שיא ממשי של טיפלר בשמי ארצינו

בפורום זה נדון ביוני תעופה שונים ובמיוחד הפופולרים בארצינו
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שיא ממשי של טיפלר בשמי ארצינו

שליחה על ידי קותי »

כידוע לכולכם לא רבים הם המגדלים גזע זה בארצינו,
אך מי שמשוגע לנושא זה לא מעניין אותו כלל ,המשוגעים לעניין הם אלו אשר מרימים את הדגל וגורמים
להשראה לאחרים לפריצת דרך של ממש,
חברנו ראובן וונטורה מעפולה הגיע השנה לשיא בדוק של 11 ורבע שעות תעופה של טיפלר אחד,
בחו"ל נהוג להאיר את השובך והגג בתאורה מיוחדת כדי" שלוחמי האויר" הללו (כך מכנים אותם שם)יוכלו לעוף שעות נוספות בלילה ולנחות על מגש הכניסה לשובך גם בשעות הלילה,
על אף שיש שיאים גדולים מאלו בחו"ל ,הרי ששעות ושיטות האימון שלהם מאפשרים להם להגיע לתוצאות אף גבוהות מאלו ובכמה שעות,
צחי הביא לתשומת ליבנו את העובדה שנישבר שיא עולמי של טיפלר באירלנד ונתן לנו את שם האתר כדי שניגלוש בו,
בזמנו דוד שטרוזמאייר הגיע לשיא שהוכר באירופה של כ 17 משעות באויר,חומר בגידול שקיים בעולם לאט לאט מחלחל לארצינו הקטנה
וכך מאתגר את המעוניינים לפרוץ קדימה,
ראובן כל הכבוד על ההתמדה אני יודע שגם ביונים הפרסיות אתה מגיע להישגים רק שתמשיך בהתמדה ולקראת השנה החדשה תביא לנו שיאים
חדשים,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

Re: שיא ממשי של טיפלר בשמי ארצינו

שליחה על ידי אילן »

ראובן חזק ואמץ
ותמשיך לשבור שיאים ואולי באחד הימים גם שיא עולמי
יש סיכוי למדלית זהב
שנה טובה ומבורכת
אילן אבקסיס
מנהל אתר יונים בישראל
050-2550101
סמל אישי של משתמש
ראובן

שליחה על ידי ראובן »

או ברוך השם סוף סוף הצלחתי להיתחבר אחרי ים של ניסיונות אילן הציל אותי תודה אילן קותי שבוע טוב הטיפלר המטורף המכונה קרימנל בגלל שטיבעתי אותו בשתי הרגליים, זה ששבר את השיא הוא כנראה זכר ,אני לא הוצאתי אותו לתעופה מהיום שדיברנו הוא מחכה לך לחיבור עם אחת הצ'כיות אני מצרף לינק של הסיפור עם תמונה שלו?
http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?t ... m_id=18988 אני מקווה שהלינק יעבוד שיהיה אחלה שבוע לכולם
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

ראובן ידידי ברוך שובך, היית חסר לנו,
לפני תגובתי בדקתי את הלינק והוא עבד קראתי את סיפורך ואת תגובות החברים,אין ספק ששימך הולך לפניך ובצדק אך מעל לכל נהניתי לראות את הפירגון היפה של החברים,
כמה חבל לי שמגדלי הפרסים ברובן עדיין לא הרימו הכפפה,ניראה לי שהדוגמא האישית שתינתן ע"י הטיפלרים יסחפו אותם קדימה, מכיוון שיש לנו מגוון גנטי מתאים לא נותר לנו אלא להתחיל לנפח להקות ולהרבות את הקיים כאשר מדי פעם אשתדל להביא סטוק חדש של חומר גנטי כדי להזרים לגידול חומר גנטי נוסף אשר ימנע ניוון כך יתאפשר לנו לקדם את לוחמי האויר הללו,אני מוכרח לציין שהסיפור שלך על הקרימינל מרתק ומעניין,לא נותר לי אלא לומר לך שוב כל הכבוד,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה