ביקור אצל איציק2800

בפורום זה נדון ביוני תעופה שונים ובמיוחד הפופולרים בארצינו
שלח תגובה
אלעד

ביקור אצל איציק2800

שליחה על ידי אלעד »

אתמול ביקרתי אני והבן שלי אצל איציק.
השיחה בטלפון התחילה בעקבות מודעה בה ביקשתי לאמץ זוג יונים (תודה גם לקותי שהציע לי זוג ) איציק הרים את הטלפון וישר שאל מה אפשר לעזור.
בקיצור הגענו לשובך שלו וכבר ב 18:00 קבוצה של 9 יונים הבהבה בשמיים.
איציק מטיס זוג יונים צעירות לשמיים והם תוך דקות עולות לגובה מדהים בסלטות מרהיבות - איציק מבטיח לתת לנו את הזוג הזה.
איציק ממשיך ומעיף עוד ועוד יונים , המחזה מרהיב וההתרגשות גוברת.
השובך מסודר ונקי להפליא והיונים נראות נהדר.
איציק מגלה בקיאות רבה ביותר בכל הנוגע לתעופת הפרסים ומכיר כל יונה ויונה ברמת ההיסטוריה שלה וסגנון התעופה.
חייב לציין כי אצל איציק כל היונים נוחתות כמו חיילים בדיוק באותה נקודה על גגון קטן ואדום בגודל מטר מרובע, כולן ללא יוצא מן הכלל ברגע שחזרו מהשמיים נחתו באותה נקודה.
הזמן עובר וכבר השעה 19:45 וחמש יונים יורדות. 4 יונים עדיין בשמיים המחשיכים.
איציק ממשיך ומסביר לגבי גיל היונים, זריקת נוצות, שימוש ביוני בר כאומנות לגוזלים,מזון ליוני תעופה - הבחור פשוט אנציקלופדיה ליונים פרסיות.
מעבר לתעופה מדהימה מטופחות גם יונים יפות מבחינת הצבע והצורה - תוגים יפים, בוקים מקושקשים בכנפיים, כנף בצבע ועוד.
בשעה 21:15 נפרדנו מאיציק לא לפני שנתן לנו זוג יונים מדהימות וצעירות שראינו לפני כן את התעופה המדהימה שלהם, איציק מוסיף זכר בוק בוגר יפיפה ונקבה מדהימה עם 15 נוצות זנב ואומר: "קח אותם שיעשו אצלך גוזלים ואחר כך תחזיר".
זכיתי להכיר מגדל מיקצועי , ראיתי תעופה מדהימה, שובך מצוחצח ויונים בריאות ומטופחות , אבל מעל הכל זכיתי להכיר את איציק כבן אדם - אחלה גבר.

בדרך הבייתה קצת לפני ראש העין - מקבל טלפון מאיציק , 2 מהיונים שהיו עדיין בשמיים נחתו , שניים אחרים כנראה עוד יבלו את הלילה באוויר...

איציק, תודה על האירוח והיונים .
תמונות יעלו בהמשך.
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

Re: ביקור אצל איציק2800

שליחה על ידי אילן »

כן ירבו מגדלים ואנשים כמו איציק
ישר כוח
אילן אבקסיס
מנהל אתר יונים בישראל
050-2550101
איציק 2800

Re: ביקור אצל איציק2800

שליחה על ידי איציק 2800 »

אלעד אתה מוזמן תמיד היה לי עונג לארח אותכם מקווה שתהנה מהיונים ותרבה אותם ואל תישכח השמיים הם הגבול :lol:
שלח תגובה