קותי/ראובן עפולה. בעיניין הטיפלרים ...

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
שלח תגובה
איציק 2800

קותי/ראובן עפולה. בעיניין הטיפלרים ...

שליחה על ידי איציק 2800 »

מה היה בתחרות באפריל ?? איזה מקום הגיעו גיבורינו הישראלים
ואים אוכל לעזור בעינין אשמח ראובן הלוואי שהיתה גר על ידי היתה נהנה יום יום מהתעופה
אני רק ניזכר שאתה לא מעיף פרסים בגלל הנצים אני ניקרע בפנים איך אתה יכול להחזיק מעמד פשששש כול הכבוד לך
אים אוכל לעזור בכול דבר בעניין הטיפלרים העזור בכייף ובשמחה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: קותי/ראובן עפולה. בעיניין הטיפלרים ...

שליחה על ידי קותי »

איציק שלום.

לא השתתפנו בתחרות באפריל ואני די בספק אם נישתתף ביוני,

יש בידנו קבוצה להעיף ,כ-7-9 יחידות אך ראובן בלחץ עצום בעבודה ואינו מוצא מספיק זמן לאמן את היונים כמו שהיה רוצה,

אתה הרי מכיר אותו שפחות מ-100% אינו מספיק לו , המגבלות שבפננו הם תמיד תירוץ אך בשעה שההיתלהבות מעט כבוייה הרי שאתה מבין שקשה ,

אני מאוד מקווה שבתוך זמן ראובן יוכל להקדיש את הזמן הראוי לחזור ולאמן את היונים ,כעת בשובך התעופה ישנם כ15 יונים לערך וישלא פחות מ20 זוגות

בכספת מעט בוגרים יותר לרביה,ברגע שיסתייע אין לי ספק שראובן יחזור לתעופה במרץ רב ונוכל ליהנות לידו כפי שראוי ליונים שבידנו,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
איציק 2800

Re: קותי/ראובן עפולה. בעיניין הטיפלרים ...

שליחה על ידי איציק 2800 »

קותי תמסור לראובן שיש לי יכולת לעזור בכך שאים יתן לי זוג טיפלרים ועים הבאלדים שיש לי בפרגולה אני יכול בעונה לישות לו לפחות 14 גוזלים ואז יקח 16 יונים עים ההורים וזה יתן לו את היכולת להעיף יותר בחורף ובשאר העונה אני ישמח לעזור בעינין הזה וחבל לי שאני לא אוהב להקה צפופה ועוד בלי סלטות בכלל גם אים יעופו חודש לא אהיה מסופק בלי הבומים שהיונים נותנים במיוחד בעליה בכון אופן ראובן אים תראה את ההודעה מה טוב אים לא אני מקווה שרותי כבר ימסור לך
נ.ב
תמיד אני מחכה שתגיע לביקור בכול שעה
שלח תגובה