קצת מהמתרחש בריבוי של הצ'כים

בפורום זה נדון ביוני תעופה שונים ובמיוחד הפופולרים בארצינו
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
ראובן

קצת מהמתרחש בריבוי של הצ'כים

שליחה על ידי ראובן »

אחרי שכבר העברתי זוג צעירים מהזוג טיפלרים הצ'כי לאפסנה יבשה. יש להורים עוד זוג שיצא בעוד שבועיים או להחסנה או לשמיים. זה תלוי מה דעתו של קותי. בנוסף יש להורים עוד זוג בייצים . היום הגוזלים הראשונים של הקרימינל והצכית יצא גם הוא להחסנה יצאו ממש יפיופים .ובנוסף יש להם עוד זו גוזלים קטנים . ככה שהכל דופק . אני גם ינצל את ההודעה לדווח על תקיפות של בזים מטורפות!! ממש אין פעם שאני מעלה יונים ואין תקיפה איבדתי כבר מעל 15 יונים למרות שאני כמעט לא מעיף עכשיו.עוד לא היתה לי שנה כזו משהו חריג מאוד מקווה שעוד חודשיים זה יירד
קבצים מצורפים
עבור קבוצת תמונות 009.jpg
עבור קבוצת תמונות 009.jpg (43.36 KiB) נצפה 3895 פעמים
נערך לאחרונה על ידי ראובן ב ו' פברואר 19, 2010 8:01 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
ראובן

Re: קצת מהמתרחש בהריבוי של הצ'כים

שליחה על ידי ראובן »

עוד זוג בדרך
קבצים מצורפים
עבור קבוצת תמונות 019.jpg
עבור קבוצת תמונות 019.jpg (20.02 KiB) נצפה 3894 פעמים
סמל אישי של משתמש
ראובן

שליחה על ידי ראובן »

ועוד זוג קטנטנים של הקרימינל אחד כנראה יצא אדום והשני סבז,
קבצים מצורפים
עבור קבוצת תמונות 018.jpg
עבור קבוצת תמונות 018.jpg (24.89 KiB) נצפה 3894 פעמים
סמל אישי של משתמש
dovev76

שליחה על ידי dovev76 »

הרגת אותי ראובן......אחסנה יבשה..........ישר קפץ לי לראש פיני והפוחלצים שלו:)
יופי של יונים, גם אצלי מתחיל ריבוי נחמד.......גם אצלי יהיו באחסנה יבשה עד שלא יהיו לי כמה זוגות רבייה טובים.
ייעוץ באחזקה ופתרון בעיות בשובך
בדיקות לגילוי מוקדם של טפילים וזיהוי מחלות יונים
חיסונים (ניוקאסל, סלמונלה)ותילוע.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

ראובן שבת שלום,
הצלחת לשגע אותי טוטאלית ,אני נירגש מהתצלומים שלך כמו נער שמגשים חלום וכל זאת מבלי שאצתרך להיבחן ,
בקשתי היא להמתין בסבלנות עוד תקופת מה כי אין ביכולתי לנסוע שוב לצ'כיה וחשוב לשמור בשלב זה על קו-דם זה,
"פרנק אוטה" הצ'כי אמר לי בפירוש במכתביו האחרונים, לנפח מעט את להקת הצ'כים הזו ומכל 3 זוגות גוזלים להוציא זוג אחד לתעופה ולהמשיך להרבות את השאר,
אז אנא ממך עוד טיפת סבלנות ואנו מיתקרבים לתעופה,
כתבתי אתמול באתר שיש בידי להביא טיפלרים אנגליים מהונגריה שעשו 16+ שעות כי את אלו שעשו יותר לא ניתן לשלם וגם לא בטוח שהצאצאים יהיו טובים כמו ההורים,אני חוזר מהונגריה ב17 לחודש מרץ ומקווה שהם כבר יהיו ברשותי ,אל נא תידאג לא אביא יותר מ- 4- יחידות אשתדל שיהיו זכרים ונקבות,
יש לי עוד 2 בהולנד מקווים טובים מאוד ,רק עוד קצת סבלנות ואנו שם,
תודות רבות על השיתוף ובמיוחד על העבודה הקשה שאתה משקיע בטיפוח,
שלך בתודה ,
קותי,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
ראובן

Re: קצת מהמתרחש בריבוי של הצ'כים

שליחה על ידי ראובן »

קותי תודה רבה על כל מה שאתה עושה למען טיפוח הגזע בארץ ובכלל על כל פועלך בעולם היונים הישראלי. נעצבתי לשמוע שיונים שלך נגנבו . לא תהיה לגנב ברכה כי ידוע שמי שגונב יונים משלם בבריאות אני מקווה גם בישבילו שיחזיר אותם ותבוא הברכה גם עליו ב"ה שיהי לכולם שבוע טוב
קבצים מצורפים
תמונה 005.jpg
תמונה 005.jpg (27.77 KiB) נצפה 3875 פעמים
איציק 2800

שליחה על ידי איציק 2800 »

ראובן בשנותי מגדל יוני תעופה ניתקלתי בהרבה מגדלים שהביאו יונה והרבו זוג(גוזלים) רזרבה וזוג לזרבה לרזרבה ועוד זוג שיצאו הכי יפים ומלאים (יפים יותר מכולם)ואז זוג לתעופה והזוג הזה יצא על הפנים בתעופה ומה שקרה זה ש..8 יונים זבל + אחד מההורים שהגיע לחיבור מבחוץ ומה שקרה בגדול הוא זילזול במה שכבר יש וקיים אז עים כול הבכוד ליונים שהבאת קותי אני הייתי בודק לפחות את הזוג השני בתעופה כדי לא לבזבז זמן על זיווגים שלא מתאימים וראובן מי כמונו יודע על מה אני מדבר בכול אופן ראובן אני מוריד בפניך את הכובע על הריבו כי לא תמיד מצליחים לעשות כך אז שיהיה בהצלחה בעיקר בתעופה אוהב אתכם איציק2800
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

איציק יקירנו,
ראשית אתה צודק,אנו עוסקים בטיפוח,ידוע שיש מס גוזלים לאותם הורים והם לא זהים ויש כאלו הנושאים את תכונות התעופה ומקומם בגידולויש מהם כאלו שלא טובים כהוריהם,אין לי עניין להקשות על ראובן אחינו אלא לצבור עוד סט של גוזלים ולחכות מעט שהבזים של עפולה יעברו לנצרת או אפילו אחרי ,
לידיעתיך הורי הגוזלים הצ'כים עשו בגיל 4 חודשים שמונה וחצי שעות תעופה באויר,הקרימינל כבוגר עשה מעל 11שעות ו16 דקות אז הסיכוי סביר שהגוזלים באים ממקור טוב ,
האמן לי איציק שגם ראובן וגם אני כבר מתים לראות אותם עפים אז אולי עוד טיפלה סבלנות ונדע כולנו ,אם תהיה פשלה האחריות עלי , אנו לא מדברים על אלפי יונים ,אנו מדברים על חומר תשתיתי המתאים תיאורתית לגידול ולכן שווה לחכות מעט,
אין לי ספק שכוונותיך טובות אבל אנא תן לנו עוד קצת רגעים של חסד וכולנו נדע מה הם שווים לטוב ולרע ,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
איציק 2800

שליחה על ידי איציק 2800 »

קותי אחרי הכול אני הסנדק אז ככה שהכול בא בכוונה טובה אני לא רוצה שידובר בקיץ על תחרות פרסים וראובן חברינו היקר יהיה בפיגור ביגלל התעסוקה בטיפלרים
כי מי כמוך יודע שמעיף כמו ראובן היום קשה לימצוא אני אישית ישמח להגיד שחייתי בתקופתו של ראובן עפולה (שלא מיתעסק ביופי) ;)
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

איציק שבוע טוב,
כולנו חיים בתקופה כזו שקשה למצוא אנשים ברמה ואיכות כמו ראובן ולכן כולנו זכינו בו,
כל הכבוד לך על הפירגון ,,,דבר חסר וחשוב בימינו ואין לי ספק בכלל בכוונותיך הטובות,,
ימים יגידו אם המחשבה והמאמץ היו כדאיים, כי בכל החלטה שכזו יש סיכון מחושב של מאמץ מול תועלת,לא אדבר בשמו של ראובן ידידי, אך ניראה לי שאין לך מה לדאוג לנושא המאמץ ותכנית העבודה של ראובן ויתכן כי גם אתה תחזיק להקה קטנה של טיפלרים משובחת לצד היונים הפרסיות היפות והאיכותיות שלך, אלו גם אלו הם מלכי השחקים כל אחד בדרכו וסיגנונו,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה