ברכות לכולם

בפורום זה נדון ביוני תעופה שונים ובמיוחד הפופולרים בארצינו
שלח תגובה
ראובן

ברכות לכולם

שליחה על ידי ראובן »

מזל טוב על הפורום החדש!! אני שמח להיתכבד בפתיחה שמי ראובן ומתעסק רק בתעופת יונים מעל 20 שנה גידלתי כמעט את כל זני תעופה שיש בארץ ניקוליאיוסקי קורסקי טימלרים קסאני קווקזים רולרים ועוד בשנים האחרונות אני מיתמקד בפרסי וטיפלר שהם לדעתי היוני תעופה הכי חזקים שיש בארץ בתעופה והגעתי איתם להישגים מרשימים. כמו בהרבה דברים כל אחד אוהב משהו אחר. יש שאוהב סלטות .יש זמנים ארוכים .להקות .וגבהים. אצלי חשוב זמנים גבהים ולהקות. בתעופה חשוב אימון ודיאטה נכונה יש המון חומר בקשר לתעופה ואני מאמין שעוד יכתבו פה הרבה חברה שיודעים ומבינים וגם אני בנתיים בישביל הפתיחה אני יעלה כמה תמונות אני מקווה שאני יצליח חחח...של הטיפלרים ושל שובך התעופה שלי . שובך תעופה שונה משובך סתנדרטי בכך שיש בו רק מקלות עמידה ומערכת של דלתות לכניסה ויצאה של היונים ללא תאי ריבוי אז יאללה לתמונות ושיהיה לכולנו בהצלחה
ראובן

Re: ברכות לכולם

שליחה על ידי ראובן »

טיפלרים
קבצים מצורפים
תמונה 695.jpg
תמונה 695.jpg (18.69 KiB) נצפה 3436 פעמים
נערך לאחרונה על ידי ראובן ב ש' מאי 16, 2009 4:59 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.
ראובן

שליחה על ידי ראובן »

טיפלרים
קבצים מצורפים
תמונה 691.jpg
תמונה 691.jpg (24.09 KiB) נצפה 3428 פעמים
תמונה 676.jpg
תמונה 676.jpg (17.25 KiB) נצפה 3429 פעמים
תמונה 687.jpg
תמונה 687.jpg (19.37 KiB) נצפה 3430 פעמים
תמונה 679.jpg
תמונה 679.jpg (19.27 KiB) נצפה 3433 פעמים
נערך לאחרונה על ידי ראובן ב ש' מאי 16, 2009 5:16 pm, נערך 8 פעמים בסך הכל.
ראובן

שליחה על ידי ראובן »

יש עוד ים של תמונות אבל קודם אני צריך לדעת אייך מקטינים אותם
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

ראובן שבוע טוב ותודה שהיצטרפת,
כאיש המגדל יוני תעופה הרי שאתה הסנונית הראשונה המבשרת את בוא באביב.
התמונות מרשימות ורואים את האחידות בצורת הטיפלרים למרות הצבעים השונים,
לגבי מדפי העמידה של היונים בשובך התעופה ,האם לא היה כדאי יותר לבנות משולש תומך בצדדים על מנת למנוע מהלשלשת שלהם להכתים אחת את רעותה? לאלו שמתחת,
בהצלחה לך בתעופה ואין לי ספק שתוכל לתרום מניסיוניך הרב לאחרים .
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
ראובן

שליחה על ידי ראובן »

קותי שבוע טוב ידידי בעניני תעופה ובטיפלרים יש עוד הרבה מה לספר ולדון אני מקווה מאוד שחלק גדול מהאנשים שחיים את התחביב יבואו ויעלו כאן דברים ומילים. בקשר למקלות העמידה אני כבר ניסיתי הכל והיה חיפוי והורדתי אותו הגעתי למסקנה שחיפוי בין יונה ליונה זה מתכון לבעיות זה מיתמלא צואה ויש לנקות את החיפוי פעמיים ביום ולחינם כי כמו שהמצב היום עד כמה שזה נישמע לא הגיוני היונים יותר נקיות השובך הרבה יותר נקי הכל נופל על החול מעט מאוד פוגע ביונים בעיקר בגלל שהסטנדים ממש מקבילים יונה מעל יונה אם משנים אפילו בס"מ ספורים אז כן זה פוגע ועוד משהו יונה בריאה תמיד מנקה את עצמה כשאני רואה יונה מלוכלכת ישר אני מבין שמשהו לא בסדר איתה. בדוק יונה שלא מנקה את עצמה לא תעוף וזה גם נותן לי אינדיקציה לגבי בריאות השובך אני מציע לכולם לנסות את זה אבל חשוב ש הסטנדים יהיו ממש אחד מעל השני בקו ישר שיפוע אפילו קטן יגרום לליכלוך מירבי על היונים עד 6 שלבים מעל זה כבר מוגזם
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

ראובן תודה לך שהישכלת אותי,
מניסיון העבר הבנתי שיונה בריאה מכסה את נוצותיה באבקת נוצות ואלו בעצם מגינים עליה מהדבקות של לשלשת, ומה שכן נישאר די קל לה ליונה לנקות,
אכן יונה מלוכלכת בדרך כלל אינה בריאה, אך מכיוון שלא היתנסיתי בכך לקחתי דוגמאות משובכים של יוני נוי שאינן עסוקות בתעופה וממילא עומדות שעות רבות בתוך השובך ולכן הדבר שונה.
תודה על ההסבר ותיתכונן להמשיך להעביר לנו מניסיוניך.
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
צחי

שליחה על ידי צחי »

שלום רב
המון בהצלחה בפורום
שמי צחי ואני כמו ראובן מתמקד בטיפלרים ופרסים ומעט יוני דואר לתעופת מרחקים

את הפרסים הרוב מכירים אבל הטיפלרים יונה מדהימה בתעופה רבת שעות

ראובן יופי של תמונות למרות הגודל ;)
ראובן