שבירת כול השיאים שלי בתעופה!!!

בפורום זה נדון ביוני תעופה שונים ובמיוחד הפופולרים בארצינו
סמל אישי של משתמש
ראובן

שבירת כול השיאים שלי בתעופה!!!

שליחה על ידי ראובן »

שוב אותו קיט של צעירים .אחרי שקיבלו אתמול יום מנוחה ואוכל עשיר. הבוקר יצאו שוב לשמיים לא לפני שקיבלו האכלה של בערך 10 דקות דוחן . בשעה 7.45 העלתי אותם חלק ירדו בשעה 15.00. אבל שלושה המשיכו כול היום בתעופה עד החשכה. כול הזמן היו בתצפית פעם האחרונה שניצפו זה היה בשעה 19.53 אז כבר החשיך והם עלו לגובה. כול הניסיונות שלי להוריד אותם עם שריקות והוצאת יונים לא עזרו. אז מה שקרה פה זה שיא של תעופה רצופה של 12 שעות ו8 דקות !!!!זה מה ראיתי בעיניים ואני בטוח שהם ממשיכים לעוף. זה לא יאומן יונים צעירות בנוצה ראשונה ואולי בתעופה העשירית שלהם זה ממש טירוף אני מעולם לא ראיתי דבר כזה . הם שברו את השיא שהיה לי עם הטיפלר הכי חזק אצלי הקרימינל שעף לבד 11 שעות ו16 דקות .לשבור שיא כזה ועוד עם קיט של שלושה. ועוד צעירים לא חלמתי. ומי מוביל אותם? הצ'כי הקטנצ'יק האדום איזה אלוף . אני רק מקווה ומתפלל שמחר כולם יחזרו ב''ה ולא יהיו אבדות חשוב לציין שגם בפעם הקודמת וגם היום היה אקלים קלאסי לתעופה הלוואי כול השנה אקלים כזה איזה מזל שעשיתי גשר היום
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

Re: שבירת כול השיאים שלי בתעופה!!!

שליחה על ידי אילן »

ראובן ערב טוב
אני מאוד שמח בשבילך
ובשביל רגעים כאלה בתחביב שלנו שווה כל השקעה
אילן אבקסיס
מנהל אתר יונים בישראל
050-2550101
אלעד

שליחה על ידי אלעד »

מדהים איזה הישגים ניתן להגיע איתם בזמן כה קצר
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

ראובן שלום,
קשה להיות אדיש לרמת תוצאות שכאלו וההתרגשות רבה,
עצם העובדה שגוזלים אלה כבר מגיעים לרמות אלו מוכיחה שהסלקציה שעושים המגדלים השונים באירופה מוכיחה את עצמה,
למזלינו הצלחתי להשיג יונים מהרמה הראשונה ואם הפוטנציאל הגנטי קיים זה עוד לא הכל ,צריך ראובן בשביל שזה יקרה,
ואכן הוכחת לכולנו מה ניתן לעשות במידה ומשקיעים ביונים אלו,כשהבאתי איתי את הצ'כים בשנה שעברה הם היו גוזלים שעשו שמונה וחצי שעות בגיל 4 חודשים אתה הוצאת אותם לתעופה בגיל חודשיים וחצי וכבר המשוגעים הללו טורפי השחקים קורעים את האויר בזמן דמיוני של 12 + שעות
ועוד לא נחתו ,
אני מתפלל לשמוע ממך שלקראת הבוקר תימצא אותם ליד השובך כי כידוע לנו הגוזל האדום כבר חזר אחרי היעלמות לכל הלילה ןבבוקר חזר לשובך לבד ,הפעם אתה עושה זאת עם קיט של 3 גוזלים וזה מדהים,
אנ י חושב שכדאי לסגור אותם לכשיחזרו ולהעבירם לגידול ולהמשיך להעיף את השאר ולהוריד את השיאנים להמשך גידול וטיפוח,הם כבר עשו את שלהם ויש להשקיע באחרים,
ניראה לי שלא יהיה מנוס מהתחלת אימוני תעופה בחשיכה,המגדל ההונגרי מלמד את הגוזלים לחזור לשובך בחשיכה עם זרקאור אחד שמאיר את השובך בלילה והם באמון מלא עפים לאכול ומידי פעם עולים ומזהים את השובך כשעפים מעליו בחשיכה ויורדים לאיזור המואר,
כידוע מיסטר שאנון מאנגליה הגיע לשיא של 22 שעות פלוס וכפי שסיפרתי לך היונים שלו לא יותר טובות אלא שהוא לדברי החבר ההונגרי
יודע לאמן טוב יותר,
במודש הבא אני מעביר את נתוני הקיט שהעפת לצ'כיה כדי לספר לפרנק אוטה ידידי מה עשו היונים אשר הוא המליץ לי לקנות בשנה שעברה,
ואנו מדברים על צאצאיהם בני כמה חודשים בלבד,
כידוע רמת השיפוט בכל מדינה מורכבת מאוד אך בין המגדלים במדינות השונות קיימת מערכת של כבוד ואמון שלא קיימים ביננו בארץ וחבל,
התחלנו במשימה ומיסתבר שאכן יש עם מה לעבוד אך בינתיים אין עם מי להשתתף בתעופה מדהימה זו כי אין מספיק חברים עם תודעה ועניין
להישתתף בספורט תעופת הטיפלרים,אני קורה מכאן לגולשים לפנות לראובן מעפולה ולנסות להשיג חומר גידול ומתוך כך לנפח להקה שתביא הנאה שרק מי שעוסק בכך יכול להגיע ולהבין,
תודה לך ראובן על השיתוף ומחכים לעוד מידע ,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
ראובן

שליחה על ידי ראובן »

בוקר טוב! הכול בסדר כולם חזרו וכרגע מקבלים פיצוי על כול האנרגיה שאיבדו אני תמיד נותן אחרי תעופה חזקה אוכל עשיר שרובו מבוסס על תערובת קנרים רק כפיצוי כי זה משמין מאוד. שתהיה לכולנו אחלה שבת
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

תודה ראובן
סוף סוף רווח לי,
אז כעת לקיט הבא אלו הולכים אני מקווה לריבוי ,,,מה דעתיך?
בהצלחה בקבוצה הבאה ואל תשכח לרשום את מספרי הטבעות, שבת שלום חברי היקר,שימחתני מאוד,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
ראובן

שליחה על ידי ראובן »

לאחר התלבטות קשה הוחלט ש3 הצעירים הכי חזקים יטובעו בטבעת סימון מיוחדת ירשמו מספרי הטבעות והזמנים שלהם ומי היו ההורים. יעברו לשובך הסטוק בירד כדי להמשיך לשבח את הגזע וישארו להמשך גידול. ובמקומם אני אוציא מסטוק הגידול אותה כמות . ככה תמיד הכי טובים ילכו לריבוי ובמקומם יצאו יונים מהריבוי לתעופה ולמכירה. גם זאת דילמה מה להוציא כולם שם מעולים אחרי סינון של שנים. ובמקביל תוך שבוע אני אצרף קיט חדש של 6 גוזלים שהם באותו גיל בערך ומוכנים לאימון והכרת השטח.[ בקרוב תמונות של הקיט החדש] גם הם מאותו הדם. שאני מקווה ומאמין שתוך חודש וחצי ילוטשו ויתחילו לתת זמנים. קשה לי להאמין שנצליח לחזור על הזמנים האלה בעיקר בגלל האקלים החם שלפנינו. אצלינו כאן בעמק מעל 35 מעלות כול הקייץ . 30 מעלות זה נחשב ליום קריר שיהיה לכולם אחלה שבוע,
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

שליחה על ידי אילן »

ראובן וקותי כל הכבוד
אני רואה שילוב של שלושה גורמים מנצחים
1. זה שנוסע ועם הקשרים שלו בחו"ל מביא את הטופ לארץ
2. זה שמגדל מטפח ומאמן מגיע לו שפו
3. וזו שעפה כל כך הרבה שעות ומחזירה בתעופה מדהימה למגדלים שלה על הטיפול המסור

כל הכבוד ועוד הרבה שבירת שיאים עד לטופ
אילן אבקסיס