מפגש

בפורום זה נדון בכל הקשור ליונים מיזרח תיכוניות
שלח תגובה
איהב

מפגש

שליחה על ידי איהב »

ערב טוב לכולם
ישנם מגדלי מזרחיות שמעוניינים לקבוע מפגש בזמן הקרוב בטרם יגיע החורף?
איהב
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: מפגש

שליחה על ידי קותי »

שלום לך איהב,
מנסיון קודם ניראה לי שצריך לקבוע מקום למפגש שכזה גם אם יבואו רק אנשים בודדים,
אני משוכנע שניתן למצוא כעשרה מגדלים ולזמן אותם למקום אחד ביחד,
לדוגמא :אתה, יהושוע סלמה מחולון,אילן מכרמיאל,שי מכרמיאל, אביהו מרמת יוחנן,וואחיד מג'לג'וליה,ואני זה כבר 7 אנשים
ניתן להשיג את הטלפונים של כולם ,אם אתה מכיר שמות נוספים אנא העלה אותם על הכתב באתר וניפנה אליהם אישית,
לחלקם אין נגישות למחשב ואינם בקשר על בסיס קבוע כלל אך אם ניפנה אליהם בהזמנה ישירה אין לי ספק שרובם ככולם יסכימו להיצטרף,אם יש ביכולתיך להוסיף לרשימה אז אילן ואני ננסה לרכז אותם כי בשלב ראשון צריך להעיר אותם,
לאחר מכן עם האוכל בא התיאבון,,,אז קדימה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
איהב

שליחה על ידי איהב »

לקותי שלום
אני חייב להודות לך על המהירות בה אתה עונה לכל פנייה ו/או נושא שמנסים להעלות בפורום ,ישנם עוד כמה מגדלים ממזרח ירושלים שאני מכיר , אני לא בטוח אם הם יכולים להגיע למפגש אך אני יצור איתם קשר בזמן הקרוב , ישנו עוד מגדל בשם חאלד מרמלה שמחזיק בירותים שחורים שרכש משלמה , אני גם יבקש ממנו להגיע למפגש כשיקבע מועד , תודה על התייחסותך המהירה והעניינית.
איהב
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

איהב ישנו גם מגדל מתל-שלום שאנני יודע את שמו אם אנני טועה הוא מורה,
שמעתי שהוא מגדל מספר סוגי מזרחיות אולי כדאי להזמין גם אותו,
אני מנסה להיות מעשי ולהפוך תיאוריה של דיבורים למעשים ,כי רק כך ניתן לקדם עניינים,
מכיוון שכבר מאוחר אחרי חצות יתכן שיקראו את ההיתכתבות שלנו כבר מחר ואולי חברים או מגדלים אחרים יוכלו להעלות עוד
רעיונות מעשיים,
זרקת אבן למיים וכעת היא מתחילה לעשות גלים,כדאי לתפוס גל ולרכב עליו כדי לנצל את התנופה,
תודה לך על היוזמה וכעת עלינו להוביל את המהלך,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

למגדלי המזרחיות שלום,
אתמול בערב קיבלתי טלפון מללו פרץ מטירת הכרמל שהביע את רצונו להישתתף במפגש
הוא גם נתן לי מספר טלפון של וולטר מנווה שלום אשר הציע לארח את המפגש הראשון בביתו ,אם כך אז מספר חברים כבר יש לנו, מקום לארוע יש לנו , מה שנותר הוא להכניס תוכן ןלקבוע נושאי שיחה לדיון,ביקור בשובך של וולטר,כיבוד קל
ובתיאום עם וולטר אני מציע שכל אחד יביא משיהו מביתו כדי לא להקשות בפעם הראשונה על אדם אחד את כל הארוח,
אני מציע גם להביא איתנו מספר יונים שיש לנו לגביהם שאלות ו\או שיש לנו רצון להראותם לחברים ,
ונישאר לנו לקבוע ולתאם תאריך,
אז קדימה תעלו מספר רעיונות נוספים באתר,
שבת שלום ומועדים לשמחה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

שליחה על ידי אילן »

קותי
ביום שבת פגשתי בשוק את ערן מפ"ת שגם הוא מגדל יונים מיזרחיות
סיפרתי לו על התוכניות וגם הוא הביע את רצונו להשתתף במיפגשים מסוג זה
אז יש לי את מספר הטלפון שלו ונעדכן אותו בתאריך המפגש
קותי אתה מכיר אותו מתחום הסוסים . אני מכיר אותו מהצבא שירתנו יחד באותו בסיס
אילן אבקסיס
מנהל אתר יונים בישראל
050-2550101
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

כן שמו ערן שזיפי והוא מגדל גם עיזים שאמיות גם סוסים וגם יונים,
כמו תמיד גם הפעם אבקש אותך להכין רשימת תפוצה של מגדלי המזרחיות עם מספר הטלפון והכתובת כדי שנוכל לאתר חברים ביתר קלות,
השמות שידועים לי הם: איהב, וולטר שיארח את המפגש הראשון, יהושוע סלמה שמגדל מזרחיות במקווה ישראל,
ללו פרץ מטירת הכרמל, שי מכרמיאל , רוני מזכרון יעקוב , אביהו שגיא מקיבוץ רמת - יוחנן , יתכן ששרון מפתח תיקווה אם עדיין לא מכר את כל היונים שלו, וואחיד מג'לג'וליה ,ישנו גם מגדל מכפר קאסם צריך לשאול את וואחיד עליו ,אילן אבקסיס
מכרמיאל, ואנוכי,זה הביא אותנו ל10 מגדלים ,איהב אמר לי שיש לו עוד שני חברים או מכרים מירושליים והוא ינסה לצרף אותם למפגש,אם כך אז כבר יש לנו בסיס להתחלה,נידמה לי שמוחמד מדבוריה גם כן עלה לאתר והביע התעניינות,צריך לאתר אותו ולשאול אם יוכל להצטרף למפגש זה.
אני מניח ששלושה שבועות מהיום זה זמן סביר לבנות על הכנת מפגש שכזה, מה דעתכם?
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
איהב

שליחה על ידי איהב »

שבוע טוב לכולם
במקרה וולטר ואני בני דודים , אני שמח שהמפגש יתקיים אצלו , אדם מאוד נחמד ובעל ידע רב בגידול היונים המזרחיות , לגבי זמן המפגש אני מקווה שזה יהיה ביום שישי או בשבת וזה נכון גם לגבי יהושוע מחולון ואני מאמין גם לגבי שאר החברים בגלל העבודה , אני יביא כמה ביירותים שחורים , נשאר רק לתאם תאריך עם וולטר ופשוט להגיע , להנות ולהכיר מגדלים חדשים וללמוד מהם ומניסיונם בגידול המזרחיות.
איהב
שלח תגובה