קותי אני ניסיתי ללמד אותך לישפוט??

בפורום זה ניכתוב נישאל ונענה על כל דבר הקשור בגידול,טיפוח,ריבוי,מחלות, תרופות או כל דבר העולה בדעתינו בנושא יונים בלבד
שלח תגובה
איציק 2800

קותי אני ניסיתי ללמד אותך לישפוט??

שליחה על ידי איציק 2800 »

אני כותב משהו למישהו שקיבל מימני יונים ואתה ואדמונד אומרים לי מי מה ואיך הם עפים שאפילו לא ראיתם אותם ביכלל ואת אדמונד אני לא מכיר אפילו לא שמעתי עליו אז הוא ואתה תגידו לי מה יש לי יום יום בשובך?????
יפה אולי תבואו לדלל בסיום הריבוי כך תחסכו לי הרבה השקעה אוכל ומאמץ אז המינימום ביננו זה לא לימחוק הודעה או חצי מימנה אים לא נאה שאני יגן על הזעה שליוההשקעה שלי אני לא יתוב פה יותר כי כול פורום אחר ישמח לכך שאני יכתוב מה עובר עלי ועל השובך שלי בכול אופן תודה רבה קותי מיכול הלב אוהב ומכבד אותך הלומד לגדל איציק
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: קותי אני ניסיתי ללמד אותך לישפוט??

שליחה על ידי קותי »

איציק שלום,
אני עונה לך באופן ישיר ומיידי כדי להבהיר מספר נקודות כדי שהכל יהיה ברור,
1)מעולם לא היה לי מה לומר לך על הגידול שלך או על הידע שלך ביונים פרסיות,להיפך, אתה יודע וגם כתבתי זאת בגלוי,
אני חוזר ואומר שלא אמרתי כנגד היונים שלך ולו מילה אחת ,גם ביקרתי בביתך פעמיים וראיתי את העבודה הרבה והמיקצועית שאתה משקיע,
2)כניראה ויש לך פתיל קצר ואתה מיתלהם ממשיהו מבלי לקרא אותו עד הסוף ומסיק מייד מסקנות שאינן קשורות לעניין ,מייד אתה
כועס ויורה לכל עבר,אם היית קורא את דברי, היית מבין שלא הזכרתי לרעה אף אחת מהיונים שלך ומשיטות העבודה שלך, או הידע שלך, להיפך ,לא נקטתי עמדה בשום צורה בויכוח המיקצועי בינכם,,,,,,,אלא מה כניראה ולך לא משנה דרך ההיתבטאות והשפה בה אתה משתמש אשר פוגעת לחינם ומעליבה,,,,,מה קרה אין כבר מילים יותר מכובדות להביע דיעה?
האם כל דבר יש לפרוט לכסף ולמילים בוטות?
פניתי אליך בנושא בפעם הראשונה ובקשתי לשנות את ההיתבטאות ,,,בפעם השניה לא שינית מאומה מהתוכן של מה שכתבת מבחינה מיקצועית ,אני כן שיניתי את סגנון המילים שבו אתה מכנה אנשים בשפה לא מכובדת ,גם אם הם טועים לדעתיך אין לזה מקום באתר,
הדוגמא שנתת לגבי שינויים בהחלפת נוצות בגלל תנאי אחזקה אימון היונים והזנה בהחלט עשוייה להיות נכונה כפי שאתה תיארת אך מכאן ועד סגנון בוטה שאין לו מקום עוד ארוכה הדרך,
מטרת הפורום היא החלפת דיעות בצורה מכובדת גם אם אין הסכמה על נושא כזה או אחר ואין לאף אחד עניין לפגוע לא בך ולא באף אחד אחר ואני מצפה שגם אתה תגיב עניינית ואל תחפש את מה שלא כתוב,
כעת כשאתה קורא שורות אלו אנא ממך חזור וקרא אותן שנית ותיראה שתבין את דברי אחרת ולא בסערת רגשות שבאמת אין לה מקום,
כל אחד כותב מניסיונו והניסיון שלו יכול להיות שונה משלך הוא או אתה יכולים לטעות גם בשוגג ולא להבין אחד את השני וזה קורה בכל ויכוח או שיחה בין אנשים,,,אך אנא בכבוד הראוי ,כי לשפה יש משמעות והיא משמשת כתיקשורת ולא ככלי היכול לפגוע,
מקווה שהבנת את רוח הדברים כפי שרציתי להסבירם ולעולם לא לפגוע בך ובעבודתיך המסורה והמיקצועית ואין לכך כל קשר לשיפוט,
בברכה
קותי
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה