שאלה על וויטמין

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
איהב

שאלה על וויטמין

שליחה על ידי איהב »

שבוע טוב לכולם
לאחרונה , מישהו אמר לי שיש וויטמין בשם Breedmax אשר מתאים בין היתר ליונים והשפעותיו מגוונות ובין היתר שיפור הפיריון של היונה .
מבדיקה שערכתי מצאתי כי מגדלי ציפורי הנוי משתמשים בוויטמין הזה .
האם מישהו השתמש או שמע על הברידמקס והאם זה מתאים גם ליונים ?
תודה .
איהאב.
בנימין

Re: שאלה על וויטמין

שליחה על ידי בנימין »

מכיר את המוצר הזה טוב ארנון מוכר אותו אני לא חושב שהחומר הזה יעזור לפוריות
איהב

שליחה על ידי איהב »

מה המצב בנימין
קודם כל , האם זה מתאים ליונים ?
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

איהב שבוע טוב,

לשאלתך על הברידמקס,ניראה לי שכדאי להרחיב מעט את המידע על המוצר ומה היא הגדרתו הספציפית לשימוש, החומר שאני כותב נילקח מפירסומים

שונים וחלקם טוען לדברים

שונים . חשוב להגדירו נכון ובוודאות . הברידמקס הוא תוסף מזון ולא איזו תרופה. אלא מה ? מהלך השפעתו לפי היצרן והמשווקים שלו , מכיל

הוא ריכוז של אבות המזון ברמת נעכלות גבוהה , אשר משפיעה טוב על גוף הציפור ומערכות הגוף השונות ,המוצר כולל ויטמינים ומינרלים ויסודות קורט,

כמו כן אבות המזון האחרים ברמה של חומצות אמינו שמרכיבות את החלבונים וכן פחמימות ושומנים עם רמת נעכלות גבוהה ,

המוצר נוצר תוך כדי שיתוף פעולה בין מרפאה

ווטרינרית לבין תזונאית ווטרינרית, עצם שיתוף הפעולה הזה שנועד לציפורים מלכתחילה ובהמשך גם לחיות אחרות יכול להיות רק מוצר כללי טוב ,אך לא

כמוצר ספציפי ,כי לכל בעל חיים עוף או יונק ואחר רמה מטבולית שונה וצרכים שונים , התוכים בדרום אמריקה ניזונים ממינרלים שונים כדי לעכל חומרים

שבמצב אחר יכולים להזיק להם כחומר רעיל, אך המחקר ושיתוף הפעולה התמקד באוכלי זרעים ,כך שגם היונים ניכנסות לקטגוריה זו,

הרעיון שהעוף יקבל את כל צרכיו יאפשר לו היתפתחות מיטבית גם כבוגר וגם כגוזל ואם מצבו הגופני טוב הרי שגם מערכת הרביה שלו טובה, בעזרת

ממשק טוב וניקיון כשהעוף בריא והמערכת החיסונית שלו טובה, הרי ששאר המערכות כולל מערכת הרביה מתפקדות היטב, לגוזלים מתאפשרת גדילה

מואצת והתפתחות תקינה, המוצר אינו מוגדר על פי היצרן כפוטר בעיות עקרות אלא משמש כתוסף מזון שעם נתינתו לעוף שלנו בתוספת הטיפול הנכון של

ניקיון ומניעת מזיקים יתן תוצאות אופטימליות, המוצר נימכר באריזות של 500 גרם ונימכר ברחבי אירופה במחיר של כ-10 יורו,הדרך המומלצת לנתינתו לפי אחד הפירסומים הוא לערבב 5 כפות ברידמקס עם כף שמן זיית אחרי העירבוב הראשוני לערבבו היטב עם 1 ק"ג מזון(גרעינים שונים) ולהגישו כמזון,

היצרנים טוענים שעם שיפור הפרוביוטיקה כלומר שימור אוכלוסיית החידקים הטובים בגוף ,ניתן למנוע מחלות שגורמיהן הם חיידקי הקולי וכך גם נגד מחלת

הסלמונלה, האם להישתמש או לא , הדבר נתון לשיקולך , ומכיוון שהסיכון אינו גדול, הרי ששווה לנסותו ,לפי התוצאה יעילותו תיבדק על ידי המגדל, בהצלחה ושנה טובה לך

ולכולכם מקותי,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
בנימין

שליחה על ידי בנימין »

איך שאני זוכר זה במיוחד ליונים יש על זה תמונה של יונה
איהב

שליחה על ידי איהב »

תודה לך קותי על ההסבר המפורט , אכן , נשלחה אליי מצגת של המוצר הזה ובאמת מה שאמרת זה נכון.
אני יצרף את המצגת (היא באנגלית) אשר יש בה פירוט ארוך ומייגע אך בו בזמן מלא ומפורט של האפקטיביות של וויטמין.
נ.ב. אני הגדרתי את המוצר כוויטמין ולא כתרופה.
איהאב.
שלח תגובה