תמונה במיוחד לקותי

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
סמל אישי של משתמש
חוגי נחום

תמונה במיוחד לקותי

שליחה על ידי חוגי נחום »

קותי שלום .
הצטערתי לקרא את הודעה שכתבתה ,
אך אני חייב לספר לך שאני בקשר עם מספר מגדלים שמתקדמים מעולה בגידול ויש להם תוצאות נהדרות .
בתמונה רואים צעיר מהגידול שלנו לא צריך להיות ממוחה גדול בכדי לראות את ההתקדמות , שני תכונות שסוף סוף הצלחתי למגר הם הזויות מקור והקולמוס העבה בנוצות הרגליים .
אתה מוזמן לבקר יש לא מעט הצלחות .
בברכה,
קבצים מצורפים
זכר צעיר 2013
זכר צעיר 2013
IMG_2108.JPG (60.03 KiB) נצפה 4559 פעמים
חוגי נחום
057-8151086
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: תמונה במיוחד לקותי

שליחה על ידי קותי »

חוגי שלום ותודה על השיתוף אין ספק שחלה התקדמות , אך זה אצל בודדים , כי אין כל יוזמה מצד המגדלים לפעילות כולם מחכים שילעסו עבורם את הכל ואז קל יהיה להם לשבת על הגדר ולהעביר ביקורת,

אמרתי כבר בעבר ואני חוזר על כך גם כיום ללא פתיחות ומחשבה קדימה הגזע ימשיך לדרוך במקום ויהיו אלו שבעבר גידלו "מהאמא הגדולה" של הסבא של הסבא שלהם, הם עדיין לא מבינים שגם "האמא הגדולה " שייכת לעבר שכבר איננו רלבנטי, הויכוח היה לשם הויכוח ולא לשם קידום הנושא וחבל מאוד,

היונה שהצגת מאוד יפה ורואים בה מקור של יונה שחורת מקור ועל כך יש להמשיך את הדרך , העבודה שעשית היתה פריצת דרך שהצליחה בצבעים מסויימים ,

יש לעבוד כיום על הצהובים אדומים ובעיקר ועל אף ההיתקדמות אצל בנימין ,במיסקים שם יש בעייה גדולה של גרב חרמשית עם נוצות מעוגלות וקולמוס דק ומקור עם נטיה כלפי מטה , אשמח אם תרים את הכפפה גם כאן , וכל אחד ימשיך לגדל את מה שהוא רוצה והעם ישבו בבתים כל אחד עם הצדק שלו ולא יעשו מאומה חוץ מלקטר, חשבתי שכשעזבתי את הפעילות אחרי הובלה של 5 שנים יקומו חכמי הדור ויעשו מעשה והצעתי להם את עזרתי גם לעתיד ,אך כניראה החום העצלות והעייפות הכריעו אותם וכך זה ניראה כיום, ממש חבל, יתכן מאוד שמספר חברים מצומצם שירצה לתת שכם ולקדם את הנושא בכיוון שהותווה יתאספו ונקיים פעילות חדשה של הטימלר הישראלי המודרני וישותף רק מי שירצה מי שזה לא יתאים לו ישאר בחוץ ויעשה כל מה שעשה עד היום ואילו אנו נתחיל מחדש לטובת הטיפוח של הטימלר הישראלי ,

גם היום אני מוכן לעזור לכל פעילות שתיתבקש ,אך ללא פירגון וללא לקיחת אחריות אין סיכוי שזה יעבוד , כך זה ישאר והעם ישבו בבית ויספרו סיפורים וישארו כמו שהם שמחים צודקים ומאושרים,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

שליחה על ידי אילן »

קותי ערב טוב

אני ממש מצטער שצדקתי שאמרתי לך שאנחנו נעזוב את הפעילות
הכל ירד לטימיון והנה אחרי שנה + הכל אבל הכל ירד לטימיון

הקינאה בהצלחה של חוגי במיוחד וגם של בנימין לא נתנה להם שקט
וניסו למוטט את כל העבודה שעשינו בהנאה כ- 5 שנים
אני ממש נהנה לראות את העבודה שחוגי ותומר נחום עושים כבר הרבה שנים בטימלר הישראלי
ועוד כמה מגדלים שאפשר לספור על יד אחת ממשיכים בהנאה
לגדל ולטפח את הטימלר הישראלי וכל השאר דואגים למכירות ולעסקים ולא מעניין
אותם " הטימלר הישראלי ",
לילה טוב.
אילן אבקסיס
מנהל אתר יונים בישראל
050-2550101
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

כמוך אילן ידידי גם אני מצטער שצדקת . אין אצלי שום שמחה לאייד על מה שקרה ,

התופעה בארצינו היא מוכיחה מגמה ברורה של אנשים שמצפים שאחרים יעשו את כל העבודה עבורם,אז יהיה קל יותר להאשים מישהו בחוסר הצלחתם, חבל שכך כי הדבר גורם להתעייפותם של העוסקים במלאכה.הם הם כל אלו שאוהבים את הגזע וברובם אנשים טובים,

אילן חשוב שתבין לא כל המגדלים רעים , ואילו אנו באים להעניש ציבור שלם בגלל היתנהגותם של כמה רועשים, אני עדיין מאמין שניתן לשנות ולשקם את האמון בין החברים,

אני מודע לויכוח הציבורי בין מגדלי הטימלר "הטהור " כביכול , לבין השינוי שחל עם הבנת התקן , העובדה היא שיש לנו היום טימלר ישראלי נהדר זו עובדה קיימת ואף אחד לא יחזור לגדל טימלרים בעלי מקורים ארוכים , ראש שטוח ,וגרביים קצרים ,עם ראש בעל סף מצח אלכסוני,

העניין הוא שהמגדלים צריכים עידוד והכוונה וקיום האירועים כמו : המפגשים , הרצאות, תערוכות הצעירים עד גיל שנה ,תערוכות גזע לכל הגילים,פיתוח וטיפוחם של צבעים אחרים ,כל אלו יוצרים עניין ומאפשרים למגדלים הרציניים להגביר את המוטיבציה על-ידי זכייה בהכרה של רב ציבור המגדלים והיונאים בארץ,

מה לעשות שגם גביע יפה בארון הגביעים מהווה אתגר ומכיח לציבור את השיגיו של כל מגדל ומגדל, כל חובבי היונים וחובבי בעלי החיים הם אנשים רגישים שקשה להם לא להביע את דעתם האמוציונלית ,,,,אך לפעמים הדברים נעשים בצורה פוגענית ובוטה ששם אנו באים לשאול האם כדאי לעבוד עם אותם אנשים שכך נוהגים?

גם אתה אילן היקר ניפגעת מצורת היתבטאותם של כמה אנשים ,,,אך זה לא כולם ובוודאי שלא הרוב,,,לא פעם אנו הפעילים עסוקים בבעיותינו ובענייננו

ושואלים את עצמנו בשביל מה אנו צריכים כל זאת, כאן באים השיקולים והאמת האמיתית שאין משמידים את סדום אפילו אם נישאר צדיק אחד,

לעניות דעתי קיימים הרבה יותר צדיקים בקירבנו ואל לנו להרים ידיים , אלא להמשיך במלאכה ולנסות לקרב יותר אנשים למעגל העשייה,זה פשוט חינוך ותרבות חדשה שמשום מה לא התפתחה בארצינו דייה, בידנו לשנות מגמה זו ולא לעסוק בלהיעלב,

אני גם משוכנע שמגדלים ואוהבי הטימלר הישראלי באשר הם ישמחו לחזור לפעילות אם יהיה מי שיקח על עצמו לחדש את הפעילות ,ויצטרפו למעגל העשייה רק מי שמעוניינים , כל מי שלא ימצא בכך עניין שפשוט לא יצטרף , אך חבל לתת לגזע הטימלר הישראלי להיעלם מהחזון שנוצר בלב המגדלים
בישראל והגאווה שיש לנו גזע ישראלי משלנו ומתוך כך
לגדל גזע ישראלי טיפוסי כה יפה ואצילי,

נכון שיש מגדלים שדוגלים בדרך הישנה של הגידול של פעם שחוץ מנוסטלגיה אין בו הרבה, גם אנו מתגעגעים לימים שהיינו עוד יותר צעירים יפים וחזקים,

לכן אם נותרו לנו כעת יתרון של חכמה ידע וניסיון רב יותר , עלינו להישתמש במה שיש ולשתף בכך את המגדלים הצעירים, אם אין מי שיקח היוזמה חזרה לידיו
אין סיבה שכל הציבור יסבול ועלינו או לפחות עלי (אני יכול לדבר רק בשמי) ניגזר להמשיך ולעשות למען הקהילה גם אם יש המועדים לפעמים ולחדש את האמונה שיש לחברים ולמגדלים תקווה לעתיד טוב יותר כדי לטפח את הטימלר הישראלי שהוא בין גזעי היונים היפים ביותר בעולם,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
דאלי

שליחה על ידי דאלי »

יונה יפיפייה חוגי מה עם רזים ולבנים תעלה תמונות ,כאשר היתי אצלך היו דברים יפים ברזים,
נורי

שליחה על ידי נורי »

אתם צריכים לשנות את הגישה המלחמתית הזמן עושה את שלו
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

נורי שלום אתה צודק !

מה אתה מציע ? ? ? נכון שעבר זמן אשר עושה את שלו, כולנו מתבגרים מחכימים ולומדים מהעבר .

אני מצפה שביחד נעשה מעשים לטובת העניין ועוד אנשים ישתתפו בעשייה,יש הרבה מה לעשות ,אני מבקש שלעוד אנשים יהיה איכפת ויהיו מוכנים

להשקיע לטובת הכלל ובד בבד לטובת עצמו ,קצת קשה לסחוב את העגלה לבד,

אני מנצל היזדמנות זאת לברך אותך את משפחתיך ואת כל מגדלי הטימלר הישראלי על גווניו השונים באשר הם ,לשנה טובה ומבורכת,שנת עשייה

והגשמת חלומות,

מקותי אהרון,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
נורי

שליחה על ידי נורי »

שנה טובה לכולם צריך לקבוע מפגש ולהתפייס כולם עם כולם ולהבין שרק ביחד נצליח כל אחד יוותר קצת וכולנו נרוויח בואו נרים למעלה את הטימלר שלנו
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

תודה לך נורי אני מרים את הכפפה ,

תקבעו תאריך לאחר החגים נתאם ונירתום את כולם למאמץ כדי להמשיך קדימה, ניתן לעשות זאת בביתו של מגדל, או ברינת יה, אין לי בעיה לתאם

זאת עם אלי חסון , הוא תמיד מסכים לשתף פעולה איתי,

אני רוצה לראות עוד חברים מצטרפים להודעה זו באתר ומביעים את דעתם בנושא ורצונם במפגשים מחודשים,

גם אם נישאר עשרה אנשים , זה יספק אותי לחדש הפעילות ולרוץ קדימה, יש הרבה חומר כדי לעבוד עליו לעתיד טוב יותר,ולכולם יהיה מעניין ללמוד

ולהתקדם.
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
נורי

שליחה על ידי נורי »

יאללה תתחילו להגיב
שלח תגובה