תוצאות ומסקנות ביניים בטיפלרים הצעירים

בפורום זה נדון ביוני תעופה שונים ובמיוחד הפופולרים בארצינו
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
ראובן

תוצאות ומסקנות ביניים בטיפלרים הצעירים

שליחה על ידי ראובן »

קודם אתם צריכים להבין כמה קשה להצליב יום שבו אני יהיה גם פנוי וגם שהאקלים יהיה מתאים לתעופה רצינית. בלי חמסין ורוח חזקה .זה לא רק כמה שעות. זה ממש כול היום עם העיניים לשמיים. עכשיו לעיניננו את האימונים עם הצעירים התחלתי לפני חודש בערך התחלתי ב15 גוזלים וכבר בהתחלה נותרו רק 9 בגלל ידידנו הבז .ולקח את הכי טובים שבתעופה ראשונה נתנו שעתיים בקיצור את מה שנשאר העפתי אותם בבוקר פעמיים בשבוע ולא ידעתי מתי הם יורדים. אתמול היה יום עם אקלים נוח והייתי חופשי לבדוק מה הם שווים.אז ככה ב10.45 הרמתי את הקיט 8 צעירים נוצה ראשונה שעה וחצי הראשונות היו בנקודות עפו פנטסטי להקה צפופה. אחר כך ירדו לגובה נמוך ושוב עלו ושוב ירדו ככה כמעט כול התעופה 40% מהזמן נקודות 30% גובה בינוני והשאר נמוך. אין מצב שאי אפשר למצוא אותם תמיד מעל הבית ובדבוקה אחת. עכשיו לזמנים: בשעה 17.05 ירדו 6יונים : שש שעות ועשרים דקות תעופה!!. שתיים המשיכו לעוף בטירוף כאילו עכשיו העלתי אותם .אחרי שעתיים התחלתי לפחד שלא ישארו בשמיים בחשכה וילכו לאיבוד. התחלתי לישרוק להם ולהוציא יונים הוצאתי את כול השובחים רק כדי להוריד את שני האלופים . הצלחתי להוריד אחד בשעה19.10 שזה 8שעות וארבעיםוחמש שעות תעופה!!! אבל הסרט האמיתי היה לי עם האחרון הכי צעיר מכולם יונה אדומה קטנטונת גוזל של הטיפלרים שקותי הביא מצ'כיה לא רצה לרדת הרג אותי כל כך צעיר וקטלני ברמות הכי גבוהות. פעם האחרונה ניצפה ב19.45 בגובה חשבתי שאולי אני לא יראה אותו יותר. כבר איבדתי ככה יונים . בבוקר הוא חיכה לי בשובך איזה מלך !!! רק על דבר אחד אני מצטער שלא יכולתי להעיף אותם מוקדם יותר. לי זה עשה את החג שמח לאללה. קותי לא יונים הבאת מאירופה הבאת יהלומים!!! תודה רבה לך איש יקר. אני מצרף תמונה של האלוף מי שיש לו כובע אז זו ההיזדמנות
קבצים מצורפים
טיפלרים 015.jpg
טיפלרים 015.jpg (238.03 KiB) נצפה 1752 פעמים
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: תוצאות ומסקנות ביניים בטיפלרים הצעירים

שליחה על ידי קותי »

ראובן היקר
עשית לי את החג כעת 2115 בערב ואני קורא את הדו"ח שלך וליבי מלא עד גדותיו ,כששואלים אותי מה פתאום הבאת טיפלרים
מי צריך את זה? ואני עונה להם כי אסור לנו להיתפשר על איכות ,אז שואלים ומי יכול להעיף מיקצועית יונים אלו ואני עונה שראובן הוא לפחות הראשון שהיכרתי שיכול לעשות את העבודה,אכן אתה לא מאכזב ונצחון שלך בתוצאות הוא גם הניצחון המתוק שלי כי הצלחתיך היא שכרי,
אין לי ספק שהצ'כים וההונגרים הם סופר רמה___ מאלו שהבאתי ארצה ,אבל מי היה מאמין לולא אתה בודק אותם בעצמיך ומעיף אותם ולוקח לוחות זמנים,
העובדה שהגוזל האדום הוא טוב לא עושה את האחרים פחות טובים כי רק התחלת את עונת האימונים ומי יודע איזה איכות אכל הבז?
העניין היופי והאתגר הוא, להמשיך הלאה ,התוצאות יבואו עם האימונים. אין לי ספק שכמו הפתעות לטובה גם יהיו אכזבות,,,לא נורא זו המשמעות של הספורט ,,,ואכן זה ספורט והספורטאים במקרה זה הם היונים אך לולא (הקואוץ') המאמן המסור בעל הלב והניסיון שלך ראובן , לעולם לא ניראה תוצאות,
זכור את שסיפרתי לך על ההאכלה והשתיה באימון יונים אלו,מה שהכי חשוב זו ההתמדה כי אז היא הכי משתלמת.
קצת קשה להסיק מסקנות מתקופה כה קצרה אך אכן העתיד כבר כאן והפוטנציאל קיים ,תודה לך ראובן על העבודה המסורה ,בקרוב ניפגש שוב
ונדון על תכנית הפיתוח והרחבת הענף לעוד חברים שירצו להיצטרף ,חג שמח ,,,מקותי,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
איציק 2800

Re: תוצאות ומסקנות ביניים בטיפלרים הצעירים

שליחה על ידי איציק 2800 »

אאאאאאאאאאווווווווווווווווולללללללללהההההההההה
כול הכבוד ראובן הורדתי את הכובע ביפני כול הקיט ממש תאווה לעיניים מי יתן ונמשיך להתגאות ולהתפאר ביונים אלו שאתה אפשר להגיד ביחודך בארץ זורע וקוצר ביוני הטיפל אין מילים פשוט כול ההשקע היתה טובה ואני אישית היה לי ספק שקותי קיבל איתם "דחיפה"אבל בוא לא נסיק מסכנות מהר ונקווה שיגעו לשעות שאחרים הגיעו בחו"ל כי בתור מגדל יוני תעופה אתה לא נופל מאף אחד בעולם לדעתי ויש הרבה מהם שילמדו מימך (למשל הלוכד נגד חתולים וכו") ראובן מתי אתה תיהיה בשוק או באיזור המרכז????????

ומה קורה עים הפרסים????
שלח תגובה