מפגש מגדלי יונים מזרח תיכוניות

בפורום זה נדון בכל הקשור ליונים מיזרח תיכוניות
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

מפגש מגדלי יונים מזרח תיכוניות

שליחה על ידי קותי »

שלום למגדלים,
במהלך חודש אפריל 2010 אילן יורם ואני מתכננים מפגש כמו שהיה בנווה שלום,
המפגש יערך במושב בורגתה, על תאריך מדוייק תבוא הודעה ניפרדת, אנו מצפים להתייצבות במזג האויר,
במפגש זה יועלו לדיון מספר נושאים הקשורים לזנים הקיימים בידי מגדלים בארץ , נישתדל למפות אותם היכן הם קיימים
ואצל מי, כמו כן יתקיים דיון פתוח בנושא הגידול וריכוז תקנים לזנים אלו במידה וקיימים וע"י מי הם מוכרים,
יתכן ונתכנן תערוכה לגזעים אלו בלבד, אך הדבר יהיה תלוי בהסכמת המגדלים עצמם, למי שיש מספר יונים מעניינות ומוכן להציגם לחברים , נכין שולחן תצוגה עם מספר כלובים כדי להציגם לעין כל ונדון עליהם ביחד,
כמובן שנכין כיבוד כדי לכבד את מכבדינו כך שאנו מצפים למפגש מעניין ופריצת דרך למגדלי גזעים אלו,
חברים אשר מוכנים לבוא ולהרתם לנושא ואולי גם לעזור מעט במפגש יבואו על הברכה ואשמח אם יציינו זאת באתר עם כתובת ומספר טלפון להיתקשרות,
בתודה מראש קותי ואילן,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
איהב

Re: מפגש מגדלי יונים מזרח תיכוניות

שליחה על ידי איהב »

שבוע טוב לכולם
עוד מפגש כזה יתקבל בברכה , הידע שנרכש והמגדלים שפוגשים שווים המון ואני אישית אשתדל לעזור עד כמה שאפשר באם אדרש וכמובן הכל לפי יכולתי ומגבלת הזמן והמקום.
איהב
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

איהב שלום לך ושבוע טוב,
קודם כל תבורך על היענותיך ,הדבר אינו מסובך כלל ואני משוכנע שתרומתיך לכל דיון מהווה משקל מכובד,
אם תציג את שתיים מהיונים המובחרות שלך ותספר לנו מעט על ניסיונך במציאת היונים הללו הרי שעשית את חלקיך,
מעניין שהיום שוחחתי עם וולטר שגם כן ישתתף במפגש זה וישתף אותנו בידע שאסף במשך השנים בגזעים אותם הוא מגדל,
מה שאני מחפש הוא שילוב ושיתוף של חלק מהזנים הפחות מוכרים לציבור הרחב ואולי גם פחות פופולריים אך יצבעו את המפגש בעניין ובידע נוסף על קבוצת הגזעים המזרח -תיכוניים ,המענין הוא שדווקא במזרח התיכון הגזעים האירופים צוברים פופולריות בעוד שבאירופה צוברים פופולריות הגזעים המזרח תיכוניים ואילו אצלינו עוד לא התגבשנו ויש לנו מכל טוב כאלו וגם כאלו,
מכיוון שאתה מכיר כאלו שמגדלים ברצינות אשמח אם תיידע אותם שישתתפו גם הם ואנו מצידנו נקבל אותם בברכה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
איהב

שליחה על ידי איהב »

שלום רב ,
ישנם עוד שני מגדלים שהיכרתי דווקא כאשר הייתי אצל יואב בפתחיה , השניים מגדלים יונים מזרח תיכוניות אבל מתמקדים בעיקר בגידול הביירותים השחורים , ראיתי גם תמונות של זכר כחול מהמם , אני יצור איתם קשר ואבקש מהם להגיע למפגש כאשר יקבע תאריך.
איהב.
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

תודה לך כי כך אנו מתחילים
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה