בקרוב תמונה של הלהקה
קבצים מצורפים
תמונה 125.jpg
תמונה 125.jpg (226.24 KiB) נצפה 3456 פעמים
שלח תגובה