עזרה בגזע..

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
שלח תגובה
NISEO

עזרה בגזע..

שליחה על ידי NISEO »

אהלן חברים חג פסח כשר ושמח..

היונה הזאת טיילה לי היום ליד השובך

נתתי לה אוכל הייתה רעבה אכלה מהיד ותפסתי אותה

והכנסתי לשובך..

איזה גזע היונה הזאת?? גוף לבן שלג וזנב כחול.

וייש לי עוד בעיה עם בוק נקבה שהטילה ביצה לפני כ5 ימים וביום שאחרי לא הטילה את השניה

והיא עומדת בריצפת השובך כבר 4 ימים עם הזנב למטה וכולה חלשה ולא עפה ובקושי הולכת.. ועושה רושם שרוצה להטיל והביצה לא יוצאת

מישהו נתקל בדבר כזה?? ואיך מטפלים בבעיה? תמונה מצורפת למטה

תמונה תמונה

תמונה
איציק 2800

Re: עזרה בגזע..

שליחה על ידי איציק 2800 »

בוקר טוב ניסו בקשר לבוקית
קח עים מזרק(עובי המזרק8 כמו טבעת בערך) שמן זית כמות השמן 1 סמ״ק
תמרח לה סביב פי הטבעת תכניס את המזרק לאט לאט
וכשהמזרק יכנס לאט לאט תמשיך להשפריץ תוך כדי שאתה עושה סיבובים ומרחיב לה את פי הטבעת
כמובן הכול ברגש לא לפיגוע חלילה באיזה שהוא איבר או ווריד או גיד
שיהיה בהצלחה
לגבי היונה השניה ניראת כמו קווקזית מעורבת אז תחשוב מה להתאים לה שידמה לה כמובן כול זה אים בא לך עליה
שיהיה יום טוב וחג שמח לכולם
NISEO

שליחה על ידי NISEO »

איציק 2800 כתב:בוקר טוב ניסו בקשר לבוקית
קח עים מזרק(עובי המזרק8 כמו טבעת בערך) שמן זית כמות השמן 1 סמ״ק
תמרח לה סביב פי הטבעת תכניס את המזרק לאט לאט
וכשהמזרק יכנס לאט לאט תמשיך להשפריץ תוך כדי שאתה עושה סיבובים ומרחיב לה את פי הטבעת
כמובן הכול ברגש לא לפיגוע חלילה באיזה שהוא איבר או ווריד או גיד
שיהיה בהצלחה
לגבי היונה השניה ניראת כמו קווקזית מעורבת אז תחשוב מה להתאים לה שידמה לה כמובן כול זה אים בא לך עליה
שיהיה יום טוב וחג שמח לכולם
תודה אחי אעשה זאת
אכן בא לי על היונה הזאת אני אוהב זנב כחול וגוף לבן. אפשרי לערבב אותה עם זכר פרסי זו יונה שיכולה להפיק גוזלים לתעופה??
איציק 2800

שליחה על ידי איציק 2800 »

כן אים הם מגזעים טובים ומדם טוב
למשל...
יש לנו חבר שניסה לערבב טיפלרים עים פרסים ויצאו לא רע בכלל בתעופה אבל....
שני הסוגים אצלו גם הטיפלרים וגם הפרסים היו מדמים חזקים מאוד לכן זאת היתה תוצאתו והוא היה משאיר אותם לנץ ולא מעביר הלאה כך שאפשר להגיד על אחד כזה״ איזה הוא עשיר השמח בחלקו ״ מישפט שניכתב בישבילו .... פשוטו כמשמעו
חבל לנו שאחד כזה לא מורה לנו פה הרבה דרכים בתעופה אולי אים קותי ינסה לדבר איתו ויצליח יש לנו הרבה ללימוד מימנו
שיהיה חג שמח לכולם
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

איציק שלום ,

דיברתי עם ראובן ולצערי הוא לא יוכל להגיע בגלל לחץ בעבודה ,אנחנו מכינים שני קיטים של טיפלרים טהורים בנתיים לתחרות בינלאומית באפריל

ומקוים מאודשהבז לא יפרק לנו חלק באויר כמו בפעם הקודמת,השילוהב של שני הגזעים הוא ניסיון כמו שעושים ע"י הכלאות בין פקיסטנים לבין פרסים לפעמים זה מצליח ולפעמים לא וזה מחייב הרבה עבוה הכלאות כאלו נועדו בעיקר כדי לבטל את החריפות בהיתהפכויות ואז היונה יכולה לעוף בלי שתהיה חייבת להתעייף טולהאיט את מעופה והסיכוי שהנץ יפרק הוא לטובת היונה,

ברחבי סין היונים מתחלקים ליוני תעופה לגברים ולעומת זאת המתהפכות זה לשעשועים לנשים,, כל עם עם המסורת שלו ,יש עוד המון עבודה עם היונה הפרסית הקלאסית כדי לאחד את צורת תעופתה וצורת מבנה גופה ונדבר על כך במפגש,

לאחר בדיקה מצאתי שונות רבה בקרב היונים המוגדרות כפרסיות ואני אכן בדילמה לאיזה כיוון ללכת עם בכלל,

מקווה לראות את כולכם ביום שישי הקרוב

להתראות
קותי
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה