פשוט יונה מדהימה...היעקובין

פורום לכל זני יוני הנוי
שלח תגובה
מלך היעקובין...

פשוט יונה מדהימה...היעקובין

שליחה על ידי מלך היעקובין... »

יש לי הכבוד ליהיות הראשון שכותב בפורום זה"יוני הנוי" וברצוני לאחל בהצלחה לכולם ובראש ובריאשונה לאילן וקותי שעושים עבודה מכובדת וטובה.
שמי הוא אבי "מלך היעקובין" וכיום אני מגדל יעקובינים ברמה הגבוהה ביותר, וכמובן את כל הצבעים ,ועוד מיקסים של צבעים ותערובות שונות אשר נותנים לי צבעים מושפרצים ומנוקדים. בעניי יונת היעקובין היא היונה היפה בעולם ובכדי להצליח לגדל אותה אנו צריכים סבלנות רבה ולהקדיש צומת לב באופן שוטף ויום יומי גם ברמה ההיגינית(ניקיון) וגם ברמה של שמירת הבייצים (כי ליפעמים הביצים זזים הצידה בלי שהיונה שמה לב ואנו צריכים להחזיר אותם למקומם) אחרת נפספס אותם. עוד דבר מאד חשוב בהצלחת הגידול זה ליגזור את הנוצות ולחסוף את פי הטבעת של היונה בכדי "שההיזדוגות" תיהיה טובה יותר ובכך נעלה את הסיכוי של פוריות הביצים.רצוי להחזיק סטופרים "אומנות" בכדי שנקבל תוצאות טובות יותר
כל אחד והעדפות שלו לגביי זה .בקיצור שיהיה לכולם בהצלחה והכי חשוב בריאות מימני "מלך היעקובין"... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

Re: פשוט יונה מדהימה...היעקובין

שליחה על ידי אילן »

אבי ברוך הבא לפורום שיחלת לו כל כך
שים כמה תמונות של הכוכבים שלך בנתיים
עד שאני יבוא לצלם אצלך
אילן אבקסיס
מנהל אתר יונים בישראל
050-2550101
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

אבי שלום וברוך הבא,
אוסיף פרט מעניין לנקודה שציינת לגבי הרביה,
מביקורים אצל מגדלים בחו"ל ראיתי שהמגדלים גם מקצרים את הזנב,גוזרים מעט נוצות בחזית הרעמה כדי לראות יותר טוב ולהאכיל את הגוזלים לעומת כאלו ששווה להם להחזיק את היונים שלמות על אף ההימור של הפסד בגידול,או משתמשים באומנות,
אבי שתדע לך, יעקובינים זה מקצוע בפני עצמו, לצד המצליחים יש גם הרבה שנחשלים,אני שמח שאתה ואחיקם פרץ מובילים כיום את גידול היעקובינים,
אני יודע שהביקוש ליונים אלו גדל והולך מדי יום , לא ירחק היום שיהיו מגדלים רבים יותר והתחרות תיגדל וזה טוב ,
כידוע לך:" קינאת סופרים תרבה חכמה"ככל שיתרבו המגדלים והתחרות תעלה הרמה והלוואי שכך,
מאחלים לך הצלחה בהמשך הדרך,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
מלך היעקובין...

שליחה על ידי מלך היעקובין... »

תודה רבה לכם על הפירגונים קותי ואילן...מי ייתן ובאמת נגיע לרמות הגבוהות ביותר,כל יום שעובר אנו למדים יותר ויותר ובעזרת השם אני מקווה שנוכל לארגן מיפגש של מגדלי היעקובינים...בקרוב
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

שליחה על ידי אילן »

אבי ערב טוב
תנסה לארגן כמה מגדלי יעקובינים שמעוניינים
ואת השאר תשאיר לנו

אתה, עמיקם, מוזהר, חיים בין אהרון, עוד ארבעה מגדלים ויש לנו מיפגש ראשון
אילן אבקסיס
מנהל אתר יונים בישראל
050-2550101
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

לגבי מפגש ,שוחחתי עם אחיקם ששמח מאוד לרעיון,
הוא יבוא כמובן בתיאום ולא בשבת,אחרי אבי ג'נח גם הוא רוצה לארגן מיפגש בביתו,
קיבלתי ממנו כמה שמות כמו: מיכאל הרוסי מאשקלון,ישראל מנשר, מוזהר מכפר כנה, ישראל רשף, אמנון סולומון, צדוק, אורי ממושב שפיר ,ואני מניח שנגיע לכדי 15-16 מגדלים,
תוסיפו את אילן ואותי ויש לנו מפגש מוצלח,נביא חומר מעניין לדיון,נצלם את המיפגש ואני משוכנע שתהיה אוירה מתאימה כיאות למגדלי היעקובינים,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה