תערוכת הטימלר הישראלי

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
אבי תורגמן

תערוכת הטימלר הישראלי

שליחה על ידי אבי תורגמן »

חברים אנחנו כבר אחריי התערוכה רציתי לציין שבסופו של דבר לאחר חששות של "מה יהיה.. ואיך ניסתדר" היה מעל למצופה האולם היה ערוך יפה כמות היונים שהוצגו היתה מעל מה שתוכנן הגיעו חלק נכבד מאוד של מגדלים והיתה רצינות מצד כל המישתתפים. השיפוט נערך על ידי שימעון פרץ ובעזרתו של יוסי עטייה ואני חושב שרמת השיפוט הייתה מצויינת ונכונה עכשיו אחריי שעשינו פריצת דרך ראשונה נוכל להמשיך ללא חששות. דבר שני מגיע הרבה תודה לרפי עטר שאירגן לנו מקום מסודר עם כיבוד כל הכבוד ולשימעון כמובן שדאג לכל מה שצריך ולמשה דאלי שדאג לאישורים הרבה תודה לכולם ושבת שלום
סמל אישי של משתמש
dovev76

Re: תערוכת הטימלר הישראלי

שליחה על ידי dovev76 »

אבי שבת שלום.

לצערי לא יכלתי להגיע לתערוכה למרות שדי רציתי
אני שמח לשמוע שיצאתם מהתערוכה ברגשות חיוביים. אשמח לשמוע יותר פרטים, מיה היו הזוכים? אילו צבעים השתתפו ומה היתה איכותם? האם היה יצוג הולם גם לצבעים הפחות סטנדרטיים?
מה היתה רמת ההחזקה של היונים?( האם נמצאו טפילים?)

דובב
ייעוץ באחזקה ופתרון בעיות בשובך
בדיקות לגילוי מוקדם של טפילים וזיהוי מחלות יונים
חיסונים (ניוקאסל, סלמונלה)ותילוע.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

שלום לכל המגדלים המציגים המארגנים והשופטים,

אני מבקש להגיד שאפו אחד גדול לכולכם, הרמתם את התערוכה בכבוד הראוי ביותר ,הייתי בקשר עם שמעון לפני התערוכה

קפצתם למיים ולמדתם שניתן לעשות זאת גם בעצמכם.

אחרי שיחות רבות היו לכם הכלים להמשיך לבנות ולרצות להצליח ואני מוריד בפניכם את הכובע,

כמי שילד והחל את כל הפעילויות יחד עם אילן בעידן החדש והחל למסד את העניין , היה לי חשוב שתהיה לכך המשכיות , משיחה שהיתה לי עם שמעון הרי

שצלחתם את המשוכה של לעשות זאת בעצמכם וגם היו חברים שעזרו אז באמת כל הכבוד.

אני לא בקי בכל הפרטים אבל תודה גדולה לכל מי שעזר להצלחת התערוכה,

ב-13 ועד ה15 לחודש ינואר 2013 תערך תערוכת יונים ארצית בירושליים בקניון "סנטר 1" מיד אחרי גשר המיתרים בצד שמאל ,אשמח באם תרימו את

הכפפה ותבואו להציג יונים בתערוכה זו כדי שעוד מגדלים פוטנציאלים יחשפו ליונה יפה זו , התערוכה תיערך במשך כ-3 ימים ויערך טכס חלוקת הגביעים

ביום שלישי ה-15 ל-ינואר 2013 בסיום התערוכה בשעה 1700.

השיפוט יתחיל ביום שלישי בבוקר עם הכנסת היונים לתאי התצוגה,

לסיום וסיכום יום מוצלח זה ,אני מבקש שתמשיכו להקפיד על האתגר הטיפוחי ותעשו הכל שיונה זו תקבל את המקום הראוי לה בקרב כל היונאים בארץ

ובעולם, זיכרו תמיד שיונה טובה ויונה פחות טובה אוכלות אותו הדבר, המשיכו לטפח בדרך מיקצועית ועשו מאמצים לפרגן יותר אחד לשני,

עלו והצליחו ... מקותי.
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
shimon1874@walla.com

שליחה על ידי shimon1874@walla.com »

שבת שלום לכל המגדלים.המציגים.והאורחים.
בתערוכה שהתקימה אתמול במגרש הכדורגל בטירת הכרמל התקבצו מגדלים מכל רתבי הארץ על מנת לראות את הטימלר הישראלי בשיא יופיו.ואכן היו יונים ברמה הגבוה ביותר.
בתערוכה הוצגו כ-60 יונים.הצבע השחור בלט מבין כל הצבעים היו מיסקים.לבנים עין שחורה עין לבנה.סורו.אדומים.צהובים.ריזים.כמו כן הופיעו גם יונים עם כתר שהתחרו בקטגוריה נפרדת.שיטת השיפוט היתה לפי מיספור כאשר היונים שקיבלו את הציון הגבוה ביותר ניצחו.במיקרה שמיספר יונים קיבלו את אותו ציון .הם עלו להתחרות בניהם והזוכה עולה לשלב הבא שבו הוא מתחרה עם כל הזוכים מכל הצבעים כולל היונים עם הכתר.ומתוכם ניבחר אלוף האלופים.מקום שני .שלישי.
הלך התערוכה התנהל בסדר מופתי לא היה חסר דבר.אבי תורגמן היה אחראי על רישום היונים .והכנסתם לכלובים.אני רוצה להודות ליוסי עטיה על העזרה במהלך שיפוט היונים.
היונים שהגיעו לתערוכה היו במצב פיזי טוב מאוד.נקיים.הבעיה הגדולה ביותר של המגדלים .היתה בגרביים רוב היונים שהוצגו היו עם גרביים שבורות.דבר אשר פגע בציונם הסופי.
אני רוצה להודות לאלי פפו אשר עם יד שבורה עזר להרים את התערוכה ונשאר עד שהכלוב האחרון פורק והוכנס למחסן.
אני רוצה להודות לאלי חסון אשר בלעדיו לא היתה תערוכה .אלי דאג שהכלובים והשולחנות יגיעו בזמן.דאג לפרסים.מקום ראשון קיבל 2 שקי אוכל משובח ליונים.מקום שני גם קיבל 2 שקי אוכל .ומקום שלישי אחד.כמו כן אלי דאג גם לגביעים ומדליות לזוכים.
אני רוצה להודות למשה דאלי על השגת האישורים הויטרינרים.ולכל המשתתפים.והאורחים שבאו מרחוק.
להתראות בתערוכה הבאה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

האם ניתן להעלות מעט תמונות מהארוע ?

כדאי לעשות זאת כדי שגם אלו שלא ביקרו בתערוכה יוכלו להתרשם ושישאר תעוד לעתיד.
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
אבי תורגמן

שליחה על ידי אבי תורגמן »

דובב בקשר לבקשתך אז ככה במקום הראשון ניצח מיסקי בבעלותו של בינימין דיין במקום השני ניצח שחור בבעלותי ובמקום השלישי ניצח לבן עין לבנה שגם כן בבעלותי ומנצח קבוצת הכתרים ניצחה ריזית שבבעלותו של רפי עטר היקר
סמל אישי של משתמש
dovev76

שליחה על ידי dovev76 »

אבי, תודה על העדכון.
ייעוץ באחזקה ופתרון בעיות בשובך
בדיקות לגילוי מוקדם של טפילים וזיהוי מחלות יונים
חיסונים (ניוקאסל, סלמונלה)ותילוע.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
שלח תגובה